Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Сєнкевич Online
Added 14 Jul 2024

Сєнкевич Online

@senkevichonline
Number of subscribers: 63 314
Photos: 5,770
Videos: 1,160
Links: 1,300
Description:
Офіційний канал Миколаївського міського голови
Source

Сєнкевич Online | У Миколаєві ускладнилися погодні умови: дощ, ожеледиця та похолодання ...

Telegram community logo - Сєнкевич Online Сєнкевич Online @senkevichonline
19 100 Views/Reach 2026-01-31 09:35 Message №16079
У Миколаєві ускладнилися погодні умови: дощ, ожеледиця та похолодання ❄️ Наші комунальні служби працюють у посиленому режимі. З ночі КП «ЕЛУ Автодоріг» проводить обробку магістралей та основних вулиць протиожеледними матеріалами. Паралельно працює КП «Миколаївські парки». До робіт залучено 93 працівники підприємства, а також спеціалізовану техніку, яка забезпечує посипку тротуарів, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, скверів і парків у різних районах міста.Опади наразі не припиняються, тому навіть там, де вже виконали посипку, можливе повторне утворення криги. Прошу враховувати це під час пересування містом.🚎У зв’язку з погіршенням погодних умов можливі тимчасові зміни в роботі електротранспорту та автобусів, зокрема відхилення від графіків руху, збільшення інтервалів та окремі затримки рейсів. На маршрутах міста працюють усі наявні тролейбуси PTS з автономним ходом до 20 кілометрів. ❗️Рух тролейбусів за маршрутом № 8 тимчасово призупинено.Окремо звертаюся до водіїв із проханням не залишати автомобілі на магістралях і узбіччях, адже це заважає роботі спецтехніки, а також дотримуватися безпечної швидкості та дистанції.❗️Нагадую головам ОСББ та керівникам управляючих компаній про необхідність оперативно організувати прибирання й посипку прибудинкових територій. ❗️Бізнес прошу розчистити території біля своїх об’єктів і виконати посипку протиожеледними матеріалами. Мешканців прошу бути уважними на вулиці, не поспішати та обирати неслизьке взуття.Дякую всім працівникам комунальних служб, які зараз працюють безупинно. Бережіть себе і дякую за розуміння. 🙏