Source
ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ | Я не можу мріяти, тому що мені зрозуміло, що ми живемо брехнею...»THE ...
182 Views/Reach
2025-05-21 20:00
Message №999
«Я не можу мріяти, тому що мені зрозуміло, що ми живемо брехнею...»THE AMAZONS — 21ST CENTURY FICTION (АЛЬБОМ 2025)Нарешті настав час поговорити про роботу, яка (очікувано) вже ввійде для мене у список кращих за рік.Вже з моменту виходу першого синглу стало зрозуміло, шо банда цілить у шось масштабніше і гротескніше. Це вже був не просто хороший інді-рок з класною подачею і чудовим солістом, а шось більш осмислене та в міру експериментальне. Кожен наступний сингл тільки підкріплював мою думку про те, шо гурт компонує свій кращий доробок за дискографію. І таки випустив його 9 травня.Четвертий повноформатник "Художня література 21-го століття" — це моцний збірник душевних перипетій людини нашої ери, яка рефлексує над світовими статутами та ідеалами, бореться з екзистенціальною кризою і розмірковує про своє призначення у цій тривожній реальності. Шкода, шо все звучить занадто завуальовано, як на мене. Але дякую, шо мені не кинули в обличчя любовні драми і сатаністські посилання.Мої опасіння, шо випущені треки залишаться найсильнішою стороною платівки — з гуркотом провалилися, бо альбому є шо запропонувати не тільки в плані лірики. Тут і чудове інтро, яке задає тон альбому, і влучні інтерлюдії між композиціями, які безшовно несуть слухача між мелодіями, і непогане різноманіття бойовиків, гімнів та балад. Слухати це від початку до кінця — одне задоволення. Водночас все звучить дуже хуково і одразу в'їдається в голову, викликаючи перманентне бажання натиснути на репіт. Одне з головних "нововведень" та родзинок — хор і нетривіальні для гурту вокальні партії, які ледве не в кожній композиції виходять на перший план. Меттью Томсон видає просто найжирніший спів, а у купі з десятками бек-вокалів — це просто оргазм для поціновувачів а капели. Про якість і зведення мовчу. Тон гітар, левітація між брудними шестриструнками і ніжним фортепіано, гра з ритмами — все супер. Вдалося поєднати навіть кантрі з хард-роком, і це не звучить як франкенштейн.Окремо хочу зауважити — атмосфера і промо. Концепція з літературою здається доволі простою, проте гурту вдалося це покрутити у різні боки і видати самобутній продукт, в якому задум, картинка, слова і музика чудово воз'єдналися у смачну суміш.Відчуття, ніби ти дійсно прочитав хорошу книгу, яка змусила поворушити твої нейронні зв'язки. Тішуся, і вам раджу 📖#ФАВОРИТИ | СЛУХАТИ ⬅️Реагуємо, коментуємо, ділимось ✉️