Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ігумен Саватій (Собко)
Added 14 Jul 2024

Ігумен Саватій (Собко)

@savatiy_sobko
Number of subscribers: 6 961
Photos: 1,550
Videos: 26
Links: 828
Description:
Запрошую вас завітати на мій сайт https://savatiy.com https://t.me/savatiy_sobko https://www.facebook.com/savvatiy
Source

Ігумен Саватій (Собко) | Христос Воскрес! Зі святою Неділею, дорогі друзі!Можна прожити ціле жи...

Telegram community logo - Ігумен Саватій (Собко) Ігумен Саватій (Собко) @savatiy_sobko
1 770 Views/Reach 2026-05-03 12:45 Message №2419
Христос Воскрес! Зі святою Неділею, дорогі друзі!Можна прожити ціле життя і так і не зустріти Людину.«Не маю людини». У цих словах, які почув Господь від розслабленого біля купальні, зібраний увесь біль самотності й відчаю. Тридцять вісім років він чекав не просто зцілення, він чекав Людину. Того, хто помітить, не пройде повз, простягне руку допомоги. Але так і не дочекався. Бо можна прожити багато років серед людей і жодного разу не зустріти справжню Людину.Справжню не за іменем чи зовнішністю, а за серцем. Того, хто вміє бачити іншого, співчувати, бути поруч навіть тоді, коли самому важко.І приходить Христос. Він бачить, підходить, чує і піднімає. Там, де не знайшлося людини, приходить Бог і стає поруч. І цим показує кожному з нас, якими ми покликані бути.Сьогодні ці слова знову звучать у світі. У лікарнях, у домівках самотніх, серед болю війни і втрат. І десь глибоко вони звучать і в нашому серці. Ми всі шукаємо Людину.Але головне питання, чи стаємо ми нею для інших.Християнство не є чимось недосяжним. Бог не вимагає неможливого. Він просить тільки серця. Бути людиною означає не проходити повз, не звикати до чужого болю, вміти любити і прощати.Якщо в тобі є співчуття, ти вже близький до Бога. Якщо ти вмієш підтримати, навіть словом, ти вже живеш Євангелієм.Можливо, саме ти станеш для когось тією Людиною, яку він чекає роками.Бути справжньою Людиною, це і є дорога до Бога.