Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - сліди сліди
Added 06 Dec 2025

сліди сліди

@slidyslidy
Number of subscribers: 655
Photos: 5
Links: 4
Description:
єпіфанової анни

👥 Number of subscribers

655
Average/Day:: -2
Average/Week:: -3
Average/Month:: -9

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.1

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 442 26-05-11 12:22
wrecking ball або покрокова інструкція як ловити тарантулівчому ти не спиш?вже навіть джордж мартин спить йому сниться дівчинка на коні сняться дракони і рицарі чому ти не спиш? не хочеш дівчат на конях? не хочеш драконів? розказати історію? добре але іноді я повторююсь це сиплеться памʼять мені було пʼять село наугольне луганської області батя і я шуршим на городі баті до речі було двадцять пʼять і от з кишені штанів адідас він дістає нитку смолу і баночку 0,25— боїшся жуків?а мені було пʼять я боюся всього якщо напугать знаходимо дірку в землі (серцем відчути що там хтось живе)нитку навколо смоли смолу опустити у дірку раз дватрибатя каже — тягни я кажу — ні а він — не сцикуйце памʼять твоїх поколінь нашій сміливості заздрять атланти і з дірки в землі вилітає тарантул тепер вже я знаючим надихалась майлі на кульці смоли пухнастими лапами прилип великий луганський тарантул — кидай його в банку наловим ще двох влаштуєм бої це твій подарунок від поколінь винеси з нього власний урок зараз думаю — як там вони мої лохматі товариші з села наугольне луганської області принаймні ніхто їх більше не ловить ментальні дороги ведуть додому тікай не тікай ну як історія? добре що спиш довелось би тоді розповісти про вужів а це набагато гірше історія
👁 1,240 25-09-25 15:10
обирай камінецьщо важить як серцене чіпай валуни ця вага не твоя і як тільки знайдеш — запускай по воді скільки кругів — стільки й тебе ***перше коло то ранок світлий і ранній і тобі дванадцять і ти у школі і приходить хлопчик маленький світленький на першім уроці вчителька каже —клас привітайте новенького це Саша він з Горлівки на сході ніхто не знає відстані між вогнем і шкірою з опіком ***друге коло то день довгий і теплийтобі може сімнадцять і мама приносить яблука різанікаже — вступай вступайвиривайся з колючок рідного міста ти полюбиш столицю у маленьких дерев міцні корінці пробач мені доме я біла ворона і крила мої слабкі ***третє коло то ніч глупа й страшнаскільки тобі вже років? і ти сидиш на підлозі на губах отченаш жонглюєш чужими словами отче наш шо ти є на небесах виказуєш — тато де ти є зараз? чому ти дав мені таке імʼя якщо ніколи не називав ним? ***а як матимеш більше трьох кіл —вважай пощастило буде більше і днів і ночей а як ні — то як єна що заслужили скільки кругів — стільки й тебе