Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Наше місто. Офіційно
Added 14 Jul 2024

Наше місто. Офіційно

@sinradagovua
Number of subscribers: 2 450
Photos: 22,000
Videos: 308
Links: 3,040
Description:
офіційний канал міста Синельникове

👥 Number of subscribers

2 450
Average/Day:: +13
Average/Week:: +16
Average/Month:: +88

👁️ Average views per message

670
Average/Day:: 525
Average/Week:: 644
ERR: 27.35%

📊 Messages per Day

1.6
Last day: 9
Week average: 3.3
Average per day: 1.6

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Дмитро воював у складі ударних безпілотних авіаційних комплексів штурмового спеціалізованого батальйону безпілотних систем однієї з військових частин ЗСУ. Був майстром. Став у військовий стрій добровольцем у лютому 2022 року.Разом із іншими побратимами мужньо боронив Україну на різних напрямках. Останній бій прийняв під Краматорськом на Донеччині.Дмитро був одним із тих, хто взяв зброю до рук, щоб стати надійним щитом для своєї Батьківщини. Щоб захистити своїх рідних, волю і свободу України, повернути їй безпеку, мир, стабільність.Наші щирі співчуття матусі Надії Василівні, сестрі Наталії, племінницям Анастасії та Іванні. Люта війна відібрала у них найдорожчу людину…Вклонімося перед світлою пам’яттю нашого полеглого оборонця. Доземний уклін нашому Герою, який загинув за Україну, її незалежність, територіальну цілісність, суверенітет.Вічна слава і пам’ять Дмитру. Він віддав за мир та перемогу найцінніше – своє життя! Прощання з військовослужбовцем РЯДСЬКИМ Дмитром Анатолійовичем відбудеться завтра, 25 грудня 2025 року, з 11.00 години за місцем проживання.Низький уклін та вічна пам’ять нашому Герою, мужньому, хороброму Воїну, незламному борцю!Міський голова Дмитро ЗРАЖЕВСЬКИЙ
Зі скорботою в серці повідомляю, що 15.12.2025 перестало битися серце нашого земляка – БІЛОУСА Сергія Анатолійовича. Трагічна звістка про смерть військового надійшла до міста сьогодні. 50-річний військовий Збройних Сил України помер у лікарні м.Дніпра.Сергій Анатолійович був призваний до лав ЗСУ у лютому 2023 року. Був механіком-водієм механізованого батальйону однієї з військових частин.У мирному житті – випускник Добропільської школи №5 та Білозерського ПТУ, де здобув професію машиніста електровозу. Працював на Центральній збагачувальній фабриці «Добропілля» машиністом електровозу. У цю гірку годину висловлюю найщиріші слова підтримки матусі, доньці, синам, сестрі, племінникам, товаришам по службі. На жаль, більше ніколи не пригорнеться до свого дідуся маленька онука…У годину скорботи схиляємо голови перед мужністю і жертовністю нашого Героя, дякуємо за подвиг в ім’я України! Не згасне свіча пам’яті… Ми завжди пам’ятатимемо ціну свободи і нашого майбутнього! Прощання з військовослужбовцем БІЛОУСОМ Сергієм Анатолійовичем відбудеться завтра, 23 грудня 2025 року, з 11.00 години за місцем проживання.Низький уклін та вічна пам’ять нашому Герою, мужньому, хороброму Воїну, незламному борцю!Міський голова Дмитро ЗРАЖЕВСЬКИЙ
«Керуй змінами»: жінок, які працюють у транспортній сфері, запрошують до участі в навчанніЗа ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України стартує навчальна програма для жінок-лідерок у транспортній сфері.Хто може долучитися?•керівниці та менеджерки транспортних підприємств або профільних підрозділів;•представниці органів місцевого самоврядування;•державні службовиці та представниці профільних міністерств та служб, що працюють у підрозділах, дотичних до транспортної сфери;•представниці освітніх і наукових установ, що працюють у сфері транспорту, логістики, урбаністики чи сталого розвитку та інші категорії.Про проєкт та умови більше – за посиланням:https://mindev.gov.ua/diialnist/navchalni-prohramy-u-sferi-transportu/kerui-zminamy-prohrama-rozvytku-zhinochoho-liderstva-u-sferi-transportuДодатково. Проєкт «Жіноче лідерство в транспортному секторі» втілюється громадською організацією «Фундація інституційного розвитку» за ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України за підтримки Міжнародного транспортного форуму при Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). Інформаційний партнер проєкту Медіацентр Україна.
Наша громада, Україна втратили ще одного оборонця. «На щиті» повертається додому мужній воїн - 28-річний Кривошей Данило Сергійович. Військовослужбовець загинув 13 грудня 2025 року під час виконання службових обов’язків на Запорізькому напрямку.У лавах Захисників України Данило з першого дня великої війни. 24-річний юнак пішов до військкомату сам. Маючи за плечима досвід строкової служби та палке бажання захистити рідних, свою Україну, він обрав шлях воїна.На фронті Данило став зразком хоробрості, вірності присязі та честі. Разом із побратимами давав гідну відсіч ворогу у різних «гарячих» точках. «Данило народився 9 квітня у 1997 році. Випускник міської школи №5. Після армії працював на заводі «Дніпросталь». Мав глибоку цікавість до комп'ютерів. Він не лише сам опановував ІТ-сферу, а й з великою любов’ю передавав ці знання дітям, - згадують про нього рідні. - Він був добрим, надійним, справжнім романтиком із незламним духом. Данило дуже любив життя, вмів радіти дрібницям, але понад усе любив свою Україну. Він пішов на фронт, бо просто не міг інакше».Ми низько схиляємо голови у глибокій скорботі. Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям та побратимам Данила. Ваш біль - це біль усієї громади. Дякуємо тобі, Данило, за кожен світанок, який ти виборював для нас. Вічна слава Герою!Прощання з загиблим військовослужбовцем Кривошеєм Данилом Сергійовичем відбудеться завтра, 19 грудня 2025 року, з 11.00 за місцем проживання. Міський головаДмитро ЗРАЖЕВСЬКИЙ
16 грудня 2025 року з 09:00 до 13:00 у приміщенні лікарняного банку крові (кабінет №301) Синельниківської центральної міської лікарні буде проводитись донорський день. Кожного дня донорство рятує тисячі людей від смерті та допомагає відновити здоров’я хворим та пораненим бійцям. Сьогодні як ніколи наші військові потребують стратегічних запасів крові, яка буде використовуватися на потреби Збройних Сил України та порятунку поранених. Якщо ви маєте можливість, долучайтесь до формування стратегічного запасу крові, це внесок кожного у нашу Перемогу!Важлива інструкція для донорів:При собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення (реєстрація не має значення), а також мати при собі ідентифікаційний код. До донорства не допускаються ті, хто перехворів коли-небудь Боткіна, жовтухою або іншими гепатитними захворюваннями. Якщо Ви маєте виразкову хворобу - це теж абсолютний протипоказ. Якщо у Вас була операція або нанесення тату, то має пройти рік. Якщо була застуда або прийом курсу певних лікарських засобів, то має пройти 1 місяць після завершення прийому. Перед здачею крові або її компонентів донор повинен дотримуватись певних правил: - за 72 години не слід приймати ліки, які розріджують кров (аспірин, анальгін);- за 48 годин не можна вживати алкогольні напої;- за 2 години до донації утриматись від паління;- перед донацією потрібно приймати легку їжу (утриматись від вживання смаженого, гострого, солоного, копченого, виключити з раціону банани, яйця, молочні продукти та масло).Усі питання за телефоном: 0993218082 Олена.З повагою адміністрація Синельниківської міської лікарні.
Обігрівати оселю газовою плитою заборонено: Дніпропетровська філія «Газмережі» нагадує споживачам про дотримання правил газової безпекиЗ настанням зими у багатьох споживачів регіону може виникати потреба у додаткових джерелах тепла. Газорозподільна компанія Дніпропетровщини наголошує, що використання плити та духовки для обігріву приміщень вкрай небезпечне. Опалювати житло таким способом категорично заборонено і може нашкодити життю та здоров’ю.🔺Фахівці пояснюють чому такі дії можуть загрожувати мешканцям:• при використанні газових приладів без нагляду і без належної вентиляції існують великі ризики утворення чадного газу, який не має запаху і кольору та є смертельно небезпечним;• чадний газ утворюється під час нестачі кисню, і при накопиченні у приміщенні викликає головний біль, запаморочення, нудоту, а в тяжких випадках і втрату свідомості;• обігрів оселі газовою плитою або духовкою неефективний і може призвести до трагічних наслідків.🔺Водночас кожен споживач блакитного палива має знати та дотримуватися правил газової безпеки, а при виявленні запаху газу слід негайно виконувати такий порядок дій:• припинити користуватися газовим обладнанням;• перекрити крани на приладах;• відчинити вікна для провітрювання приміщення;• не вмикати і не вимикати світло та інші електроприлади;• не палити та не запалювати вогонь;• попередити співмешканців та сусідів про небезпеку і покинути приміщення;• зателефонувати на номер 104 і очікувати прибуття фахівців.❗️Дніпропетровська філія «Газмережі» наголошує, що використовувати газові прилади необхідно лише за призначенням і нагадує споживачам дбати про свою безпеку.
Наша громада зазнала знову тяжкої втрати. Підтверджено загибель на фронті нашого земляка, Героя-захисника ГЕСЯ Владислава В’ячеславовича. 30-річний військовий вважався безвісти зниклим нескінченно довгих 11 місяців і 13 днів. 🕯🇺🇦Сьогодні ця болюча невизначеність змінилася на гірку впевненість. Як стало відомо, Владислав загинув 21 грудня 2024 року поблизу населеного пункту Мала Локня на Курщині внаслідок військових дій, від вибухів та осколків. Це був перший і, на жаль, останній бій навідника десантно-штурмового батальйону. Мужній, відданий Батьківщині, за її чисте небо і мирне майбутнє для трирічного сина, всіх дітей України, наш Захисник віддав найцінніше – своє життя.До мобілізації Владислав працював будівельником у компанії "АТБ", докладаючи рук до спорудження сучасних супермаркетів у різних куточках нашої країни. Він був людиною праці, цілеспрямованим і відповідальним, добрим і щирим. А ще – гарним сім’янином, люблячим чоловіком, найкращим батьком для свого синочка, надійним братом і другом, вірним побратимом.Від імені всієї громади висловлюю глибокі співчуття рідним, близьким, бойовим товаришам Владислава. Ми завжди пам'ятатимемо його подвиг, відданість та жертовність.Слава Герою!Про дату, місце, час прощання з військовослужбовцем ГЕСЕМ Владиславом В’ячеславовичем буде повідомлено додатково.Міський голова Дмитро Зражевський
Шановні жителі Синельниківської громади!11 грудня 2025 року з 10.00 до 12.00 на базі Синельниківського міського територіального центру соціального обслуговування будуть працювати провідний юрист Норвезької ради у справах біженців.Ви можете отримати юридичні консультації з наступних питань:✔️призначення/перерахунок пенсії, не зарахування страхового стажу;✔️трудові питання;✔️виконавчі провадження;✔️питання спадкування;✔️відновлення документів про освіту;✔️отримання свідоцтва про смерть або народження українського зразка;✔️отримання виплат на поховання;✔️підготовчі дії для отримання компенсації за зруйноване чи пошкоджене житло;✔️відновлення документів права власності у разі втрати оригіналів, визнання права власності в судовому порядку;✔️отримання/відновлення особистих документів (паспорт громадянина України у разі втрати, паспорт для виїзду за кордон);інші. Усі послуги надаються безкоштовно.Також за консультацією можна звернутися за телефоном "гарячої" лінії 0800302007, Viber (+380678294435), електронна пошта ([email protected]). ☎️ Телефон для довідок: +380674141632.
7 грудня – День місцевого самоврядуванняЦе свято тих, хто працював і нині працює в органах місцевої влади, депутатів, активістів органів самоорганізації населення і усіх громадян, які дбають про розвиток синельниківської громади, створення для жителів безпечних та комфортних умов проживання, відстоюють їх потреби та інтереси.Це – щоденна непроста і відповідальна робота. Це - постійні виклики, вміння оперативно приймати важливі рішення. Особливо зараз, в умовах повномасштабної війни, коли перед нами постають нові потреби, задачі.Дякую кожному! За мудрість, професіоналізм, сумління, відданість справі, готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу людям. За реалізовані проєкти, командну роботу! Майбутнє нашої держави неможливе без миру, свободи, розвитку самодостатніх громад як основи сильної та заможної європейської України. Нехай цей урочистий день додасть усім сил і наснаги рухатися вперед! Міцного здоров’я, стійкості духу, родинного тепла! Нехай втілюються у життя всі професійні плани!Разом – до Перемоги!З повагоюМіський головаДмитро Зражевський
Зміни у Синельниківській міській лікарні: вдячність Петру Довганю та представлення Наталії Черевкової28 листопада 2025 року в Синельниківській міській лікарні відбулася знакова подія: колектив та керівництво громади, району провели на заслужений відпочинок очільника закладу, головного лікаря Петра Довганя, та представили його наступницю — Наталію Черевкову.Слова щирої подяки та глибокої шани на адресу Петра Довганя лунали від міського голови Дмитра Зражевського, начальника Синельниківської районної військової адміністрації Світлани Назарчук, а також від численних колег.💐 Петро Довгань - Лікар з великої літери, талановитий організатор, високопрофесійний керівникПетро Довгань віддав охороні здоров’я майже 44 роки свого життя, 35 з яких очолював Синельниківську лікарню. Активно долучався до впровадження медичної реформи та модернізації галузі. Значну увагу спрямував на покращення матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров’я Синельниківського району.Порядний, справедливий, вимогливий до себе та інших. Став гарним наставником для молоді. Маючи активну життєву позицію, неодноразово представляв інтереси виборців Синельниківщини у районній та обласній радах.Добросовісна праця та внесок у розвиток медицини Петра Васильовича відзначені найвищими нагородами, серед яких: Грамота Верховної Ради України, відзнаки Міністерства охорони здоров’я України, керівництва області, міста та району, Почесне звання «Заслужений лікар України», звання «Почесний громадянин міста Синельникове".Очільники міста та району, а також увесь колектив лікарні подякували за все зроблене, побажали Петру Довганю довголіття, сил, бадьорості, сімейного затишку. 💐 Нове керівництво: Наталія ЧеревковаНа посаду головного лікаря призначено Наталію Черевкову, яка має за плечима 32 роки роботи у медичній галузі.Наталія Черевкова є досвідченим фахівцем та керівником: працювала лікарем, очолювала обласний госпіталь для ветеранів війни. Останні 13 років опікувалася терапевтичним відділенням Синельниківської лікарні.Має почесне звання «Лікар року - 2017» м. Синельникове. Відзначена нагородами міської ради та департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної військової адміністрації.Представники влади, профспілковий комітет та колеги висловили багато приємних слів і підтримки новому керівнику, побажали успіхів у відповідальній роботі на благо громади.