Source
Sample Channel Name #32 | Енемі не згоден, я відповім. Хз за якийсь підрозділ конкретно, але мож...
4 490 Views/Reach
2026-01-10 17:28
Message №14794
Енемі не згоден, я відповім. Хз за якийсь підрозділ конкретно, але можу поскаржитися на структуру в цілому.Нульовим пунктом виведу те, що винагороджувати підрозділи це добре, але дійсно орієнтуватися на абстрактний KPI це дуже погана ідея, котра дуже далека від військового мистецтва.Далі підемо по структурі. Вот у нас є СБС. Яка задача стоїть перед СБС? Все. Підрозділи СБС працюють як засоби ураження батальйонного рівня, так і виконують задачі по ураженню стратегічних об'єктів. Таким чином, це робить СБС більше структурою для вирішення логістичних, навчальних та організаційних питань. Як рота вогневої підтримки це насправді окремі взводи, але об'єднані з організаційних міркувань. Й відповідно, їх підрозділи мають придаватися до інших й працювати в їх інтересах. Але все відбувається не зовсім так, оскільки СБС має велику політичну вагу, й діють не в рамках оборонного задуму, а виконують задачі, сформульовані керівником Сил. Наприклад, починають працювати по об'єктам енергоінфраструктури – себто виконуючі політичні задачі. Акцентуація на кількість ураженних цілей, наприклад, це суто політичний ракурс війни, й також частина завдання керівника Сил.Про роботу в інтересах піхоти. Ураження живої сили це лише одна з задач, що може виконуватися в інтересах піхоти. Окрім цього, піхота потребує логістики, мінування, спостереження підходів до позицій, роботи на заборону, супроводження піхоти (фпв ефективне в супроводженні групи під час штурмових дій). Значна частина підрозділів не має засобів забезпечити це. Тобто вони можуть мати піхоту, але ходять з протягнутою рукою по підрозділам щоб хоч щось їй робити. Ця ситуація призводить до деморалізації: командири піхотних батальйонів не можуть нічого зробити, тільки дивитися й молитися за свій особовий склад й милість інших підрозділів. Наведу приклад, як це у противника. У противника є батальйон, що виконує поставлену бойову задачу. В цьому батальйоні є власні БпС, що діють в його інтересах. Батальйон діє в рамках смуги полку та його завдань. У полка є свій БпС, що працює в інтересах полку й лінійних батальонів. В полку є інженерно-саперна рота, котра має свої екіпажі FPV й здійснює мінування. Полк діє в рамках смуги дивізії, котра також має свій задум й має власні БпС, що працюють в інтересах дивізії й її структурних елементів. Й от вже вони завершують формування окремих з'єднань БпС, здається на рівні армій. Ну й звісно різні розпіарені підрозділи "особой категории снабжения", котрі придаються працювати щоб особливо сильно єбати.Тепер згадай свою ділянку й бардак на ній й заплач.Й це насправді не проблема СБС. Це проблема, що політичне керівництво більше сприймає це діло не як безкінечний процес відладки складного механізму, котрий має працювати весь, а через призму бізнесу та політики, де панує конкуренція. Деякі корпуса сидять як обісцяни й залежать від того, щоб до них кинули підрозділи СБС та ОШП щоб врятувати. Так не має бути. https://t.me/Echo17c/43