Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Макаренко_пише
Added 06 Jan 2025

Макаренко_пише

@serhii_makarenko_text
Number of subscribers: 606
Photos: 246
Videos: 20
Links: 183
Description:
Складаю думки в слова, а слова - у речення. Почитай
Source

Макаренко_пише | Наш інфопростір заповнений «переговорами». Це нормально. Люди втомилис...

Telegram community logo - Макаренко_пише Макаренко_пише @serhii_makarenko_text
680 Views/Reach 2025-12-12 09:21 Message №595
Наш інфопростір заповнений «переговорами». Це нормально. Люди втомилися і хочуть миру. Але його не буде. Тож не тіште себе ілюзіями. Все дуже просто, але поясню. У нас триває екзистенційна війна. Завдання нашого ворога не обмежується умовним «Донбасом» і не має фінансового виміру, як у це хочуть вірити американські «тємщики».Для нас – це війна за виживання нас як нації й право існувати України як суверенної держави. Для них - це війна за виживання росії як імперії і право бути одним з головних центрів впливу у світі.Поразка недопустима для обох. Все. Єдиний можливий варіант припинення – тиск із зовні.Тиснуть на рашку ніхто не хоче (США), не буде (Китай), не може (Європа).Простіше тиснути на нас. Тому на нас і будуть тиснути далі.Щиро не заздрю ні президенту, ні нашим дипломатам, яким раз за разом доводиться розгрібати тонни того «божевілля», яким нас засипають «союзники».Гроші, зброя, люди, світло, «корупція-антикорупція» – поле тиску дуже широке, плюс в нинішній час сюди ще просто додається фактор «несіння якоїсь несусвітньої єбаніни», і як би це не було печально, але це теж працює.Російський план сунутимуть далі всіма силами.Паралельно нещасну Європку руске опускають, як можуть- дрони в аеропортах- злив плівок, де «шістки» прямо говорять, що план – російський, а не чійсь інший - путя прямо блефує «го повоюєм?»Головне правило політики в дії: бо шо нам за це все буде?Крім хвилі обурення і заяв у «твітерах», демократична частина світу далі не просунулася.P.S.Геополітичний зріз із Черкас завершено - менше рефлексуйте на новини із заходу - заряджайте павербанки- кидайте тисячу ЄПідтримки на наш збір на допомогу черкащанам в ЗСУ