Source
Сата зухвало про музло | В соц.мережах скандал навколо двох сторіз Кажанни стосовно лейблу Джер...
758 Views/Reach
2026-01-18 11:47
Message №3044
В соц.мережах скандал навколо двох сторіз Кажанни стосовно лейблу Джеррі Хейл. Люди хуїсосять то одну, то іншу. Я хз шо там за контракт який вона підписала з лейблом, але особисто я маю таку думку:✔️Лейбл не мастхев щоб досягнути успіху і норм просуватися. Це звісно приємно бути «поміченим» і поставити собі галочку, що «я на лейблі», отримати якісь орг.плюшки і виходи до ресурсів та ком’юніті лейблу, але часто реально вигідно це одиницям. Лейбл хоче вершки з вже популярного артиста/блогера, а не просувати талант з 0. Тож питання якщо я даю щось лейблу (і якою ціною), то що саме він може дати мені, чого я сам не можу зробити згодом. Тим паче незалежним артистам зараз все можна робити самостійно не маючи власної студії і менеджерів. ✔️Перш ніж влітати на лейбл, треба уважно читати контракт і як з цього лейблу піти у разі якщо щось піде не туди. Консультація з юристом / експертом який працює з муз.маркетингом — обовʼязково, якщо не хочете охуїти.✔️Я не захищаю жодну зі сторін, бо немаю достатньо інформації щоб робити висновки. Є реальність шоубізу яку можна змінювати, говорити про це, дискутувати про це, висвітлювати це, долучати юристів за потреби, але не методами «всі хуйові, світ несправедливий». Зараз вся ця комунікація виглядає по-дитячому інфантильно.