Source
Запорізький Саньок | Вкрали більше 20 мільйонів гривень - судитимутьпрацівників Оріхівської...
721 Views/Reach
2024-07-29 18:45
Message №3418
Вкрали більше 20 мільйонів гривень - судитимутьпрацівників Оріхівської лікарні.Група працівників Оріхівської лікарні вкрали бюджетні гроші.Посадовців Оріхівської лікарні судитимуть за привласнення понад 21 мільйона гривень. Про це повідомили у Запорізькій обласній прокуратурі.Зазначається, що прокурори скерували до суду обвинувальний акт щодо учасників злочинного угруповання до складу якого увійшли посадовці однієї з районних лікарень Запорізької області.Посадовців підозрюють у привласненні чужогомайна.За даними слідства, з початку повномасштабного вторгнення шість посадових осіб Оріхівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування обʼєдналися в організовану злочинну групу з метою вкрасти гроші з фонду медичної установи.За узгодженим планом головний бухгалтер лікарні та ще дві її підлеглі щомісячно та до свят нараховували собі та ще трьом учасникам угруповання премії, що перевищували фінансовий план.Разовий розмір таких безпідставних нарахувань коливався від 50 до 150 тисяч гривень. Впродовж року підозрюваним удалося привласнити понад 21 мільйон гривень бюджетних коштів, виділених державою на потреби медичної установи.Посилання на джерело.