Source
Sombra #УкрТґ | Пост для рівних пацанів 🧑🦲(Прошу репостів, щоб дістатись до цільової)...
564 Views/Reach
2026-04-29 12:46
Message №1468
Пост для рівних пацанів 🧑🦲(Прошу репостів, щоб дістатись до цільової))Кажуть там десь в тредсах жінки возмущаються новим цивільним кодексом, а чоловіки радіють, начебто, поверненню патріархату.Так от, пацани: сама не можу повірити, але ми тут з вами на одному боці.Бо якщо в вас склалось враження що то законодавство проти злобних феміністок й лгбтістів - то ніт!Уявіть, що вам дісталася підла й зрадлива дружина. Й вона, наприклад, народжує дітей від хтивого сусіда.Так от: У законопроєкті №15150 є заборона задоволення позову на розлучення під час вагітності та до року життя дитини.Буквально: "позов про розірвання шлюбу не підлягає задоволенню протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження окрім окремих випадків". Окремий випадок - це не зрада, ніт.Це якщо супруга скоїть проти вас тяжкий злочин, або хтивий сусід визнає батьківство добровільно. Спростування факту вашого батьківства судом може допомогти...Але генетичний тест без згоди матері не зроблять, а тіки ваших підозр не буде достатньо. Навіть якщо ви їх з сусідом хоумвідео в суд принесете, це ще не означає що дитина не ваша.Тож рік й 9 місяців ви офіційно батя, й маєте забезпечувати. За законом.А от після того вже підете подавати в суд на розлучення.Але тоді суд буде вас ще примиряти. В обов'язковому порядку.Мінімум пів року.Й да, протягом цього строку ви теж за законом все ще офіційно чоловік і батько, з усіма відповідними наслідками...Якщо за ці пів року ваша підла зрадлива дружина встигне завагітніти від сусіда ще раз - вітаю! Ще на два роки ви офіційний чоловік і батя вже двох дітей!Те шо ви з дружиною одне одного не любите - для доброзвичайного суду не аргумент.А якщо дружина зацікавлена в продовженні цього шлюбу - він може тривати вічно.Реально!))Цікавий момент: в своєму традиціоналізмі депутати зупинились на пів дороги, й священного середньовічного чоловічого права пиздити й вбивати дружину й нащадків в вас нема.Тож якщо спробуєте - з великою ймовірністю вас таки посадять.Але це ще не означає що розлучать!Якщо ваша зрадлива дружина наполягатиме на примиренні, то поки ви сидітимете вона з дітьми житиме спокійно в вашій спільній хаті.Ще й сусіда позове!Ну бо яке розлучення? Діти же ж!Ще й аліменти з ваших отіх тюремних заробітків отримуватиме.Так шо, пацани, якщо закон проти жінок й лгбт - це ще не означає, що він одночасно не проти вас.*Приписка для феміністок: Сестри, дуже вибачаюсь... Знаю що харам, але що поробиш, тре ж хоч якось достукатись до людей)))