Source
Санаторій 🌞 | Дочитую вже третю книгу авторства американських генералів та агентів р...
207 Views/Reach
2024-11-03 16:38
Message №2508
Дочитую вже третю книгу авторства американських генералів та агентів розвідки. В усіх меседж один - росія ворог, який вже 20 років не покидає спроб атакувати американську і світову демократію та цінності загалом, а з кожним роком вони стають все агресивніші. Тому потрібно оборонятись та захищатись.І жоден з них не написав, що потрібно атакувати у відповідь. Це фіаско, блять!Як там Байден казав, «Америка найсильніше держава в історії людства»?Римська імперія існували 507 років. Британська - 400. США, такими темпами, не втримає це звання і сотню років.І тут не йдеться про територіальні чи культурні завоювання. Так, у сучасному світі конфлікти часто вирішуються за допомогою дипломатії, економічного тиску, а не прямого військового чи кібер втручання. Але коли твої бази атакують ракетами іранці чи втручаються у вибори і поширюють дезінформацію росіяни, глибоке занепокоєння не працює. Бидло розуміє тільки силу.Ми багато чого не знаєм, але потребуємо хоч якоїсь демонстрації сили нашого «партнера». Бо поки що, тільки вони вимагають від нас успіхів на полі бою.Хуй його знає, блять!