Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - шевацитатник проти бугрова
Added 28 Jul 2021

шевацитатник проти бугрова

@sheva_quotes
Number of subscribers: 3 303
Photos: 1,090
Videos: 47
Links: 197
Description:
мемформаційний департамент КНУ . . . на ваш топовий контент та ідеї очікує: (пишіть в чат) . наш мерч доступний за посиланням: @sheva_quotes_merch . власний мемчатик: @sheva_quotes_chat . дочірній проєкт: @sheva_quotes_classic

👥 Number of subscribers

3 303
Average/Day:: -1
Average/Week:: -4
Average/Month:: -30

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.1

Name change history

шевацитатник проти бугрова 2024-07-07
шевацитатник 2023-11-20
шевацитатник🍉 2023-02-04

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

1/2 друзи, хочу викатити пост для тих хто ще не помер зі старості і слідкує за драмами в кну, в тому числі за бугровлікс, всі інші (хто помер або не цікавиться) можете скинутись на збір вище і проігнорувати це повідомлення. З приводу бугровлікса та чому ви маєте з обережністю до нього ставитисьВ лютому 2022 року в мережі *нтернет з'явились перші лікси бугрова, які містили компрометуючі переписки із студентками. Досі вважаю, що СВО почав бугров щоб всі про це забули, але тим не менш. Вони здійняли неабиякий хайп, якщо ви їх не бачили то і не дивіться, якщо бачили — співчуваю. І почнемо по порядку, першими з'явились декілька ПДФ файлів (чесно я тільки їх і читав тоді). Ви можете навіть зараз їх скачати і подивитись, посилань залишати не буду, просто зазначаю що я ще раз перевірив правильність наступних тверджень.>Якщо перевести ці файли в doc то можна побачити що це вставлені скриншоти, але що цікаво — деякі з них буквально містять накладені поверх скріна інші зображення. Те що зустрічається повсюди - кружечок "М*рії" був перефарбований в інший колір і тупо накладений поверх як картинка.Моя неробоча теорія: до оновлення телеграму 2.0 (жовтень 2023 року) колір акаунту в чатах залежав тільки від вашого user_id, себто був унікальним серед всіх чатів/переписок і замінити його за гроші (як зараз) не можна було. Можливо колір справжньої "М*рії" був іншим від "М*рії" в переписках? Якщо все таки ні, то питання залишається відкритим — нахуя? Я впевнений що ще в 22-му бачив частину діалогу заміненого, а не просто колір аватарки, зараз впадлу перешукувать, але credibility це не додає.Наступними були тонни переписок вже в форматі експортів чатів з телеграму. Тут мало що маю сказати, html формат — сиди і переписуй діалоги як хочеш, якщо ти шиз з великою кількістю вільного часу. Об'єктивно навіть у "Найголовнішого любителя бугрова" не було б стільки часу малювать ці переписки, тому можливо основний масив інформації там може бути реальний, але хто доведе що в критичних місцях переписки не були замінені? Водночас люди які добре знали фігурантів листувань були не сильно здивовані їх вмістом. Можливо в новому зливі вийдуть якісь відео, в 2022 році штучка інтелект по створенню відео був на рівні Віла Сміта який їсть макарони, а зараз треба буде придивлятись краще.Ну і найголовніше. Бугров можливо реальний хорндог, у мене таке враження точно складається, але чи робиться це заради відкритості? Наврядчи. Вся ця інфа лежала на поличках до 2026 року просто так?) Скоро вибори ректора і комусь це точно буде на руку. Я був членом ЦВК (група з купи поважних шишок з КНУ та пара студентів які є орг. комітетом виборів та затверджують переможця, для тих хто в танку) по виборам ректора у 2021 році і по історіям спроб зриву виборчого процесу можна написати детективну драму. Думаєм для кого ці зливи будуть у нагоді (я чесно сам хз хто там взагалі буде кандидат то це ви мені скажіть). Якщо що, цим абзацом я не відбілюю нашого уявного містера Бугорва (так, уявного, бо весь цей текст це плод фантазії і схожість прізвищ з реальними особами випадкова, а всі судження оціночні та не мають на меті принизити честь та гідність будь кого), але треба задуматись — а хто ж поставив прослушку/приховані камери/а як скачані тонни тексту і наскільки це законно?
​​⚡️ Відкриваємо реєстрацію на Програму Лідерства 2025В часи невизначеності вільні люди надихають інших брати відповідальність.І вже четвертий рік поспіль наша молодь, — майбутнє України, — робить в тилу та на фронті усе, аби вберегти країну. Усі ми, незалежно від нашого віку чи статусу, об'єднані спільним баченням майбутнього та фундаментальною цінністю — Свободою. 👉🏻 Програма Лідерства — це освітній п’ятиденний табір, який ми робимо саме для того, щоб об’єднувати та навчати ту вільну молодь, яка вестиме людей за собою та робитиме усе для української перемоги й майбутнього процвітання нашої держави.💛 Окрім того, Програма Лідерства — це єдина можливість доєднатись до «Українських Студентів за Свободу»!Найкращі спікери та експерти; лекції та обговорення на тему економіки, політичної свободи, підприємництва, побудови спільнот та лідерства; сотні активних студентів з усієї України; дискусії про Свободу, цікаві знайомства та спільнота тих, хто бореться за майбутнє України — це те, що чекає вас на ПЛ 2025!🤳🏻 Для кого наша Програма?Для найбільш активних студентів, об’єднаних любов’ю до Свободи та мрією про вільну Україну. Якщо ви або ж ваші рідні чи друзі впізнаєте у цьому себе, ба більше — хочете стати частиною такої спільноти — запрошуємо реєструватися!📍 Цьогоріч Програма Лідерства відбудеться 25-29 серпня у форматі освітнього наметового табору у Меджибізькому замку (Хмельницька область). На місці таборування будуть створені максимально безпечні умови та облаштовані укриття у підвалах замку. Опісля табору, кожен учасник працюватиме упродовж року зі своїм особистим ментором та матиме безліч можливостей для самореалізації в УСС.Якщо Свобода є для вас однією з головних цінностей і ви хочете долучатися до побудови вільної України, то Програма Лідерства — це проєкт, який не можна пропустити! Кінець реєстрації: 8 липня о 23:59. Посилання на реєстрацію.Участь безоплатна, проте кількість місць обмежена! Тож поспішіть подати свою заявку 🙌🏻💬 З приводу будь-яких запитань пишіть нам на @studfreedom_info!
Сексуальне насильство у ЗВО: що робитиНаша студентка Марина Калашнікова заявила, що зазнала сексуальних домагань від завідувача катедри біохімії Олексія Савчука. Мариною була подана заява до поліції, наразі ведеться розслідування. Цей алгоритм дій покликаний допомогти всім, хто може потрапити в подібну ситуацію.Сексуальне насильство — це будь-які дії сексуального характеру, вчинені щодо людини без її добровільної згоди. До нього, окрім фізичного контакту, належать коментарі та жарти сексуального характеру, непристойні жести.Якщо ти стала/став жертвою цього, тоді звернися до:1. Близької людини, яка підтримає тебе та «поверне до реальности», оскільки твоє сприйняття світу після інциденту може бути утруднене.2. Поліції за номером 102.3. Швидкої медичної допомоги за номером 103, якщо необхідно.4. Представників Студентського парламенту, адміністрації навчального закладу.5. Громадських організацій, які надають допомогу постраждалим від насильства, або публічних людей, які займаються розголосом подібних ситуацій. Наприклад, ти можеш зателефонувати «ЮрФем» за номером 0 800 30 55 90.Важливим, проте складним, є збір доказів. Фіксуй інцидент у вигляді відео-/аудіозаписів, якщо ситуація дозволяє.Ти маєш право звернутися до правоохоронних органів навіть тоді, коли ти стала/став свідком вчинення неправомірних дій.Твій голос допоможе іншим.
👁 982 23-06-24 08:13
МІСІЯ В ХЕРСОНВітаємо вас, шановне товариство! Ось і настав час для нового масштабного і дуже важливого збору.Цього разу ми спільно з 593TTG вирушаємо в Херсон, щоб допомогти постраждалим українцям від наслідків затоплення, спричиненого підривом Каховської ГЕС російськими необільшовиками. Разом із собою ми збираємось взяти ліки, одяг та електрогенератори. Питання з ліками вже майже вирішено, але лишилось найголовніше – генератори. Оскільки в багатьох мешканців відсутнє регулярне електропостачання, яке є критично важливим в тих умовах, потрібна альтернатива. І саме генератори можуть стати цією альтернативою. Але для придбання двох бензинових генераторів потужністю 3.5 та 5 кВт потрібно зібрати чималі кошти. До того ж, певна сума має бути витрачена і на покупку паливо-мастильних матеріалів для роботи на перший час. Так як ми довгий час не проводили ніяких благодійних заходів, ми щиро просимо максимально підтримати цей збір та розповсюдити його по всім соціальним мережам, по всім чатам, каналам, поділитися постом з друзями. А кожні 10, 20 чи 50 гривень дуже допоможуть нам якнайшвидше зібрати потрібну суму.Ну і крім того, щоб зробити збір дещо цікавішим, ті два добродія, які задонатять найбільшу суму коштів, отримають у подарунок по одному стріляному гранатомету та шеврону Студентського Куреня. Тож, не зволікайте та активно підтримуйте збір!🎯Ціль: 65 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/3ggbPPBPbK💳Номер картки банки5375 4112 0680 7864Навіть серед найбільше несприятливих обставин нам не треба закладати рук чи то попадати в зневіру.
👁 1,100 22-12-10 08:03
Майже пів року як на офіційному інформаційному ресурсі Конференції студентів не було дописів. Майже пів року як студентське самоврядування Київського національного університету перебуває в глибокій кризі спричиненою діями пов'язаних з адміністрацією особами. У ці дні студентське самоврядування вдруге за пів року намагаються зламати через коліно. Цього разу спробою визнання захоплення легітимним на національному рівні.Після захоплення Конференції студентів Університету шляхом створення нових інформаційних ресурсів та насильницьким блокуванням будь-якої діяльності (зокрема погрозами, шантажем та дзвінками з Червоного корпусу з вимогою голосувати за потрібних кандидатів) всі ці пів року, студентське самоврядування занепало. Члени студентського парламенту КНУ майже в повному складі склали свої обов'язки у знак протесту проти роботи у захопленій організації, а 17 структурних підрозділів розірвали будь-яку взаємодію з СПУ до виборів легітимного очільника. Наразі ці особи автономно працюють на рівні інститутів та факультетів.Чинний же "Студпарламент КНУ" складається з десятка осіб, що погодились існувати під Семеном Еренбургом, що координує дії з адміністрацією. Та й це переважно особи не призначені на посади жодними розпорядженнями. Не обійшов тиск й членів Контрольно-ревізійної комісії, яким дзвонили з адміністрації КНУ через рішення, направлені проти підконтрольних їм осіб, що захопили владу. Це призвело до виходу зі складу органу кількох осіб. Наразі захоплене студентське самоврядування працює виключно заради вдоволення своїх потреб, з повним ігноруванням потреб студентства та України.Вже пів року як на їхніх рахунках заморожено понад мільйон гривень, які легітимна КСУ вирішила перевести на потреби Збройних сил України. Ці ж "очільники" турбуються виключно про себе. Оголошені двічі вибори головою ЦВК студентів для врегулювання кризової ситуації повністю блокуються дзвінками Семена Еренбурга та його друзів з вимогами погоджувати кожен крок з ними.Отже: 1. "Студпарламент", самопроголошено очолюваний Еренбургом, складається з його друзів, яким байдужі події навколо. 2. Друзі Еренбурга та він сам блокують проведення демократичних виборів без погодження з ними. 3. Тиском було розпущено більшість Контрольно-ревізійної комісії. 4. Заморожені власною забаганкою друзів Еренбурга кошти, що мали б допомагати ЗСУ. 5. Відсутність підтримки самопроголошених очільників студентського самоврядування з боку студентів (навіть у їхніх рідних структурних підрозділах). На фоні цього особливо лицемірною виглядає спроба Семена Еренбурга легітимізувати себе на національному рівні через "Українську студентську лігу".Використовуючи незаконне рішення новоутвореної "Конференції студентів Університету" він намагається ввести в оману представників інших ЗВО, яким не відомі його "досягнення" в рідному Університеті. Публічно наголошуємо, що жоден легітимний орган КНУ не обирав Семена Еренбурга на жодні посади в ОСС КНУ та не надавав йому права представляти студентів КНУ.Всі "документи" використані ним є результатом роботи підконтрольних йому та адміністрації КНУ органів, які майже одноголосно голосують за всі потрібні рішення (але ігнорують потреби студентів та ЗСУ).Додатково повідомляємо, що Конференція студентів університету наголошує на нагальній необхідності проведення виборів із зовнішніми спостерігачами для відновлення діяльності ОСС КНУ.