Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - НЕ См🅰️рт
Added 06 Jan 2025

НЕ См🅰️рт

@smartanytii
Number of subscribers: 83
Photos: 166
Videos: 2
Links: 108
Description:
Це мій авторський блог про крипту і не тільки. Тут я показую, що я роблю і як бачу крипто ринок. Підписуйтеся, тут цікаво🔝🚀

👥 Number of subscribers

83
Average/Day:: -1
Average/Week:: -1
Average/Month:: -4

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Logo change history

Name change history

НЕ См🅰️рт 2026-01-13
См🅰️рт 2025-01-18
См🅰️рті 2025-01-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 253 26-02-04 18:21
Поки на ринку немає нічого цікавого, тільки апатія, і розчарування по цінах вашої альти, та й крипти в цілому.Хочу розписати своє бачення, що я думаю, і що роблю.Сантимент просто на нулі, більшість говорить про btc по 60 к, ефір 1500, солану по 50 і про ведмежку на рік🐻Я чесно, не дуже вірю в таке через декілька причин по перше ETF, які прийняли на такі активи як btc, eth, sol, xrp. Великі капітали вже заходять по цінам, які вищі ніж зараз фонди набирали ефір в діапазоні 3200-2600, солану 140-130. Регуляція крипти буде зростати, законодавча база приймається, що прирівняє крипту фактично до цінних бумаг.Що я роблю, зараз набираю активно спот добрав ще 40 sol, 2 eth по нинішнім цінам. Лонги з соланою і бітком тримаю , твх 107 по солі, що не дуже приємно, але не критично, 80 к по бітку.Чого я вже починаю відкупати, а не чекаю ще нижче? Я думаю, що нижче може бути, але я не вірю, що активи з утіліті, юзерами, етф-ами, ті що мають якусь цінність, можна буде взяти за безцінність.Про альту в цілому не говорю, вчора Віталік помножив всі л2 рішення на нуль. Єдине, що реально може піти не так-це чорний лебідь, чи рижий), від якого не застраховані. І перша буде литися крипта, потім фонда, як найбільш ризикові активи. Фактично, я зараз ставлю ставку на ріст через ведмежий сантимент, дикий страх на ринку.P.s. Фандинг фактично на всі активи мінусовий ( шортисти платять лонгістам) всюди чути про 60 к, голову і плечі ( ведмежий сценарій), і про обнулення депозиту. Якщо зараз не починати відкупляти, то коли?ПІДПИСАТИСЯ СМАРТ?НЕ смарт