Source
Сергій Гайдай / Serhiy Hayday | Сьогодні всі вітають Київ, а хочу нагадати про ще одне українське міст...
2 900 Views/Reach
2025-05-25 09:00
Message №12444
📌 Сьогодні всі вітають Київ, а хочу нагадати про ще одне українське місто, яке мало б святкувати разом зі столицеюУ цьому місті справді жило щастя. Це абсолютно точно. Сєвєродончани підтвердять. 91.До мого рідного міста весна не приходить вже вчетверте. Я пам‘ятаю як палав Сєвєродонецьк у травні 2022-го, ніколи не забуду як побачив задимлений Сєвєр з Лисичанської багатоповерхівки…місто, яке вміщувалося на долоні з тієї висоти, місто, яке потонуло у ворожому вогні, але все одно дихало Україною…Зараз диму і вогню нема, але таке враження, що воно досі горить…бо моїми рідними вулицями крокують росіяни і зрадникиСєвєр досі сниться сєвєродончанам…і там у сні - ми всі щасливі…вдома…алеТи, напевно, зараз квітнеш залишками троянд на Хіміків; Площа Перемоги втопилась в бур’яні, вуличних музик вже нема на Гвардійському, а запросити на каву вже нема куди…біля завжди гамірного «Азоту» - вже тиша, зі зміни ніхто не йде, фонтан біля театру мовчить, і мамці з дітками там не гуляють, на залишках Чистого чекають самотні лебеді…там все чекає, бо має бути інакше - так як залишилося у пам‘яті до того клятого лютогоКожен з нас відчуває, кожен з понад 100 тисяч містян - ТИ ЧЕКАЄШ…побитий війною, ТИ ЧЕКАЄШ, коли ТВОЇ СПРАВЖНІ приїдуть гоїти твої рани…може колисьТи тільки дочекайся…МІЙ СЄВЄРОДОНЕЦЬК СІВЕРСЬКОДОНЕЦЬКЗ Днем Народження, місто Героїв!P.S. Не варто забувати, що війна триває…Не варто забувати ціну спокою на вулицях міст України …Луганщина досі у вогні…вже 11 роківІ потребує підтримкиРазом Переможемо!🇺🇦Фото: оригінал панорами міста Владислав Кравець