Source
Sample Channel Name #32 | Дуже багато тексту, й все мімо.Все рівно навпаки. Зі Стерненко дуже ва...
3 630 Views/Reach
2025-12-18 21:42
Message №14515
Дуже багато тексту, й все мімо.Все рівно навпаки. Зі Стерненко дуже важко колись погодитись, тому що на публіку він розмовляє виключно емоційними гаслами. Але тут він абсолютно правий, тому що націоналіст й має правильну оптику на територіальні питання.Противник логістичної ізолює південь Одеської області. Це буде мати не тільки гуманітарні наслідки, але й військові – ми не зможемо здійснювати маневри військами. Тут є дві проблеми: 1) ми перестанемо використовувати цю територію для дуже цікавих речей котрі чогось в пості не згадані 2) захищати цю територію буде тільки шар з беків, підрозділи НПУ та ДПСУ. Це відкриває противнику можливості по реалізації одних зі своїх політичних цілей.Й це при тому, що цей регіон не ізольований сушею. Є як мінімум наші молдовські партнери. Але найближча ділянка кордону з ними в Вінницькій області. Все через те, що більше 200 км по прямій фактично перебувають під контролем російських військ. Щодо російських військ. В тексті є помилка, що ці війська не є загрозою. Це фундаментально не так. Ці війська здатні вести розвідку територій в нашому підбрющі та організовувати диверсійну діяльність, використовуючи територію як шпигунський хаб. Це те саме, якби ми зараз відкрили посольство Росії в Києві й не запобігали їх діяльності.Далі в тексті є хибна дихотомія: що ми маємо або передати територію Молдові, або окупувати її. Насправді нам не потрібно вирішувати політичні проблеми Молдови. Нам потрібна територія, вільна від російських військ й доступна до проходу наших сил. Повалювати місцеву владу нам не потрібно – тим паче, вона взагалі-то визнається урядом Молдови. https://t.me/notevskyi/3879