Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Андрій Шараєвський
Added 14 Jul 2024

Андрій Шараєвський

@sharaievskyimarketing
Number of subscribers: 4 020
Photos: 1,560
Videos: 378
Links: 861
Description:
🔥 Знімаю блоги про маркетинг 😎 12 років досвіду, 50+ проектів 🤝 Про співпрацю дуже довго думаю https://youtu.be/61MldhmoVlw - мій ютуб
Source

Андрій Шараєвський | Бісять мене дуже всі, хто знецінює військову роботу і розвиток впк в У...

Telegram community logo - Андрій Шараєвський Андрій Шараєвський @sharaievskyimarketing
3 230 Views/Reach 2025-07-21 19:55 Message №4604
Бісять мене дуже всі, хто знецінює військову роботу і розвиток впк в Україні.Весь твітер, фейсбук і телеграм в ідіотах, які пишуть:«Де український шахед?»«Чому мільйон дронів не можуть знищити всю російську піхоту?»«Чому перехоплювачі не збивають всі шахеди?»Ну почнемо з того, що Герань - це дійсно найкращий стратегічний безпілотник в світі на даний момент.Смішно те, що «Комета» - система навігації Герані, була розроблена в Смілій нашими двома манкуртами, які виїхали до Москви років 20 тому.Ця система просто ідеальна на сьогодні.Сестра Герані - Гербера довгий час знецінювалася, як просто обманка.«Пенопласт, хуй и фанера - производится Гербера» - так жартують росіяни в своїх групах.Але на сьогодні- це вже дрон, який інколи наповнюється 5-15 кг бч і має камеру в хвості, яка допомагає тікати від перехоплювача.манкурти ставлять приймачі десь на висотах, щоб можна було ними керувати.Знищити всю піхоту дронами?Ті відео, які ви бачите із вдалими ураженнями- це часто 1/10 або й 1/20 з використаних дронів.А ви бачили колись стрілецький бій в камеру дрона? Оператор старається захистити нашого піхотинця або штурмовика, ліквідувавши противника дроном, але це рухлива мішень. Це дуже не просто. А скільки треба зробити для безпеки самого дронщика… Збиття шахедів - це теж чудова тема. Щоб збивати шахеди - треба кожні 2 тижні змінювати власну тактику, поки актуальна тактика шахедів.Прикиньте, там не дебіли ними керують. Короче…