Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Solomenka.kiev - Солом'янка Києва - Соломенка Киева
Added 14 Jul 2024

Solomenka.kiev - Солом'янка Києва - Соломенка Киева

@solomenkakiev
Number of subscribers: 1 290
Photos: 1,360
Videos: 8
Links: 351
Description:
Канал, який читають всі активні мешканці найбільшого району столиці.

👥 Number of subscribers

1 290
Average/Day:: +1
Average/Week:: +1
Average/Month:: +11

📊 Messages per Day

0.4
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.4

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🚍 У Києві планують оновити тарифи на проїзд у комунальному транспорті: разова поїздка коштуватиме 30 грн. Водночас для пасажирів, які регулярно користуються міським транспортом, діятиме система знижокВартість однієї поїздки залежатиме від кількості придбаних поїздок на транспортну картку:▪️ 1–9 поїздок — 30 грн▪️ 10–19 — 28,90 грн▪️ 20–29 — 27,80 грн▪️ 30–39 — 26,60 грн▪️ 40–49 — 25,50 грн▪️ 50 поїздок — 25 грнТакож передбачені місячні проїзні, де вартість однієї поїздки становитиме приблизно 23,3–23,6 грн.Для студентів і учнів зберігаються пільгові умови:🔹 студенти сплачуватимуть 50% вартості місячного проїзного;🔹 учні під час навчального року користуватимуться транспортом безкоштовно, а влітку — зі знижкою 75%.Окремо планують запровадити пересадковий квиток за 60 грн, який дозволятиме безлімітно пересідати між метро та наземним транспортом протягом 90 хвилин.Нагадаємо, що вартість проїзду в столиці не переглядали з 2018 року. Необхідність оновлення тарифів пояснюють зростанням витрат на електроенергію, паливо, оплату праці та утримання транспортної інфраструктури.Запровадити нові тарифи планують із 15 липня 2026 року після завершення процедур регуляторної політики, а також консультацій із громадськістю та профспілками.Подати пропозиції та зауваження до проєкту розпорядження можна до 1 червня 2026 року через платформу forum.kyivcity.gov.ua.
🌿 Друзі, спішимо поділитися з вами приємною звісткою – Бібліотека Сковороди розпочинає новий сезон пішохідних екскурсій. 21 березня під орудою нашого колеги Олександра Михайлика ми вперше мандруватимемо Чоколівкою.📍 Тож проходячи цього дня об 11:00 через підземний перехід на Севастопольській площі, ви гарантовано побачите невеликий натовп, до якого варто приєднатися – це точка нашого збору.🎭 Цей маршрут є прем’єрою, тому під час понад 2-годинної прогулянки на вас чекає безліч цікавих фактів. Серед іншого, ви дізнаєтеся: Хто такий Микола Чоколов і чому саме його ім’я стало топонімом? Якими є справжні межі Чоколівки? Ви здивуєтесь… Що таке урочище Тісні Вулиці й де вони були? Як знайти найдавніший чоколівський будинок? Де на Чоколівці був осередок шістдесятництва, а де "селище ГВФ"? Скільки в цій місцині бібліотек і де вони розташовані?🌀 До речі, синоптики обіцяють нам суху й доволі сонячну погоду. Кращих умов для дослідження Чоколівки годі й бажати.Чекаємо усіх вас!🗓 Дата: 21 березня Початок: 11:00☀️ Погода: +10°С Стартуємо: круглий перехід на Севастопольській площі💸 Участь безоплатна
Солом’янська окружна прокуратура міста Києва звернулася до суду з позовом в інтересах держави, в якому просить зобов’язати КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» привести до належного технічного стану об’єкт культурної спадщини — «Житловий будинок для офіцерів-вихователів Миколаївського артилерійського училища», розташований по вул. Генерала Геннадія Воробйова, 1/26 у місті Києві.Ця будівля є цінним зразком житлової архітектури періоду історизму з елементами військово-оборонної архітектури та має історико-культурну, архітектурну і містобудівну цінність.Між Департаментом охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) та комунальним підприємством ще у 2017 році укладено охоронний договір, відповідно до якого підприємство зобов’язане забезпечувати належне утримання пам’ятки, проводити поточні ремонтні роботи та вживати заходів для її збереження.https://www.facebook.com/groups/solomenka.kiev/permalink/4414580588771698
Анастасія Коваленко опублікувала вчора на сайті Київради петицію "№14101 Проти закриття маршрут 442 (Д)".За добу з необхідних 6000 підписів зібрано 39% або 2344 підписи. До кінця збору підписів залишилось - 59 днів.Автор петиції так описує проблему:Даний кільцевий маршрут проходить через велику кількість зупинок:-М "Політехнічний інститут" (кінцева)-Провулок Політехнічний-Вулиця Борщагівська-Проспект Любомира Гузара-Бульвар Вацлава Гавела-Вулиця Каблукова-Вулиця Метробудівська-Вулиця Радищева-Провулок Юрія Матущака-Вулиця Миколи Василенка (М "Берестейська")-Проспект Перемоги (М "Шулявська")-М "Політехнічний інститут" (кінцева).Він є надзвичайно зручний, особливо стає в нагоді похилим і мало мобільним людям, так як пролягає через житловий квартал прямо біля будинків. Також зменшує навантаження на інший наземний транспорт (трамвай та маршрут), дає змогу зручно доїхати одним видом транспорту до Шулявки, Зоопарку і політеху, без пересадок на метро.Посилання на петицію:https://petition.kyivcity.gov.ua/petition/?pid=14101Довідково:З липня 2025 року автобуси маршрутів 442 та 442д, що курсували між метро «Політехнічний інститут» і вулицею Гарматною на Шулявці, перестали обслуговувати пасажирів.Оператор маршруту — приватний перевізник «Політехавто-Б» — опублікував на зупинці оголошення, що в гараж прилетіла ракета, майже всі автобуси пошкоджено, тому маршрут не працює.
Віталій Кличко: Від 3 жовтня розпочинаємо опалювальний сезон у Києві для лікарень, шкіл, дитсадків та інших закладів соціальної сфериПодача тепла в ці установи виконується за їх індивідуальними заявками. Цей алгоритм є виправданим для таких закладів, враховуючи їх соціальну спрямованість. Тому рішення про необхідність підключення до тепла ухвалюють керівники закладів і установ. Зважаючи на похолодання, з п’ятниці соціальна сфера вже має можливість підключатись до опалення.Важливо, що будівлі лікарень, дитсадків, шкіл оснащені індивідуальними тепловими пунктами, які дозволяють регулювати постачання тепла та максимально ефективно використовувати енергоносії.Щодо початку опалювального сезону в житлових будинках. Перш ніж ухвалити таке рішення, маємо зважити всі фактори: раціональне використання енергоносіїв, недоцільність зайвих витрат на тепло мешканцями, а також ситуацію в енергосистемі. До уваги слід брати не тільки поточні, а й прогнозні температурні показники. Щоб економити і кошти мешканців міста, і енергоресурси. Тому першими отримають тепло, як зазвичай, заклади та установи соціальної сфери.
Виїхали разом з головами районів столиці оглянути укриття в Солом'янському районі, які знаходяться в неналежному стані та потребують впорядкування й облаштування для перебування в них людей під час повітряних тривог.Київ не припиняє роботу для поліпшення технічного стану існуючого фонду захисних споруд та розширює мережу укриттів за рахунок нових приміщень. Особливо в спальних районах і тих, що віддалені від станцій метрополітену. Сьогодні в столиці понад 4 350 об’єктів-укриттів. Різних за типом, власністю та технічними характеристиками. Із них державної форми власності - 696, комунальної – 2576, приватної – 1084.Від початку повномасштабної війни відремонтували майже 2,5 тис. укриттів та сховищ. На це місто спрямувало майже 3,4 млрд грн. Кошти виділяють райдержадміністраціям столиці, які, власне, організовують і відповідають за ремонти.Цього року Київ виділив понад 4 млрд грн на будівництво нових та ремонт, зокрема капітальний, існуючих найпростіших укриттів та захисних споруд. Однак на вересень, тобто за 8 місяців, з усього обсягу коштів районами освоєно тільки 819 млн грн. Тобто - приблизно 20%! Звернувся до голів районів відповідально поставитися до своїх обов"язків, зокрема, щодо облаштування укриттів. Робитимемо такі перевірки і в інших районах.Незадовільні темпи використання виділених коштів на облаштування укриттів у Солом’янському, Деснянському, Голосіївському районах. 
❤️‍🩹У Голосіївському, Шевченківському, Святошинському та Солом’янському районах розгорнули штаби для допомоги постраждалим від ворожої атаки 31 липняАдреси штабів допомоги📍Голосіївський район▫️Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 132, вул. Академіка Глушкова, 28. 📞Контактна особа: 0956610695, Ганна Романівна.📍Шевченківський район▫️Спеціалізована школа № 82 ім. Т. Г. Шевченка, вул. Миколи Шпака, 4.📞Контактна особа: Хмарська Тетяна Олександрівна, 0985883945.📍Солом’янський район▫️Середня загальноосвітня школа № 54, вул. Академіка Білецького, 7.Контактна особа: Юлія Юріївна, 0977868455;▫️Ліцей № 173, просп. Відрадний, 20.📞Контактна особа: Катерина Костянтинівна, 0934801181.Працюють з 8:00 до 20:00.📍Святошинський район▫️Ліцей № 317, вул. Вахтанга Кікабідзе, 12.▫️Ліцей № 197 ім. Дмитра Луценка, вул. Василя Доманицького, 12.📞Телефони для консультацій:0444059260 – матеріальна допомога;0995075090, 0685075090 – юридична підтримка;0935075090 – додаткові консультації.У штабах мешканці можуть отримати:✔️роз’яснення щодо оформлення допомоги;✔️психологічну та юридичну підтримку; ✔️допомогу з оформленням заяви на матеріальну допомогу;✔️роз’яснення щодо подальших дій тощо.
Компанія "Нова пошта", лідер експрес-відправлень в Україні, роз'яснила, як зростаючий контроль підприємницької діяльності з боку держави вплине на алгоритми дій компанії щодо посилок з післясплатою."У мережі і ЗМІ зараз шириться інформація про обмеження можливості відправлення посилок з післяплатою. Хочемо надати роз'яснення щодо цього питання. "Нова пошта" не обмежує кількість посилок, які відправляються або отримуються… Але в умовах зростаючого контролю підприємницької діяльності з боку держави, нас змушують вводити нові процедури та правила", - зазначено у Телеграм-каналі "Нової пошти" у понеділок.За вимогами держави, будь-який фінансовий сервіс або банк зобов'язаний перевіряти клієнтів на критерії ризику, уважно вивчати усі фінансові операції на предмет законності, у тому числі їхні цілі, характер, зв'язки, вказано у повідомленні."Якщо ви, як фізична особа, отримуєте велику кількість післяплат, то наш фінансовий партнер — NovaPay, зобовʼязаний вимогами закону України №361-IX обмежити надання своїх фінансових послуг до моменту отримання пояснень щодо походження грошей", - повідомили у "Новій пошті", порадивши тим, хто розпочинає підприємницьку діяльність відкривати ФОП або реєструвати бізнес в іншій юридичній формі.Раніше низка ЗМІ з посиланням на власні джерела повідомили, що деякі підприємці та постійні користувачі "Нової пошти", отримали від компанії листи в яких йшлось про запровадження нових правил: з 2 червня фізичні особи можуть відправляти накладеним платежем не більше п'яти посилок на місяць; загальна сума таких відправлень – не більше 30 тис. грн. Пояснювалось це посиленням контролю з боку податкових органів за податками та їхнім декларуванням.
⚽️ На території університетського кампуса КНУБА, між стадіоном та гуртожитком № 4, відкрили два корти для гри у падболВідтепер студенти та викладачі можуть безкоштовно пограти в цю динамічну гру, що поєднує елементи футболу та сквошу.🤸‍♀️ У КНУБА спорт є невід’ємною частиною студентського життя. У студмістечку є великий спортивний комплекс із сучасною інфраструктурою: ігрові зали, тренажерні зали, спеціалізовані секції з боксу, боротьби, фітнесу.🏊‍♀️ Також є відкрите футбольне поле зі штучним покриттям, 25-метровий басейн на 6 доріжок із вишками для стрибків у воду, майданчики для баскетболу та волейболу.ℹ️ Довідково. Падбол – це спортивна гра, що поєднує елементи футболу, тенісу та сквошу. Гра відбувається на спеціальних кортах із прозорими стінками, від яких м’яч може відбиватися під час гри, та з сіткою, яка відділяє команди. Гравці використовують лише ноги, голову, груди та плечі, щоб переправити м’яч через сітку на бік суперника. Гра розвиває координацію, техніку володіння м’ячем та реакцію.