Source
о ско ма 💊 | Товариство, привіт.Тут така проблема — ліки, які мені треба вводити к...
26 Views/Reach
2023-04-18 12:59
Message №1750
Товариство, привіт.Тут така проблема — ліки, які мені треба вводити кожні пів-року, щоб не було загострень мого множинного склерозу, коштують 200 тис. грн. Якщо памʼятаєте, я збирала на першу інфузію цих ліків в серпні 2021 року, з тих пір кожні 6 місяців я проходжу ці інфузії і якось живу.Половина суми в мене є, знижка від фармкомпанії є, житло в Тбілісі оплачене до липня, на їжу і все таке я потрошку заробляю, наскільки можу і ще трошки допоможе скоро один фонд, який займається підтримкою правозахисників/правозахисниць.Але окревус треба інфузувати кожні пів-року, (це така лайт-версія хіміотерапії, що там вже), наступна доза, яка має бути через пів-року в мене буде (це точно), а на зараз трошки завал.Якщо ви можете/хочете допомогти, (будь-якою сумою, це не про донати велииикі, а будь-яка комфортна для вас сума), я буду дуже вдячна.Картку mono: 4441114410127946PayPal: [email protected]Велике прохання — не завалювати мене в особичку повідомленнями про те, як подруга сусіда троюрідного брата ВИЛІКУВАЛА множинний склероз за допомогою монастирів/дуже дієвих народних методів/etc. Множинний склероз — невиліковний, і ліки, які допомагають мені (наскільки можливо) існувати — це окревус, найкраще з доказової медицини для мого випадку і перебігу хвороби. От на нього і збираю.Маленьких донатів не буває, до речі, думаю ви це знаєте.За поширення допису окреме дякую.І бережіть себе, любі Люди, бережіть.