Source
ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ | Банда, як вам редизайн моєї контори? Мені клас🤠Традиційно збираємось, ...
270 Views/Reach
2026-02-06 19:15
Message №1079
Банда, як вам редизайн моєї контори? Мені клас🤠Традиційно збираємось, бо нам є шо послухати:BRING ME THE HORIZON & ILLENIUM — Slave to the Rithm Пам'ятаю, як колись колабити різних дабстеперів та металюг було дуже хайпово. Наразі ж здається, шо це вже позаду, і на кого орієнтований цей продукт сьогодні — незрозуміло. Або я просто не шарю. Безумовно є хороші хуки та помпезність, хоч бери і клепай ігрові мувіки під це. Але обробка часів "Music to listen to / AMO" пасувала б цій пісні краще.JOJI — Piss In The Wind У народі кажуть — Джоджі дропає треки і виступає на публіці тільки тоді, коли йому є шо сказати. Цього ж разу йому знайшлося шо сказати аж на 21 треці. Хороший романтичний психодел, в якому знайшлося місце і акустик-попу, і інді-року, і радіо-r&b і лоу-фай / хіп-хопу. Класно слухати фоном, коли сидите з другою половинкою десь під неоновим жеврінням світла, випускаючи дим зі своїх губ. В інакшому разі робота вас може або розплющити або схилити в сон.SOMBR — HomewreckerГадаю з кожним наступним релізом впізнаваність артиста буде рости і рости. Шкода тільки, якшо він погубить себе у власному ж стилі. А то знаєте, з цими тік-ток виконавцями історія нестабільна. Але це не відміняє "мільйонного" продакшена та грамотної поп-рок хітовості, яка вчепиться і не відпускатиме до тих пір, поки вас вже не почне нудити.EPOLETS — уревнощахБанда походу прохавала згадки своєї аудиторії про те, шо у еполетсів десь там чути якихось Muse і налягає в цей напрямок далі. Качовий бас, фірмовий вокал, якісний мікс, от тільки мені вже здається, шо пора експериментувати не тільки зі звучанням, а і з подачею та структурами, а то люди так надалі і будуть згадувати "Зраджуй ґвалтуй мене і оті як їх, схожі пісні".Як вам і шо цікавого здибали ви? Реагуємо, коментуємо, ділимось ✉️