Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🎄кіпріан поменьше☃️
Added 14 Jul 2024

🎄кіпріан поменьше☃️

@senobnoen
Number of subscribers: 957
Photos: 27,400
Videos: 7,610
Links: 1,760
Description:
GASLIGHT GATEKEEP GIRLBOSS GIRLBAN Мій особистий щітпост 1. Аватарки з міхуйо гавной і вівзіпоп гавной караються баном 2. можу забанити за русєк якщо я вас не знаю 3. Ви караєтесь баном якщо мені не сподобаєтесь https://send.monobank.ua/jar/27anUZ67UN

👥 Number of subscribers

957
Average/Day:: -4
Average/Week:: -5
Average/Month:: -29

📊 Messages per Day

3.8
Last day: 0
Week average: 11.3
Average per day: 3.8

Logo change history

Name change history

🍒кіпріан поменьше🐞 2026-06-09
🍒кіпріан поменьше🐞архів 2025-09-13
🍒кіпріан поменьше🐞 2025-06-11
🌸кіпріан поменьше🌱 2025-04-02
🌸кіпріан побільше🌱 2025-04-01
🎄кіпріан поменше☃️ 2025-01-09
🎄кіпріан поменьше☃️ 2025-01-03
🎄кіпріан поменьше⛄️ 2024-11-01
🎃кіпріан поменьше🎃 2024-10-02
🤓кіпріан поменьше🤓 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

#оголошення_волонтера Доброго дня усім, цей день настав!🥳Сьогодні, на честь мого дня народження, я анонсую свій благодійний проект "Виріб №69" відкритим!😊Як я і казав, я сам буду збирати гроші на збір, а саме на колеса для підрозділу БПЛА, для пана Жабича. І моя головна ціль зібрати 25к — 30к грн!😶Й на цей раз тут можливо будуть від 1 — 20 призів! Я підготував 3 призи, решту я підготую пізніше, але їх можуть доповнити й інші добровольці, які зможуть внести в цей вклад щось своє (фігурка, книга, манга, послуга в малюванні, тощо) добровільно!А щоб взяти в участі із занесенням своїх призів звертайтесь до адміна каналу Борг Відьмак чи Микита Стрендж у ПП. Й немає значення вартості яка буде річ чи послуга, кожен приз розігрується по черзі незалежно одно від одної (тобто 6 приз можуть бути тумбус, а 8 фігурка — вартість не має значення.)💘Хм, й так 3 мої призи:1 приз — книга енциклопедія "Світ Відьмака" за авторством самого Любистка,2 приз — фігурка 3д, (не можу показати бо вона все ще в дорозі)3 приз — 2 манги4 приз — ......І т.дА також, по своїм вихідним дням я буду проводити благодійний стріми, з проходженням ігор чи переглядів серіалів чи фільмів, буду дуже радий якщо будете на моєму твіч сторінки чи ютуб.🙂З призами розібрались, а тепер умови участі розіграшу.Будемо розігрувати призи через МОНОБАНК! Якщо маєте інший банк то скидуйте скріншот переказів під цим оригінальним постом або своє ім'я після завершення монорандомайзера. Розіграш будемо вести через квиточки моно, 1 квиточок — 50 грн! 100 грн — 2 квиточка, і т. д. А за 5 грн донату ви отримаєте посилання на базований арт від базованого художника!😈І звісно — я буду дуже радий за будь який донат та поширення цього посту!Термін закінченя проекту буде 15 серпня, але якщо ми досягнемо раніше, то звісно й проект завершимо раніше.🤗Ваш донат чи поширення збору стане для мене подарунком на день народження, яким я буду щиро радим.А іще, після завершення проекту я дещо публічно хочу показати, але тоді, коли настане час.🎯 Ціль: 25 000 — 30 000 🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/34TzUjGRwu💳Номер картки банки4441 1111 2604 2443
«Вітаю, ви зекономили хлопцям $400 000 😊» (с) КомбатНастав час зазирнути в соцмережі.Мене звуть Сергій Брізінг, ми могли бачитися на літературниках 🎤, в коментарях під книжками 😘, в блогах 🤬 і, звичайно ж, на фестивалях 🤘 (ну ок, ще на Подолі).А тепер я у війську — і цим усе сказано.Ми лагодимо дрони. Не для розваги, а для Сумського напрямку. Один «Вампір» повернувся до життя завдяки деталі, яку ми надрукували на 3D-принтері. Ціна питання — мінус $400 000 втрат для ЗСУ. Плюс одна перемога техніки над обставинами.І знаєте, як це було?Наш Мац*к лінійками й циркулями заміряв усі зламані шматочки, відтворив цю багатокомпонентну деталь на звичайному ноуті — Гуц*л надрукував, зібрали, і все запрацювало 👌Я ніколи не просив підтримки, бо навіть власних соцмереж немає. Але зараз інша історія.Є сенс і можливість займатися друком і проєктуванням (творчі люди знають, як важливо створювати з нуля). Ми готові робити більше 🤩Допоможіть зібрати 35 000 гривень на потужний 3D-принтер Bambu Lab P1S. Це дасть змогу друкувати критичні деталі оперативно, прямо в майстерні, без очікувань і переплат.Буду вдячний за будь-яку підтримку: гривнею, поширенням, словом.Посилання на банку 👇https://send.monobank.ua/jar/RuThCM9Y84441111125277974p.s. Хочете сувенір від майстерні? Напишіть ++ у коментарях 🎁Слава Україні!