Через півтора року після загибелі "на щиті" повертається солдат Андрій Яворський10 листопада 2024 року під час виконання бойового завдання на Покровському напрямку внаслідок стрілецького бою з противником загинув солдат Яворський Андрій Миколайович, 15 серпня 1987 року народження, навідник механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону військової частини. Вірний військовій присязі та українському народові, він віддав найцінніше за мирне майбутнє кожного з нас.👉Прощання із Андрієм Яворським відбудеться 10 червня 2026 року о 13:00 на площі Т.Шевченка у Шепетівці. Поховання відбудеться на Алеї Героїв міського кладовища.👉Усі, хто бажає віддати шану Захиснику, можуть приєднатися до зустрічі воїна «на щиті» біля ресторану «Околиця» о 10:00.✔️10 червня 2026 року оголошено Днем жалоби на території Шепетівської міської територіальної громади.Шепетівська громада висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам полеглого воїна.Герої не вмирають!
Чорна звістка з фронту знову сколихнула Шепетівську громаду...29 квітня 2026 року у бою за нашу Батьківщину на Сумському напрямку загинув головний сержант механізованого батальйону Рудніцький Олег Миколайович, 20 липня 1977 року народження. Вірний військовій присязі, він до останнього подиху залишався відважним Захисником, виявивши незламну мужність та віддавши найцінніше — власне життя — заради свободи України та майбутнього кожного з нас.👉Прощання з Олегом Рудніцьким відбудеться завтра, 8 травня, о 13:00 на площі Т.Шевченка у Шепетівці. Поховають воїна на Алеї Героїв міського кладовища.👉Усі, хто бажає віддати шану Захиснику, можуть приєднатися до зустрічі воїна "на щиті" біля ресторану «Околиця» о 10:00.✔️8 травня 2026 року оголошено Днем жалоби на території Шепетівської міської територіальної громади.Біль цієї втрати є спільним для всієї нашої громади. За наш мирний ранок Захисник віддав найдорожче. Громадо, об’єднаймося у скорботі та гідно вшануймо пам'ять земляка.🇺🇦Герої не вмирають!
👉Рух громадського транспорту у Провідну неділюШановні мешканці та гості Шепетівської громади! З метою забезпечення зручного доїзду до місць поховань у Провідну неділю, 19 квітня, організовано додатковий рух автобусів до територіі міського кладовища (вул. П’яскорського)/☝️Зверніть увагу, що 19 квітня (з 08:00 до 21:00) традиційно буде обмежено рух на ділянці дороги, що прилягає до міського кладовища.✅Дозволено рух: громадського транспорту, спецтранспорту КП, екстрених служб. Для автомобілів, якими керують особи з інвалідністю (з маркуванням) або які перевозять осіб з інвалідністю (за наявності посвідчення), передбачено можливість заїзду на територію кладовища.📍 Графік руху автобусів до міського кладовища:• Маршрут №1-А «Залізничний вокзал — Міське кладовище»o Маршрут: вул. Українська, Захисників України, 400-р. Шепетівки, Старокостянтинівське шосе.o Час відправлення: від зупинки «Залізничний вокзал» з 9:00 щогодини до 15:00.• Маршрут №5 «Залізничний вокзал — Міське кладовище»o Маршрут: Проспект Миру, вул. 400-р. Шепетівки, Старокостянтинівське шосе.o Час відправлення: від зупинки «Залізничний вокзал» з 8:40 щогодини до 15:00.• Маршрут №5-А «Залізничний вокзал — Міське кладовище»o Маршрут: вул. Героїв Небесної Сотні, вул. 400-р. Шепетівки, Старокостянтинівське шосе.o Час відправлення: від зупинки «Залізничний вокзал» з 9:00 щогодини до 15:00.• Маршрут №6 «8 Школа — Міське кладовище»o Маршрут: Новоград-Волинське шосе, вул. Захисників України, 400-р. Шепетівки, Старокостянтинівське шосе.o Час відправлення: із селища «Косецьке» з 8:45 щогодини до 13:45.• Маршрут №9 «Залізничний вокзал — Міське кладовище»o Маршрут: Пр. Миру, вул. Соборності, Героїв Небесної Сотні, Захисників України, Митрополита Шептицького, Генерала Шухевича.o Час відправлення: від зупинки «Залізничний вокзал» з 9:00 щогодини до 12:00.☝️Вартість проїзду: Оплата здійснюється згідно з встановленим тарифом відповідно до рішення виконкому №291 від 21.08.2025 року.*ШМР
Російські спецслужби намагаються завербувати тебе для підпалу, теракту чи мінування? «Спали» ворога сам - здай його до СБУ!Для цього Служба безпеки України запускає офіційний чатбот «Спали ФСБешника». Його створено в telegram, оскільки цей месенджер окупанти найчастіше використовують для вербування молоді та неповнолітніх.Якщо тобі або твоїм знайомим пропонують підпалити авто ЗСУ чи адмінбудівлю, влаштувати теракт чи мінування – одразу пиши нам! Не допомагай ворогу руйнувати оборону твоєї країни!🔹 Як швидко повідомити про це?Відкривай чатбот за посиланням ➡️ t.me/spaly_fsb_bot і напиши, який саме злочин росіяни пропонували тобі вчинити. Також додай інформацію про контакт, який хотів тебе завербувати, та інші деталі, що допоможуть нам викрити негідників.🔹 Хвилюєшся про свою безпеку?Ми гарантуємо конфіденційність. Кожне повідомлення буде ретельно опрацьоване співробітниками СБУ.🔹 Пам’ятай!Не вір казкам, які розповідають росіяни. Зрадник ніколи не буде «своїм другом» для ворога. І за виконання їхніх завдань ти отримаєш не гроші, а реальний тюремний строк – кримінальна відповідальність за теракти чи диверсії настає з 14-річного віку і передбачає до 10 років ув’язнення.🚫 Не пали своїх! 🔥 «Спали» ворога!Разом зруйнуємо російські плани! 🇺🇦
17 вересня — день, коли СРСР офіційно здійснив змову з нацистами та вступив у Другу світову війну — рівно 86 років потому, радянські війська перейшли східний кордон Польщі, згідно з таємним протоколом до Пакту Молотова–Ріббентропа. Цим кроком Сталін фактично вступив у війну на боці Третього Рейху, реалізуючи план поділу Східної Європи. Вже через два дні, радянські та німецькі війська зустрілися на території окупованої Польщі та діяли там координовано, як союзники.Ще день і 20 вересня, Червона армія підходить до Бреста, який уже був під контролем Вермахту. Між ними відбулися перемовини і місто передали радянській стороні. Вже 22 вересня червоноармійці та нацисти пройшли спільним парадом вулицями Бреста, що стало символом тимчасового союзу між двома тоталітарними режимами — Сталіна й Гітлера. Росія вважає себе правонаступником СРСР, тому діє в дусі тієї ж злочинної політики: заперечує кордони незалежних держав, вбиває національну ідентичність та руйнує все, що збудували сусіди під приводом «історичної справедливості».
Знову гірка звістка про непоправну втрату прийшла в родину Шепетівської громади…18 червня 2025 року, виконуючи бойове завдання на Сумському напрямку, мужньо виконавши свій військовий обов’язок, в бою за Україну загинув уродженець села Плесна Шепетівської громади, старший сержант Муза Юрій Миколайович 28.06.1974 року народження, інспектор прикордонної служби 2 категорії - гранатометник 2 відділення інспекторів прикордонної служби 1 прикордонної застави 1 відділу прикордонної служби 3 прикордонної комендатури швидкого реагування військової частини.👉Прощання із Захисником відбудеться завтра, 27 червня, о 13:00 на площі Т.Шевченка у Шепетівці. Поховають воїна на кладовищі села Плесна Шепетівської громади.27 червня 2025 року оголошено Днем жалоби на території Шепетівської міської територіальної громади. Вся Шепетівська громада схиляє голови у смутку та глибокій скорботі!Закликаємо усіх вшанувати воїна та підтримати родину, прийти на прощання із тим, хто віддав життя заради України.🇺🇦Герої не вмирають!
На Сумщині загинув водій-сапер із ШепетівщиниДодому на щиті з російсько-української війни повертається захисник України, житель с.Судилків, Андрощук Віктор Іванович, 1975 року народження.Віктор Іванович — водій-сапер 1 інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу однієї з військових частин. Призваний на військову службу за мобілізацією 27.02.2022 року Шепетівським РТЦК та СП. За Україну, її волю, незалежність та територіальну цілісність віддав найдорожче — власне життя.Загинув хоробрий і мужній оборонець рідної землі 13 серпня 2024 року у районі одного з населених пунктів Сумської області під час виконання бойових завдань та здійснення заходів з національної безпеки та оборони.«Вічна пам’ять і шана Герою України. Щирі співчуття родині… Про прощання з Андрощуком В. І. та чин похорону буде повідомлено додатково», — зазначили у сільській раді.