👁 1,180
25-04-27 19:50
любі мої котики, квітоньки, булоньки і їжачок💖як ви помітили (або ні????) але тут давно не було постів. хочу розкрити вам таємницю — цей канал я створювала для того, щоб знайти друзів та подруг — людей, з якими в нас будуть однакові погляди на життя, на світ, однакові інтереси.потім я захопилась фешн-індустрією, вас ставало все більше — ви мені давали фідбек, ви були всі добрі, милі та уважні, і це мене дуже гріло та давало сили та настрій продовжувати.в один момент я вигоріла по моді😭 а потім я вигоріла зовсім, бо втратила той сенс, заради чого це взагалі все створювалось..... я намагалась продовжувати збирати щось цікаве, щось корисне чи хоча би смішне, але на жаль я не гонюся за якимись цифрами підписників, чи там щоб заробляти гроші на каналі.вас тут так багато, і нікого з вас немає щоб були боти, я завжди шукала і знаходила тих кому це все буде цікаво, я навіть незаконно клеїла qr-коди біля входів в ТРЦ, щоб модниці та модніки і цікаві люди знаходили мій з вами канал, ту спільноту що тихенько жила тут в коментарях....до чого це я. мені сумно що канал висить і тут нічого не відбувається, хоча тут так багато класних, розумних, талановитих естетів і просто гарних людей. я не впевнена що зможу чи захочу тут щось продовжувати. ви можете накидати ідей, що можна було би зробити з каналом, або ж поділитись своєю творчістю в коментарях — буду рада все почитати і побачити. можливо, колись історія ще продовжиться. якщо вам захочеться щось сказати мені особисто, то в описі каналу можете знайти мої контакти.дякую, що були зі мною, ви дали мені те, що я би ніколи собі не могла і уявити, дали відчути себе справді важливою, справді почутою. дякую вам і до зустрічей, на зв'язку, ваша адмінкиця :*