Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Shkiper UA
Added 06 Dec 2025

Shkiper UA

@shkiperuaa
Number of subscribers: 470
Photos: 264
Videos: 26
Links: 568
Description:
Канал про ігри
Source

Shkiper UA | Відзняв я фінальну серію моду по Володарю Перстнів до Attila і, чесно ...

Telegram community logo - Shkiper UA Shkiper UA @shkiperuaa
467 Views/Reach 2026-01-20 10:39 Message №984
Відзняв я фінальну серію моду по Володарю Перстнів до Attila і, чесно кажучи :наразі це багована й жахливо незбалансована фігня.Грати в нього я більше не планую, принаймні доти, доки мод не дороблять. Бо згорати від ситуацій, де броньована піхота 3-го тіру ледве справляється з орками 1-го тіру, у мене немає жодного бажання.🔻За планом у фіналі я мав захопити Гундабат,але армія, що майже повністю складалась із моїх броньованих воїнів 3-го тіру,в обороні міста понесла настільки великі втрати від першотірових орків, що продовжувати наступ стало просто неможливо.Уся подальша “гра” звелась до абсурду:один лорд сидить у місті і тримає оборону,другий бігає туди-сюди та тягне підкріплення.Через незрозумілу механіку блокування відновлення загонів, яка залежить від громадського порядку в провінції,моя армія фізично не могла піти в наступ, бо о диво у щойно зайнятій провінції немає громадського порядку.“Чудовий” баланс між фракціями:я наймаю 3-4 загони за хід,ворог 8-10,при цьому сила моїх загонів не вища,а броня, яка теоретично мала б усе вирішувати, по факту не рятує взагалі.Про те що різниця в силі атаки між ударною піхотою дворфів третього тіру і першотіровими орками менше 5 одиниць🫠 я взагалі мовчуМої воїни мруть так само швидко, як і першотірові голодранці-орки, при тому що мої і броньовані і озброєні набагато краще що є абсурдом.Можливо, баланс інших фракцій кращий, але я свідомо обрав гномів, бо хотів пограти важкою броньованою піхотою.А натомість отримав здохляків-курдуплів, які не здатні вигравати навіть там, де мали б домінувати.