Source
Crypto Selo | Ринок стоїть - що робити?😕Зараз у крипті не найактивніший період, мало...
10 200 Views/Reach
2026-03-21 14:42
Message №714
Ринок стоїть - що робити?😕Зараз у крипті не найактивніший період, мало рухів, активностей теж не так багато, і багато хто просто не розуміє, куди рухатись далі.Зібрав кілька базових варіантів, чим можна зайнятись:• Web3 роботаЯкщо просідає банк, то треба подивитись у сторону роботи, а якщо не хочеться працювати фізично та не покидати варіант крипти, придивіться до web3 напрямку. До речі, недавно писав про це детальніше - ТИЦЬ.• Twitter / Discord роліКонтрибʼют все ще працює. Раніше це була база для всіх криптанів, але вже не так жирно як раніше. Ролей менше, конкуренції більше.• AI / нові навичкиМожна використати час, щоб прокачатись. Навіть базові штуки можуть дати буст у майбутньому. Писав про це ось тут — ТИЦЬ.• Спробувати щось інше / ресерчШукай інфу, сиди в чатах, лови нові проєкти. Зараз якраз час для ресерчу. Також не обовʼязково сидіти тільки в крипті. Іноді пауза або зміна напрямку теж нормальний варіант.Отже, варіанти є, головне не сидіти без діла.Напишіть, хто чим займається зараз, можливо комусь буде корисно🤗