Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Sobko | мюслі
Added 14 Jul 2024

Sobko | мюслі

@sobkoabout
Number of subscribers: 21 686
Photos: 1,050
Videos: 1,090
Links: 726
Description:
Антиамбасадор ф'ючерсів Founder @tsunammitools . ММ для ваших проєктів. $BTC, $SOL холдер В очікуванні будь якого сезону на $SOL Купив RSQ8 і не запустив курси
Source

Sobko | мюслі | На днях до мене звернувся знайомий з такою проблемою, у нього заморози...

Telegram community logo - Sobko | мюслі Sobko | мюслі @sobkoabout
3 690 Views/Reach 2025-08-18 12:37 Message №3066
🟡 На днях до мене звернувся знайомий з такою проблемою, у нього заморозили 10 BTC на криптобіржі👏👏👏. - Допоможи вивести, я на антидепресентах і алкоголі 2 тижні. Сапорт ніхуя внятного не каже, годує шаблоними відповідями і ніякої конкретики. В навчальних цілях давайте розберемо цей кейс, пригодиться кожному. Значить в тебе український паспорт, де місячний середній оподаткований дохід припустимо $3-5k/mo, бітки ти купив в далекому 2017році, з тих пір ти їх стейкав на дексах або тримав на холодному гаманці. Тут в 2025 році тобі приходить геніальна ідея, кинути в стейкінг на централізовані криптобіржі 1,2 млн. дол. , но ти ж не дурак, ти закидаєш з двох акаунтів, ми ж українці любимо наїбати систему. ЩО МОЖЕ ПІТИ НЕ ТАК? На обох акаунтах бітки заморозили, кинули на перевірку AML. Походив по ринку. В таких кейсах можуть маринувати місяцями, посередники можуть вимагати від 20-50% за вирішення цього питання. Цей кейс по-людськи вирішив через знайомства в біржі, бітки чисті, за 3 дні дали вивести.Мораль проста і очевидна, ми часто чуємо базовані фрази, но думаємо що ми хитрі і наїбемо систему.1. З моменту як ти відправив крипту на централізовану біржу, це уже не твоя крипта, це крипта біржи.2. Сума, яку ти тримаєш на централізовані біржі має відповідати, ну нехай, річному твоєму оподаткованому доходу.3. Не займайся хуйньою з мультиакінгом, для холду активів, може дуже боком вилізти.4. В ідеалі тримай на централізованих біржах лише кошти, якими торгуєш, все інше на гаманцях.Наостанок, всі ваші зусилля можуть бути помноженні на 0, через халатність і недотримання базових правил безпеки. 👋