Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ
Added 14 Jul 2024

ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ

@sergi0_music
Number of subscribers: 613
Photos: 321
Videos: 129
Links: 360
Description:
Welcome to my неонова вечірка🎙 Тут метал, концерти і неон. Ну а взагалі: • Новинки альтернативної та важкої сцени • Закордонний і 🇺🇦 мейнстрім та андеграунд • Рецензії на знакові гурти/композиції Кому писати: @Charlie_v_tanke
Source

ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ | Я не можу мріяти, тому що мені зрозуміло, що ми живемо брехнею...»THE ...

Telegram community logo - ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ @sergi0_music
182 Views/Reach 2025-05-21 20:00 Message №999
«Я не можу мріяти, тому що мені зрозуміло, що ми живемо брехнею...»THE AMAZONS — 21ST CENTURY FICTION (АЛЬБОМ 2025)Нарешті настав час поговорити про роботу, яка (очікувано) вже ввійде для мене у список кращих за рік.Вже з моменту виходу першого синглу стало зрозуміло, шо банда цілить у шось масштабніше і гротескніше. Це вже був не просто хороший інді-рок з класною подачею і чудовим солістом, а шось більш осмислене та в міру експериментальне. Кожен наступний сингл тільки підкріплював мою думку про те, шо гурт компонує свій кращий доробок за дискографію. І таки випустив його 9 травня.Четвертий повноформатник "Художня література 21-го століття" — це моцний збірник душевних перипетій людини нашої ери, яка рефлексує над світовими статутами та ідеалами, бореться з екзистенціальною кризою і розмірковує про своє призначення у цій тривожній реальності. Шкода, шо все звучить занадто завуальовано, як на мене. Але дякую, шо мені не кинули в обличчя любовні драми і сатаністські посилання.Мої опасіння, шо випущені треки залишаться найсильнішою стороною платівки — з гуркотом провалилися, бо альбому є шо запропонувати не тільки в плані лірики. Тут і чудове інтро, яке задає тон альбому, і влучні інтерлюдії між композиціями, які безшовно несуть слухача між мелодіями, і непогане різноманіття бойовиків, гімнів та балад. Слухати це від початку до кінця — одне задоволення. Водночас все звучить дуже хуково і одразу в'їдається в голову, викликаючи перманентне бажання натиснути на репіт. Одне з головних "нововведень" та родзинок — хор і нетривіальні для гурту вокальні партії, які ледве не в кожній композиції виходять на перший план. Меттью Томсон видає просто найжирніший спів, а у купі з десятками бек-вокалів — це просто оргазм для поціновувачів а капели. Про якість і зведення мовчу. Тон гітар, левітація між брудними шестриструнками і ніжним фортепіано, гра з ритмами — все супер. Вдалося поєднати навіть кантрі з хард-роком, і це не звучить як франкенштейн.Окремо хочу зауважити — атмосфера і промо. Концепція з літературою здається доволі простою, проте гурту вдалося це покрутити у різні боки і видати самобутній продукт, в якому задум, картинка, слова і музика чудово воз'єдналися у смачну суміш.Відчуття, ніби ти дійсно прочитав хорошу книгу, яка змусила поворушити твої нейронні зв'язки. Тішуся, і вам раджу 📖#ФАВОРИТИ | СЛУХАТИ ⬅️Реагуємо, коментуємо, ділимось ✉️