Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🐈‍⬛ Сонячні шизокотики #УкрТґ ☀️
Added 14 Jul 2024

🐈‍⬛ Сонячні шизокотики #УкрТґ ☀️

@solar_schizocats
Number of subscribers: 411
Photos: 30,800
Videos: 9,590
Links: 7,110
Description:
Вільний простір, де кожен зможе знайти щось своє! Меми, музяка, арти, котики, японські штуки та прикольчики, новини, обговорення всього на світі, вірші, література — чого тут тільки немає! Цей хаос наш, і ми його господарі! Ласкаво просимо, котики❤️

👥 Number of subscribers

411
Average/Day:: +1
Average/Week:: 0
Average/Month:: +6

📊 Messages per Day

1
Last day: 19
Week average: 2.7
Average per day: 1

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Є час і натхнення для довгочиту.Попередження: все, що нижче, є моєю думкою як приватної особи.Я переконаний, що ми дійшли до тієї точки, в якій Росія не зможе досягти своїх цілей військовими методами. Навіть мінімального їхнього набору - окупації Донбасу.Не впевнений, втім, що в Росії всі це усвідомлюють, особливо нагорі. Я, як речник УОС, постійно маю справу з різними мапами - нашими та їхніми. Останній місяць вони ретранслюють таку наркоманію, що п’ять разів взятий Куп’янськ почав здаватися легеньким перебільшенням. Бої в Лимані (тому, що великий) та майже взята Борова з Куп’янськом-Вузловим, повністю контрольовані бравими російськими бійцями Вовчанські Хутори і бої в таких селах, назви яких були для мене в новинку, бо взагалі десь в глибинах Харківщини.У мене таке враження, що вони це транслюють вже навіть не для плебсу, котрий Малу Токмачку не відрізнить від Чорнобаївки, а нагору. Знімають рімейк фільму “Гудбай, Ленін”, в якому дітки приховували від мами факт воз’єднання Німеччини. Тільки замість мами - ботоксна бабуся. Я тоді, в принципі, не дивуюсь, якщо він щиро вірить, що вони не просто Донбас окупують, а зроблять це ще до осені. Я б з такими вихідними даними теж міг би повірити.Правда в тому, що військовим шляхом вони зроблять це ніколи. І навіть якщо це не усвідомлює хуйло - усвідомлюють підхуйлята. Час грає не на їхню користь, оборонні спроможності України зростають швидше, ніж їхні атакувальні, і завдання взяття Слов’янська-Краматорська-Карачуна не виглядає реалістичним. Ні, не те щоб в них зовсім не залишилося карт і засобів ескалації. Просто вони поділяються на малореальні та малоефективні (пробити Білорусь на включення в конфлікт) та катастрофічні для самих себе (ядерна ескалація та масова мобілізація).З усіх цих варіантів, що характерно, масова мобілізація - єдиний, який може високоймовірно забезпечити результат. Себто, якщо реально зігнати пів-Москви і почати закидувати м’ясом, створюючи перевагу по піхоті один до дуже дофіга, то можна чогось досягти. Але з втратами значно більшими, ніж зараз, бо м’яса-то буде більше, а техніки, логістичних спроможностей чи організаційного ресурсу в виді командирів тактичної та оперативно-тактичної ланки - ні. Саме тому вони і на це не йдуть.Це означає, що нас та інших світових гравців будуть втричі інтенсивніше качати іншими методами: інформаційними кампаніями, терором мирного населення, підживленням панічних та капітуляційних настроїв, підкупом, тощо. Нова програма-мінімум - здобути найменш болючий для Росії сценарій неперемоги.Тому логічно було очікувати, що будуть цілити по мірняку, в центрі Києва будуть зигувати, сто п’ятсот інстаблогеринь проміж фото нігтиків розповідатимуть про ТЦК з індусами, а на виборах в Європі у право- та ліворадикалів різко зростатиме фінансування.Завдання в нас дуже важке, але дуже просте: завершити почате. Добити російську економіку та логістику і перевести баланс здобутків та втрат для них в такий, який не дозволить ефективне відновлення без масової мобілізації. Ця мета не так далеко.А паралельно не піддатися на усю цю гойду - ані інформаційну, ані психологічну, ані політичну, ані дипломатичну.Я теж заколебався служити, чесно. Хай мені і в рази легше за багатьох - на цивілі все одно було веселіше. Хочу додому тискати величезного чорного мейн-куна (фото додається). Але треба доробити справу.
⚡️ Новий Цивільний кодекс: росія у нас вдомаЗдавалося б, новий Цивільний кодекс пробив дно. Але знизу постукали. Ми проаналізували його норми на подібність до кодексу РФ. Вгадаєте результат? Близько 70% нових чи змінених норм схожі з законодавством рф.Автори можуть спробувати виправдати це спільними джерелами. Але є нюанс: кожна десята нова норма запозичена з рф і не має аналогів у ЄС. Під обгорткою євроінтеграції нам імпортують корупцію, цензуру і скрєпи: Віджим майна під прикриттям захисту «добросовісного набувача». Легалізація самозахоплень через «посідання» — для захоплення землі достатньо її просто огородити. Право на забуття — корупціонери отримують можливість зачистити інфопростір від згадок про свої злочини. Обов’язковий час на примирення при розлученні, що може ускладнити вихід із токсичних стосунків — аж поки насильство не буде доведено як злочин.Та не всі зашквари — з росії. Серед власних винаходів наших законотворців: Приватність для юросіб, що може вбити відкриті реєстри; Скасування договорів поза судом, простою заявою; Розмита категорія «доброзвичайність», яка проникає майже в усі сфери, включно з сім'єю (в рф є схожа норма, але у нас… навіть гірше).Загалом ми порахували, що експерти оцінюють понад 20% новацій проєкту як шкідливі.👉 Що робити?1️⃣ Виходь на протест 17.05 у Києві! Час — 12:00. Локацію та інші деталі повідомимо трохи згодом. 2️⃣ Стеж за нашими соцмережами — плануємо наступні кроки. Вимагаємо справжнього обговорення. Більше ніяких турборежимів!P.S. Для тих, хто любить багато літер, посилання на таблицю з описом норм — в шапці профілю в інстаграм.- - - - - - - - -Inst | TG | FB | X | Threads