Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Олександра Гаврилюк
Added 14 Jul 2024

Олександра Гаврилюк

@sashagavrylyuk
Number of subscribers: 1 645
Photos: 223
Videos: 15
Links: 267
Description:
Підприємиця та VC | Ft. Bloomberg, Nasdaq. https://linktr.ee/sasha.gavrylyuk

👥 Number of subscribers

1 645
Average/Day:: 0
Average/Week:: -3
Average/Month:: -43

👁️ Average views per message

804
Average/Day:: 572
Average/Week:: 948
ERR: 48.88%

📊 Messages per Day

0.3
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.3

Name change history

Олександра Гаврилюк 2024-11-04
Саша Гарсія Гаврилюк 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

1. Чим менша людина, тим більше скептицизму. 2. Скептицизм допомагає нам за допомогою раціоналізації валідувати свою позицію мінусу: «Чому ні. Чому це не працює. Чому я в це не вірю. Чому ХYZ не для мене.»3. Захисний механізм «чому ні» мені здається, працює через знецінення. - Я не буду працювати з консультантом, коучем, психотерапевтом - тому що всі вони - шарлатани. А що нового вони мені скажуть?! - Я не буду читати лист, тому що там мені щось будуть продавати. Всі хочуть від мене грошей!- Я не буду будувати довгостроковий фундамент бізнес стосунків і шукати win win, бо мені потрібен результат тут і зараз. - Спочатку докажи мені, що ТИ маєш цінність для МЕНЕ, а потім - я вже подумаю чи варто тобі приділяти увагу. (Каже власник компанії до мільйону інвестору з портфоліо $30.) - Та чого там я можу у вас навчитися? Два дні тренінгу, літак, готель , що €2000? Я не вірю що це мені буде корисно. ——-4.Знецінення стосовно інших може проявляти людина, яка має таку парадигму стосунків всередині себе. Тобто - в першу чергу вона - знецінює себе. Навіть якщо не усвідомлює цього. 5. Більші за масштабом мислення і часто - результатів в житті і реалізації люди вже: Не займаються знеціненням себе і -> як наслідок інших. - Людина цінна тим, що вона є. Кожна. Мають величезну пропорцію відкритої позиції відносно закритої. - Я спробую. Мені цікаво.Якщо воно є, значить воно комусь корисно. Може і мені буде. А ні - то я вдячний за досвід. Спочатку - віддають. Повільно знайомляться і закладають стосунки на роки. - Саша, коли тебе зустріти з літака? У мене вільний графік, або відміню - давай з родиною поснідаємо, я наш будинок покажу!- каже власник компанії що по всіх показниках в лідерах зростаючих. Менший власник каже: - Я можу зустрітись на 30-40 хв зранку. —-А від чого тебе сьогодні лагідно «береже» скептицизм?
📓 Про навчальну позицію. Summary сьогоднішнього подкасту.Я працюю з «дорослими» освітніми проєктами з 2011 року і хочу поділитись спостереженнями про власні трансформації за цей час.Ще декілька днів тому я була на ретриті, де займала навчальну позицію, а вчора довелось побути у викладацькій позиції на івенті у Валенсії.Такий короткий проміжок часу і кардинальні відмінності цих ролей показали мені дуже важливу навичку сьогодення — навичку навчатися.Зібрала для вас кілька тез, що є варіантом відкритої і закритої навчальної позиції: Закрита навчальна позиція — це коли людина транслює свій скептицизм (вербально чи невербально). Витрачає свій ресурс на підтримку скептичної думки, замість того щоб дати шанс новим ідеям.🖊️ Людина прийшла слухати або навчатися, і при цьому намагається показати що вона «плюс», а викладач «мінус». Така позиція нездорова. В ідеалі мати позицію я «плюс» і ти «плюс».🖊️ Остання теза у закритій позиції — про суперечки.Якщо людина по дефолту вступає у позицію «не погоджуюсь», скоріше за все, це її спосіб взаємодії з собою та зі світом в цілому.Якщо ви помічали такі думки у себе, поміркуйте «а навіщо це мені?», «чи комфортно жити у такій позиції?». Можливо час щось змінити? Відкрита навчальна позиція — це повага до власного вибору.🖊️ Якщо я прийшла до якогось вчителя, то поважаю свій вибір і довіряю йому.🖊️«А чому б не спробувати?». У відкритій позиції мені цікаво розширяти свій інструментарій, дізнаватись нові стратегії та погляди на бізнес.Моя особиста навчальна позиція відкрита, і я щаслива, що маю мудрість і хоробрість так навчатись. Це не так легко, як здається, легше потішити своє Его і сказати, що я знаю все, але це не про розвиток 🤓Діліться, чи впізнали себе? ⬇️
Okay, here’s the deal 🎈Сьогодні мій 36ий день народження 🎂 Давайте зробимо triple win? ——-1. 16.07 о 1.30 pm CET Я проведу закритий zoom де буду розбирати ваші питання та покажу як працюю з власним плануванням. Ви приходите - отримуєте користь = WIN 🏆 2. Щоб потрапити на закритий zoom де можна особисто задати будь-яке питання та навчитися планувати свій шлях на 20 років вперед, вам потрібно: Step 1. Зробити донат на Охматдит від 2000 грн Прямі посилання: https://send.monobank.ua/jar/8d72r2aWndАбо https://www.ohmatdytfund.org/donateStep 2. Надіслати мені в особисті скріншот донату та вашу пошту для інвайту на zoom. Step 3. Прийти та отримати задоволення, користь, зміну погляду та інструменти. За особливо щедрі донати будуть додаткові подарунки 🎁——Ви - win 🏆 Замість 44,453 грн отримуєте користь та доступ лише від 2000 грн. Охматдит - win 🏆 Вірю, що 🏥лікарням не буває забагато донатів. Я в свій ДН - win 🏆I don’t do drugs. I am drugs. I don’t make love. I am love. Triple win для всіх.——-Deal is valid only till 23.53 pm CET 12.07. Дії люблять швидкість 🙌