Source
Наше місто. Офіційно | 21 березня 2026 року учні відділу оркестрових інструментів Синельників...
357 Views/Reach
2026-03-23 13:47
Message №24526
21 березня 2026 року учні відділу оркестрових інструментів Синельниківської школи мистецтв взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Дніпровські сурми-2026», який відбувся на базі Дніпровської академії музики.Більше 20-ти шкіл області представили своїх конкурсантів.Вихованці нашої школи продемонстрували високий рівень гри на саксофоні та посіли такі місця:💐 номінація «Соло» :Цьось Анна – I місце (викладач Губаренко Олександр, концертмейстер Мальцева Катерина), Бондаревський Давид – II місце (викладач Моторін Єгор, концертмейстер Шибко Марія), Пірог Сергій - II місце (викладач Мальцева Катерина, концертмейстер Луценко Валентина),Панченко Анна - II місце (викладач Мальцева Катерина, концертмейстер Луценко Валентина), Шигаєва Софія – II місце (викладач Моторін Єгор, Шибко Марія);💐номінація «Ансамблі» :ансамбль «Прем'єр – сакс» у складі: Цьось Анна, Бондаревський Давид, Макушок Іван – I місце (викладач Губаренко Олександр, Шибко Марія).Щиро вітаємо дітей, викладачів, батьків! Бажаємо подальших успіхів та нових перемог!За інформацією Синельниківської школи мистецтв