Source
Снятинська ОТГ🇺🇦 | 42-річний мешканець Снятинської громади отримав штрафза незаконне, виг...
9 400 Views/Reach
2024-10-11 08:51
Message №3138
🚬42-річний мешканець Снятинської громади отримав штрафза незаконне, виготовлення, зберігання й збут тютюну Справу місцевого мешканця розглядав Снятинський суд. Як стало відомо, продовж березня-серпня цього року чоловік організував виготовлення тютюну.На своїй присадибній ділянці він посадив насіння тютюну, систематично здійснював рихлення ґрунту, прополювання та прорідження рослин. Також обвинувачений сконструював саморобний пристрій для подріблення висушених фрагментів листкових пластинок тютюну.Через інтернет-мережі та поштову доставку в інші регіони України він продавав свій товар, а кошти отримував через платіжну систему або на банківську картку.Йому призначили покарання у вигляді штрафу в розмірі 153 тис. грн із конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів. А також позбавили права займатися діяльністю, пов’язаною з підакцизними товарами, строком на 2 роки. Вирок суду ще не набрав законної сили, триває строк на апеляційне оскарження. Підписуйтесь на наш канал:t.me/snyatun_otg