Source
Student government of KNMU | ️18 листопада 2024 року відбулось нагородження активної молоді міста з...
620 Views/Reach
2024-11-21 19:36
Message №5299
⭐️18 листопада 2024 року відбулось нагородження активної молоді міста з понад 20 закладів вищої освіти на честь Міжнародного дня студента.🎓Мер висловив вдячність молоді за їхній внесок у розвиток Харкова навіть у складні воєнні часи, а також побажав успіхів у навчанні та досягненнях у майбутньому. 🥳💥За активну громадянську позицію, високі досягнення в навчанні, участь у науковій і громадській діяльності, формування інтелектуального потенціалу України міський голова оголосив подяку понад 60 студентам харківських вишів. Серед них і здобувачі освіти Харківського національного медичного університету - Марія Черкашина (l медичний факультет) 👩🎓- Артем Притула (ll медичний факультет).👨🎓Також було нагороджено представників адміністрації, за вагомий внесок в освіті та розвитку у такі непрості часи.🏅 «Ви - генератор змін у нашому місті. Безумовно, на вашу долю випали дуже важкі випробування, адже навчатися під час війни дуже непросто. Але я впевнений, що знання, які ви здобуваєте, знадобляться у вашому подальшому житті, допоможуть вам досягти поставлених цілей та сприятимуть розвитку Харкова й України», - зазначив мер. Захід містив 2 частини: перша - урочисте нагородження здобувачів вищої освіти навчальних закладів міста Харкова, друга - участь в інтерактивному змаганні «Інтелект-батл», у якому брали участь 2 команди з Харківського національного медичного університету. ❤️