Source
✈️ ✙ 🍉 Семенова тут 🇺🇦 | В ідеальному світі після виступу Михайлової, першого і єдиного виступу...
1 900 Views/Reach
2025-04-03 16:39
Message №7406
В ідеальному світі після виступу Михайлової, першого і єдиного виступу з 24 лютого 2022 року, після сюжетів Бігуса, зібрався би багатотисячний мітинг з вимогою відставки мера.Мер би вийшов до натовпу і чесно сказав: да, чуваки, за 10 років я втратив це місто, ним керує мафія. Вибачте, пробачте, я йду.Але в нашому Готемі найактивніші люди цієї громади пояснюють, що це СИЛЬНО РАДИКАЛЬНО. В нашому Готемі мер збільшив собі повноваження. А активісти збирають мітинг на наступний тиждень, коли засідання Київради немає, з вимогою звільнити ще парочку керівників департаментів, може ще 2-3. Мер звільнить. Натовп буде у захваті - здобули. А ще пару дронів куплять, взагалі топчик.Тим часом нагадую, що Комарницький - один із багатьох бенефіціарів цього прекрасного міста. І що мер зливає зараз не схеми, а зливає Комарницького, бо той вже втік і не повернеться. Все інше працює.Депутатики сьогодні дуже кумедно підстьобувати одне одного і ржали, як легко все несеться. Нікому нічого не буде. Головне назбирати достатньо хабарів, щоб купити собі мандат у наступному сезоні. Це місто не виродилося.Просто всі найкращі зайняті виживанням країни. І так має бути.@semenovatut