Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - СУСІДИ СТЕРПЛЯТЬ
Added 14 Jul 2024

СУСІДИ СТЕРПЛЯТЬ

@sosedi_sterpyat
Number of subscribers: 4 677
Photos: 1,030
Videos: 224
Links: 453
Description:
Новини музичного гурту сУсіДи стеРплять https://t.me/sosedikonfa - конфа для спілкування 📢

👥 Number of subscribers

4 677
Average/Day:: -5
Average/Week:: -5
Average/Month:: +141

📊 Messages per Day

1.2
Last day: 0
Week average: 0.6
Average per day: 1.2

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,800 25-04-16 09:41
В Тік тоці вже писав, напишу і тут ⚡️Я (Ортур) вперше зʼїздив на Faine misto у 2017 році. У нас тоді були локальні двіжухи у Миколаєві на 50 людей, мені це дуже подобалось, але приїхавши на великий, багатотисячний фестиваль з зарубіжними артистами, я реально ахуєл як це круто. Я як раз у той час втягувався у музичну тусовку, але побувавши на фестивалі, мені ще більше захотілося стати частинкою цього всього. Мені зайшло все, я навіть слемився у грязюці на андеграунд сцені о 12 ранку під гурт Брудні, до речі, класний гурт, шкода, що більше не грають. А коли мітолісти з гурту 1914 грали кавер на Feur frei від Rammstein, я такий заряд отримав, що пішов у стіну смерті у якій по моїм прикидкам було десь тисяча людей) І з цієї тисячі людей знайшлась одна розумна котра перед самим вривом на приспіві спіздила у мене телефон з кишені 🤣він так це зробив, що у мене той ж момент знесло хвилею людей, і я не зміг побачити хто витягнув телефон. Молодець, круто підгадав, але рот твій я єбав))І навіть це не сильно зіпсувало мені враження від перебування на цій епохальній події ⚡️Я подумав більш серйозно зайнятися музикою, можливо, колись нас би теж позвали на андеграунд стейдж о 12 ранку, це було вершиною моїх мрій на той момент. 👉👈Але сталося не як гадалося 🤷‍♂️І через роки, у 2025 ми будемо грати на головній сцені. Кайф Побачимось у серпні)Пс: більшість фоток було на мій самсунг, але ж його спіздили, тому тримайте одну затерту з іншого телефону)
👁 1,400 25-04-10 15:29
2017 рік. Миколаїв ще не підозрює, що стає місцем народження формації, яка у 2025 обʼєднає серця цнотливих і зірок Pornhub, скінхедів і анімешників, кицю-кицюню і Тайлера Дердена – як в молитві, так і у дофаміново-окситоциновому вибуху💥За короткий час яскравий дует Артура і Саші став одним з головних голосів альтернативної сцени, здобувшимільйони прослуховувань і авторитет поціновувачів якісного немейнстриму.Вони – про експерименти, провокаційну естетику, про тексти, що ошелешують відвертістю і запускають важливі внутрішні та суспільні діалоги – від сміху до сліз, від бунту до рефлексій.Вони не грають за правилами, не уникають незручних тем і при тому залишаються єдиною у світі енергією панк-року, металу, рейву та електроніки, яку точно стерплять ваші сусіди 😈Сусіди Стерплять повертаються на Faine Misto, цього року – на Main Stage! 📌 2.08 | субота | Main Stage🔮 Квитки на фестиваль Faine Misto 2025: На Зламі Епох100% виручених з фестивалю коштів буде спрямовано на придбання 10 кейсеваків для 12-ї БрСП «Азов» НГУ.Сусіди Стерплять вже долучились до збору підсилюючою банкою – задонативши на неї від 200 грн, ви отримуєте шанс виграти преміум квиток на Faine Misto 2025!🔥