Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Sample Channel Name #32
Added 06 Dec 2025

Sample Channel Name #32

@sampleName32
Number of subscribers: 12 169
Photos: 5,640
Videos: 1,410
Links: 3,920
Description:
Особистий блоґ
Source

Sample Channel Name #32 | Давайте я розповім вам, як починає працювати міністерство оборони за н...

Telegram community logo - Sample Channel Name #32 Sample Channel Name #32 @sampleName32
3 360 Views/Reach 2026-01-21 16:19 Message №14956
Давайте я розповім вам, як починає працювати міністерство оборони за нового міністра. З перших днів.в листопаді-грудні 2025 року було проведено опитування військовослужбовців в застосунку “Армія+” з приводу навчальних центрів і якості БЗВП. В ньому взяли участь понад 36 тисяч респондентів.Зі мною зв'язались з міністерства бо по опитуванню 151 навчальний центр по всім параметрам беззаперечний лідер. У мене попросили розповісти ключові момент створення центру та нової системи, для доповіді. Я надав всю інформацію. Але результати опитування скоригували і фальсифікували. Першими поставили навчальний центр військової служби правопорядку, які готують не піхоту, а дають БЗВП для ВСП, заточену на свою специфіку.Тобто це політична фальсифікація на рівні заступниці міністра Ферчук.Але це ще не все. Крім рейтингу позитивного, був і негативний. Так от в справжньому опитуванні був мало не на останньому місці навчальний центр не з Сухопутних військ. Але його заховали. Бо він розпіарений. Бо туди ввалюють купу грошей і ним опікуються "любімчіки".У доповіді завідомо зробили найгіршу підготовку в сухопутних військах. Для чого? Кому вигідно сувати палки в колеса змінам які тільки почались з приходом командувача СВ Шаповалова?Перше фото, це чесний результат опитування. Друге фото це висновки з чесного результата опитування. Третє фото, це чесний результат опитування з центром не з сухопутних військ, який потім заховали. І 4 фото це те, що заступниця міністра оборони Ферчук презентувала міністру і всім іншим. Різниця ж є? А совісті нема. На кого вони працюють?Це викривлення інформації, яке навмисно роблять для того щоб у нового міністра була та картинка яка потрібна "нужним людям". Так ми війну не виграємо.Поширте будь ласка. Бо цей треш треба зупиняти.