Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Спільнота SM (навігація)
Added 06 Jan 2025

Спільнота SM (навігація)

@sekret_ml
Number of subscribers: 114
Photos: 1,570
Videos: 131
Links: 1,140
Description:
‼️переходь по посиланням у пості🤝
Source

Спільнота SM (навігація) | ️Питання НЕ в тому «чи буде ріст», а в тому чи «вистачить нам усім вір...

Telegram community logo - 💸Sекрет Мільйонера💸 Спільнота SM (навігація) @sekret_ml
2 410 Views/Reach 2026-02-03 10:53 Message №2460
❗️Питання НЕ в тому «чи буде ріст», а в тому чи «вистачить нам усім віри і дисципліни щоб його дочекатися 🤷‍♂️〰️Є періоди коли ринок падає «різко» та агресивно, а є такі моменти коли ринок просто виснажує «тишею»📉Нуль позитиву, нуль надії та віри у майбутнє Альткоїнів.☝️Але віра втрачається не тільки у ріст крипторинку, а в себе. У свої прийняті рішення…Думаєш зробив не правильно і матюкаєш себе….😣🌱На історії:перед кожним великим ростом бувли періоди сумнівів та зневіри 🚩А найсильніші рухи завжди починались тоді коли більшість уже перестала їх чекати🤷‍♂️ 💎«Ринок» спеціально ламає очікування, особливо якщо це стосується «часових значень»Він може бути довше у стадії накопичення (капітуляції) ніж ми собі можемо рахувати!Згадайте графік ЗОЛОТА :Скільки років йому знадобилося накопичитися аби вийти в параболу🚀Так, такий ось він «гнида» цей ринок☠️…До моменту поки зелених свічок не зявиться знову😈🤷‍♂️ Але він перевіряє, і перевіряє не знання «яку монетку купити на 100Х», а саме твоє терпіння. А терпіння вбиває - ми уже це знаємо і бачимо в реальному часі⚠️Я не буду із тих хто буде Вам розповідати типу Ви «зробили помилку що купили крипту» або типу «потрібно було почекати і купити зараз» або щось «в цей раз все інакше»! Це все фігня!Так інвестиція не працює! Усі герої заднім числом!Ви забули ДЕ і в ЯКОМУ ринку Ви знаходитеся!? Тут слабакам і ниттикам точно не місце. ⁉️Ти хотів отримати Х20 чи Х100 - ти платиш за це зараз ЦІНУ ! Бляха це ціна за Ваші «ікси» під час росту! Невже це так Важко усвідомити?💀Біль, страждання, розчарування- усе це вартує того тільки якщо ти дійдеш до кінця, тому що це марафон !Доповзи якщо знадобиться, вірь до тієї пори доки це не стане «очевидним» і тобі не скажуть : «повезло». (Повезло просидіти роками корекцію -80% - АГА ! Повезло!🙄)—————————————————Усі хто плачуться що їх засадили - принесуть ще більше коштів під час росту, навіть якщо зафіксують зараз збиток або вийдуть в Без Збиток скоро.Я знаю про що говорю! Психологія наша не змінюється. Ми стадні істоти які піддаються емоціям завжди!Втрачають не під час «ведмежого» циклу (як сьогодні) а саме на Альтсезоні‼️❤️Висновок:-Корекції та просадки це все фільтр-Усіх нетерплячих відсіюють (бриють простими словами)-Усі хто дивиться трохи далі - ринок нагородить-Цикли не зламались!НА СПОТІ ВТРАТИТИ НЕ МОЖЛИВО ! ❗️#психологія #ринок #мотивація