Source
що ти знаєш про Бобула? | ми дожили до чергової релізної п'ятниці, а значить слухаєм і кайфуєм (...
1 970 Views/Reach
2026-06-19 10:28
Message №5024
ми дожили до чергової релізної п'ятниці, а значить слухаєм і кайфуєм (або ні)💘renie cares - агнець (EP). "комсі-комса я не проста". ці 5 треків як екскурсія дуркою у власній голові. ось ти агресивна, матюкаєшся і хочеш ментальних збочень, а згодом драматична, романтична, іронічна. класний авант-поп, але 11 хвилин це дуже мало.Wellboy - Пасажир (EP). вдалий камбек після паузи. і музично, і сенсово це продовження альбому "8 марабу", до якого тут є прямі відсилки. прифанковий поп з ритм-гітаркою, реггі, укулеле, латина, схожий на "Гусей" семпл і навіть Зібров з "Мариною". лірика місцями така дурнуваста, що це навіть дотепно. Max Barskih - Кольє (кліп). оце так нежданчик: пісню написав Іван Клименко. от тіки вона звучить один в один як попередні треки Барських. за шо платились гроші, питаєцця?Liza Bibikova, MOISHE - Катамаран (home video). лавсонг під гітарку, яку слухаєш і перед очима одразу пляж, сонце і хвилі. кому цікаво, може підглянуть за стосунками Лізи і Інді Хайта, бо кліп змонтували із хоум відео.Clonnex - NEW RAG (сингл). перший сингл із нового альбому. ніхуя непонятно, але здається він читає щось про вагіни і про те, як їбе реп. гліб співає - обійму (mood video). "погашу усі на небі зірки, і ночі подовжу. задушу усіх сусідів, щоб ти поспала подовше". це настільки миле і наївне зізнання в коханні від гітариста Yaktaka, що рука не підійметься його скіпнуть.The Nogi - Не на часі (альбом). "заїбало що в Європу треба їздить через жопу". репери і рокери вже так облінились, що протестну музику в нас робить Оля Полякова.Октавіан Серпень - Чорний ліс (EP). філософський рок-психодел з класним інструменталом. таке хочеться слухать в навушниках, швендяючи нічним містом у пошуках сенсу життя.Volkanov - Сама (сингл). у Діми в кожній пісні згадується якась алкашка. добре, коли артист і сам розуміє, шо на тверезу голову це слухать ніхто не буде.