Source
SEPTEMBER | Готуємо сінабони із яблуками 🥐Рецепт від Anna.simiachko ✨Молоко — 200 ...
6 960 Views/Reach
2025-09-20 09:53
Message №20031
Готуємо сінабони із яблуками 🥐Рецепт від Anna.simiachko ✨Молоко — 200 мл✨Дріжджі свіжі — 25 г✨Цукор — 50г✨Ванільний цукор — 1 пакетик✨Дрібка солі✨Яйце — 1 шт. (+ 2 жовтки)✨Борошно — 430 г✨Вершкове масло — 70 г (холодне)✨Вершки-150млДля начинки:✨Цукор — 60 г✨Кориця — 3 ст. л.✨Вершкове масло — 70 г✨Яблуко — 1 шт.Для крему:✨Крем-сир — 200 г✨Цукрова пудра — 100 г✨Вершкове масло — 60г (м’яке)У молоко кімнатної температури додаємо дріжджі, цукор, дрібку солі та ванільний цукор. Добре перемішуємо до розчинення дріжджів.Яйце з жовтками, додаємо до молочної суміші, просіюємо борошно і починаємо замішувати. Приблизно 5 хвилин — а потім додаємо вершкове масло й ще 7-10 хвилин вимішуємо, поки тісто не стане м’яким та еластичним.Залишаємо тісто підійти на 1 годину.Розкачуємо у прямокутник, за потреби злегка присипаємо борошном. Розподіляємо по поверхні м’яке вершкове масло, посипаємо сумішшю цукру і кориці.Зверху додаємо дрібно нарізане яблуко.Скручуємо в рулет і нарізаємо на рівні частини (зручно це робити ниткою). Виходить близько 12 булочок.Залишаємо ще на 40 хвилин піднятися.Випікаємо при 170°C приблизно 40 хвилин.🫚Для крему збиваємо м’яке вершкове масло з цукровою пудрою до однорідності, додаємо крем-сир і збиваємо 2–3 хвилини. За потреби додаємо трохи молока(30-40мл), щоб крем добре просочив булочки.Поки гарячі — покриваємо кремом.Смакуйте і насолоджуйтесь 🤩#september_рецепти