Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - сонін dump
Added 06 Dec 2025

сонін dump

@sonindump
Number of subscribers: 237
Photos: 258
Videos: 10
Links: 145
Description:
ідеї, думки та рандомні питання, яким Соня дозволила знайти тут рефлексію замість того щоб хоронити в папці нотаток tg @sonyakaminska ig https://www.instagram.com/s.ofey/ you https://youtube.com/@sonyakaminska
Source

сонін dump | чи крінжово мати бойфренда в 2025?Після зимових канікул та лікарняного...

Telegram community logo - сонін dump сонін dump @sonindump
286 Views/Reach 2026-01-17 07:31 Message №499
/ чи крінжово мати бойфренда в 2025?Після зимових канікул та лікарняного повернулись сили та бажання відкрити список збережених “read later”, який з кожним новим доданим матеріалом усе більше здавався списком на «ніколи».І перший запит, який я просто вбила в пошуку гугл, був: “is having a boyfriend embarrassing now?”. Стаття від Vogue, яка вже стала культурним дзеркалом кінця минулого року та була перелопачена купою мемів уже в тиждень після публікації. Принаймні, в моїй бульбашці. Ну і для тих, хто вже закотив очі, або має хлопця, прошу пересилити себе та клікнути. От вам українська версія. Бо ж справді бачу тренд у своєму оточенні та й по собі, говорячи про те, що змінилось з 2016, якось, навіть якщо ти в щасливих відносинах, то крутити пости навколо цього вже якийсь крінж. Lack of personality so to say.Я не говорю про крайні випадки, коли люди повністю вирізають з весільного монтажу свого партнера, але загалом, жінки стали вести контент дійсно більше навколо себе та свого діла/інтересів. І це не може не тішити. А не висвітлювати своє щасливе особисте життя стало вже своїм родом солідарністю з іншими на фруструючому та втомлюючому просторі дейтінгу. Питання, які залишились: чи це справді про нову емансипацію та контроль над власним наративом, чи про колективну втому дивитися на чужі стосунки в момент, коли свої у статусі «всьо сложно», нестабільно та боляче?Тож в підсумку маємо, що мати партнера — це ок, просто бажано ним сильно не світити, максимум елегантно меншн, якщо взагалі показувати. Ну а будувати контент навколо «ми» — моветон…?Ми говоримо про новий рівень свободи й фокусу на собі чи про нову негласну норму, яку ми всі прийняли?Цікаво почути ваші думки, онестлі :)