Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Шаблюківня
Added 14 Jul 2024

Шаблюківня

@shabliukivnya
Number of subscribers: 750
Photos: 819
Videos: 409
Links: 363
Description:
Скидаю сюди різну дичину поки нудно

👥 Number of subscribers

750
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: -1

📊 Messages per Day

0.2
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.2

Name change history

Шаблюківня 2024-10-03
✙Шаблюківня🦎 FPV 2024-10-01
✙Шаблюківня🦎 vampire operator 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,600 26-04-06 07:27
❗️ВАЖЛИВИЙ ЗБІР НА ІННОВАЦІЙНУ ТЕХНОЛОГІЮ❗️Маємо ДУЖЕ гарні новини!Разом із українськими виробниками ми розробили нову проривну технологію у сфері FPV-дронів.Вона надасть нашому війську вкрай потрібну перевагу. У росіян немає протидії, вони нічого не зможуть вдіяти. Ворог понесе більші втрати, а наші воїни зможуть нищити його ще ефективніше!Із міркувань безпеки найближчі місяці ми триматимемо цю розробку у секреті🤫Тепер потрібно її масштабувати і це відбудеться у два етапи:1. Міністерство оборони вже працює, щоб такі дрони надходили за державними поставками. Але цей процес потребуватиме часу, який ми просто не можемо втрачати.2. Тому наш фонд вже залучатиме фінансування з усіх можливих джерел. Поки триватимуть необхідні бюрократичні процедури, нові дрони вже будуть нищити ворога.🎯Тож оголошуємо великий збір на 100 мільйонів гривень!Що ми закупимо?Цілий комплекс засобів для 20 підрозділів: більше 3600 дронів, 30 ретрансляторів та 30 носіїв під них.🫙Банка тут: https://send.monobank.ua/jar/TaP8wA8j6 💳Карта Приват 5168752135776451💶Більше реквізитів: https://www.sternenkofund.org/donate❗️Просимо максимально поширити цей допис. Це справді прорив. І вкрай важливо зараз рухатися ДУЖЕ швидко, щоб бути на два кроки попереду ворога.ДОНАТЬТЕ НА СЕКРЕТНИЙ РУСОРІЗ!
👁 776 25-12-03 11:00
При створенні груп БПЛА ми обов'язково включаємо в склад групи таку посаду як "прикриваючий" . Його обов'язок при любій погоді знаходитись ззовні бліндажа (спеціально підготовлюється замаскована позиція) і вести спостереження та оборону позиції. З появою у ворога спеціального підрозділу "рубікон" у наших пілотів з'явилося дуже багато проблем. Спочатку російські "літуни" збирають інформацію про позиції наших бплашників,потім у смугу заходить "рубікон" і намагається по максимуму вибивати наші позиції. 80% ударів "рубікона" це влучні ураження фпвішками на оптоволокні по антенам або бландажам з пілотами До нас на позицію прилетів дрон на оптиці і почав шукати місце з якого можна "зайти " в бліндаж. В цей час повертався наш мавік і зняв подію на камеру. Пролітавши секунд 40 над нашою позицією фпв майже досягла свою мету. Але вчасно та професійно відпрацював "прикриваючий ". Вибравши найкращій момент для атаки,двома пострілами ворожа ціль була знищена. Тож зі зміною гри треба встигати змінювати правила оборони
👁 1,030 25-11-16 13:48
Наші результати – це вже система. У Силах безпілотних систем відкрито 15 000 вакансій – це наступний етап еволюції українського війська, де результат народжується не з випадковостей, а з системи.429 полк «АХІЛЛЕС» – доказ, що системний підхід працює. Від стрілецької роти – до одного з найефективніших полків безпілотних систем. Топ вакансій у 429 полку «АХІЛЛЕС»:▪️Оператори БпЛА (FPV, Mavic, бомбери, крила, перехоплювачі)▪️Техніки▪️Майстри-вибухотехніки БпЛА▪️Інженери ▪️Майстри з ремонту БпЛА▪️Інженер-сапери▪️Оператори РЕБ/РЕР▪️Водії категорій ▪️Зв’язківці▪️Медики▪️Діловоди▪️Чергові пункту управління ▪️Фахівці медіаНа контракт «18-24. Дрони» ми запрошуємо:▫️Операторів дронів (наземні, повітряні)▫️Майстрів-механіків БпЛА▫️Розвідників-операторів БпЛАРезультат видно там, де є система. Приєднуйся до полку «АХІЛЛЕС» у СБС: 📝 Анкета: https://forms.gle/9K6Aumbnu1G94nvA9📲 Контакт: +380 96 380 9842 (08:00–20:00)🧑🏻‍💻 Детальніше: https://achilles.armyПідтримати збір | Сайт | Приєднатися | Благодійний маркет | Instagram | Facebook | YouTube | Twitter(X) | Whatsapp | Tik-Tok
👁 977 25-11-02 23:49
Нарешті дозрів до свого мега збору, ми розробили план , прикинули скільки витрат нам знадобиться, і що ми можемо з цього закрити. Цей збір особисто для мене дуже важливий, адже борюся за крам на часівярському напрямку вже два роки. Саме тому по результатам цього збору буде розігруватись мій власний мотоцикл. Кожен хто задонатить суму кратній 500 грн буде мати шанс отримати Ямаха драг стар 400. Топ донатери (найбільші 10 донатів) отримають подавлені нами дрони оформлені як декор інтерєру, також ми придумаємо ще кілька типів дарунків які будемо постити по мірі збору. За деталями розіграшу пишіть в коментарі до оригінального посту.На оборону краматорська від фпв дронів. Кошти підуть на закуплення реб та рер обладнання. Для подавлення фпв дронів, боротьби з оптичними дронами та ударними дронами противника по Краматорську і околицям. 🎯Ціль: 3 000 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/3J8iTFCUYS💳Номер картки банки4874 1000 2231 1842PS. Щиро буду вдячний за репости цього збору.
👁 1,200 25-02-02 17:25
‼️УВАГА! Командири К-2, АХІЛЛЕС, ФЕНІКС, РАРОГ та Птахи Мадяра обʼєднані в спільному проєкті «Сила дронів Сухопутних військ». Пʼять окремих організмів дронарної субкультури, а саме- новостворені окремі полки БпС (20 полк «К-2», 429 полк «Ахіллес», 427 полк «РАРОГ», полк «ФЕНІКС» та окрема 414 бригада «Птахи Мадяра» оголошують безпрецедентний набір ОС з числа цивільних осіб, військовослужбовців за переводом, військовослужбовців у СЗЧ. Заповнюй ЄДИНУ анкету за посиланням:https://forms.gle/G83yKVc1JrHyeV91AДовірся Командирам, що створили Команди з нуля, розрізшись зі складу одного екіпажу до окремих військових частин, знають свою справу, дбають про безпеку особового складу та його забезпечення, гарантують виключно фахове компетентне застосування, супровід легалізації повернення з СЗЧ, окремі умови та строки проходження БЗВП разом з фаховою підготовкою, повне забезпечення засобами та знаряддям боротьби. У нас дрони чекають на Воїнів, а не навпаки. Приєднуйся до «Сили Дронів». Зміни хід подій.
👁 780 24-10-13 20:11
Прийшов сьогодні пізно, знов мастирили нашвидкоруч рішення, бо треба терміново. Прийшовши до дому я за звичкою перевірив телефон і побачив, що черговий місяць вже минув і пора знов скидувать лічільники та платити за квартиру. Це вже жовтень, а значить вже рік як я мобілізувався. Щож за цей рік я застав трьох комбригів моєї 56 тої бригади, двох нач ребів і один і той самий фронт. Я не певен в якому тоні я хочу подати цей пост, та суть не в тому , робота триває і з кожнем днем все більше. Ми все ще набираємо людей у лави роти РЕБ , ви нам треба, ви треба країні, ви треба фронту, ви треба перемозі. За цей час вдалось акомулювати тільки через мене близько мільйона гривень на донати на зсу. На них були закуплені деталі для коробків живлення для ребу, антени, блоки подавлення, збереженне не одне життя і не один метр вільної української землі. Так робота реб не така яскрава як в РУБАК чи в штурмовиків, наша задача зробити так щоб у ворога таких відосів уражень не зявлялось, щоб відосів штурмів наших позицій не було, щоб орлани не наводили на ваші будинки іскандери, щоб черовна зараза на мапі діп стейту не розширялась. За цей рік я влився в дружну і майстерну команду побратимів, вони вйобують, вони заряджають, вони надихають. Познайомився з кількома ротними нашої бригади , познайомився з цікавими людьми по всьому фронту , з зарадженими людьми , які і роблять нам перемогу. Донятьте нам, на зсу, на русоріз, на русоріз по крилам. Долучайтесь до лав бригади на свій смак, всюди шалена нехватка особового складу до 60-80 відсотків. Всіх люблю та обіймаю, ще зустрінимось у Києві чи ще де за кухлем пінного.