Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - східний
Added 14 Jul 2024

східний

@samotniyskhid
Number of subscribers: 13 742
Photos: 4,590
Videos: 929
Links: 665
Description:
Артем Карякін. Військовослужбовець Збройних Сил України з міста Кадіївка, Луганської області Підтримати донатом - send.monobank.ua/jar/fshxh2YND https://buymeacoffee.com/samotniyskhd Связь - @skhidnyi Twitter - twitter.com/samotniyskhid

👥 Number of subscribers

13 742
Average/Day:: -7
Average/Week:: -97
Average/Month:: -339

👁️ Average views per message

12 504
Average/Day:: 11,800
Average/Week:: 7,817
ERR: 90.99%

📊 Messages per Day

0.9
Last day: 0
Week average: 1.1
Average per day: 0.9

Name change history

східний 2025-12-06
@samotniyskhid 2025-08-27

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 8,750 25-12-15 15:29
СБУ вразила підводний човен рф у НоворосійськуСлужба безпеки України провела чергову унікальну спецоперацію та влаштувала морську «бавовну» у порту Новоросійська. Вперше в історії підводні дрони «Sub Sea Baby» підірвали російський підводний човен класу 636.3 «Варшавянка» (за класифікацією НАТО — Kilo). Унаслідок вибуху субмарина зазнала критичних пошкоджень і, фактично, виведена з ладу.На борту підводного човна розміщувалися чотири пускові установки крилатих ракет «Калібр», які ворог використовує для ударів по території України.Це була спільна операція 13-того Головного управління військової контррозвідки СБУ та Військово-морських сил України.Вартість підводного човна класу «Варшавянка» становить близько 400 млн доларів США. З огляду на запроваджені міжнародні санкції будівництво аналогічної субмарини наразі може коштувати до 500 млн доларів. Цей клас підводних човнів також відомий під назвою «Чорна діра» через здатність корпусу поглинати звуки та залишатися малопомітним для сонарів.Нагадаємо, підірваний човен вимушено перебував у порту Новоросійськ через успішні спецоперації надводних морських дронів «Sea Baby», які витіснили російські кораблі та субмарини із Севастопольської бухти в тимчасово окупованому Криму.
👁 10,700 25-07-28 15:37
Українські хакери  "Silent Crow" 🇺🇦 у співпраці з білоруськими колегами з угруповання "Киберпартизаны BY" 🇧🇾 взяли на себе відповідальність за масштабну кібероперацію проти IT-систем російського авіаперевізника «Аэрофлот». Заявлено, що операція готувалась близько року і за її наслідками хакерам вдалося знищити приблизно 7000 фізичних і віртуальних серверів, вивантажити понад 17 терабайтів даних — історію польотів, електронну пошту, корпоративні файли, а також отримати доступ до 122 гіпервізорів, десятків кластерів віртуалізації та серверів віддаленого управління.Речник одного з найбільш відомих українських хакерських угруповань Ukrainian Cyber Alliance, Sean Townsend, вже публічно привітав зазначені хакерські групи з чудовими результатами, тим самим фахово підтвердивши заявлені технічні результати:"Мої вітання колегам. Славний таргет...У систем такого масштабу пекельна інерція. Повільно, але впевнено: санкції, знос, помилки ППО, атаки дронів і кібератаки призведуть до транспортного колапсу. В один прекрасний момент все просто посиплеться... Перетворимо імперіалістичну війну на громадянську" Прикметно, що російська сторона також підтвердила, що колапс систем компанії «Аэрофлот» стався в результаті кібератаки. На Z-каналах традиційно лунає вий з боліт з криками "доколє?!", а відомий Z-етник в еміграції Алекс Паркенсон саркастично пожартував над неспроможністю російських силовиків якось запобігти новим і новим успішним диверсіям. "Мама, вызывай ментов", - написав він у відповідь на заяву російської прокуратури. Враховуючи той факт, що Росія почала ще більш агресивні провокації з прольотами розвідувально-ударних дронів над країнам Балтії, то очікуємо, що до проведення кібероперацій проти Росії невдовзі приєднаються і хакери з кіберцентрів НАТО. Бити Росію потрібно на її ж території, і подібні удари по інфраструктурі та транспортній системі країни-агресорки - це чудовий приклад асиметричних і ефективних дій. @informnapalm
👁 16,600 25-07-13 18:47
Усім офіцерам ЗСУ та СБУ, деяким відомим громадським діячам, треба продумати заходи безпеки, і при можливості не проживати за місцями реєстрації або адресами, які публічно відомі, оскільки російські спецслужби, безумовно, будуть продовжувати засилати нові групи найманих вбивць. - Бутусов Власне кажучи, я не став одразу коментувати ситуацію навколо вбивства офіцера СБУ в Києві, але на сьогодні виконавці замовного вбивства вже відомі й ліквідовані силами тієї ж СБУПроте ця ситуація могла здивувати лише тих, хто не надто заглиблюється в наші реалії війни. Нещодавно я писав черговий пост про те, що росіяни найближчим часом спробують реалізувати серію диверсій у відповідь на безпрецедентну операцію СБУ «Павутина»Писав я про це не вперше, і багато хто казав: «навіщо нагнітати?» Хтось сподівався на неспроможність ворога, тому що російські спецслужби за роки війни не здійснили жодної гучної диверсії, але це наївна думка — завжди можна стати першимУсе це не обмежиться лише вбивством офіцера СБУ — будуть пробувати знову і знову, ресурсів вистачає, а що вийде з реалізацією — побачимоУ будь-якому разі, всім медійним особам в Україні варто бути обережними й не втрачати пильність. Крутим кейсом у звітах фсбшника може стати будь-хто, хто хоча б трохи завдає шкоди нашому ворогуЦе не означає, що треба панікувати й впадати в параною, хоча, як показує мій досвід — краще десь зайвий раз перестрахуватися, ніж бути застреленим у дворі власного будинку
👁 10,900 25-07-11 14:44
Один з найвідоміших партизанів Луганщини та загалом українського Донбасу, Артем "Східний", який з 2014 по 2021 збирав дані для української розвідки та Сил оборони України в глибокому тилу ворога, а після повномасштабного вторгнення став до лав ЗСУ, сьогодні звернув увагу на чергову тяжку звістку з Донбасу:Як повідомив Артем, у тимчасово окупованому росіянами Новоайдарі Луганської області за звинуваченням у допомозі українській армії рашисти засудили цілу родину. Олександр та Ірина Рижкови отримали тюремні строки — 18 та 16 років відповідно. За повідомленнями російських джерел, 21-річний син Рижкових також заарештований і перебуває під слідством. Його звинувачують у шпигунстві та диверсіях на користь України. У залі окупаційного суду рашистів Олександр Рижков прямо в камеру російських пропагандистів відповів, що він не визнає себе винним та склав пальці на серці у вигляді тризуба. Прикметно, що російська агенція ТАСС та інші канали Z-пропагандистів заблюрили цей жест, бо для них це символ незламності українського спротиву на окупованих територіях, де цивільні продовжують боротьбу, хоч інформацію про це рашисти намагаються всіляко заглушити. Нагадаємо, що в червні 2025 Артем "Східний" ініціював інформаційну кампанію на підтримку цивільних полонених та учасників руху спротиву "Волю цивільному спротиву" під хештегом #FreeCivilResistance. Ця кампанія покликана привернути увагу медіа, українських та міжнародних державних та недержавних організацій до цивільних, які перебувають в полоні рашистів і часто інформація про них лишається в тіні. Таких людей, як і українських захисників, потрібно також подавати в списках на обмін та боротись за їх визволення з російського полону. Бо такі люди є прикладом чіткої громадянської позиції та боротьби за волю України. І таких людей на Донбасі ще багато, просто інформація про їх спротив та боротьбу часто залишається невідомою широкому загалу. Своєю чергою ми також закликаємо українські медіа та канали долучитись до інформаційної підтримки українських партизанів, громадян України, що не зрадили свою Батьківщину. Такі люди навіть в умовах тотального контролю окупаційних сил і спецслужб продовжують вести боротьбу і допомагати Україні в боротьбі проти загарбників. @informnapalm
👁 7,370 25-07-08 10:10
[ru] - версия аналитики и инфографики. Для распространения и рассылки чиновникам, ТОП-менеджерам российский компаний госсектора. «Отряд самоубийц»: как умирают топ-менеджеры госсектора России в период войны. Инфографика.Период с начала 2022 года до середины 2025 года обозначен рядом резонансных смертей среди высокопоставленных российских чиновников, бизнесменов и топ-менеджеров крупных компаний. Волонтеры международного разведывательного сообщества InformNapalm проанализировали десятки случаев гибели при странных обстоятельствах российских топ-менеджеров госсектора, произошедших в период с 30 января 2022 года по 7 июля 2025 года. Подавляющее большинство погибших занимали ключевые должности в стратегически важных для России отраслях: нефтегазовой, финансовой, оборонной промышленности, а также в сфере транспорта и государственного управления. Анализ основывается на сообщениях из открытых источников. В этот анализ было включено 34 случая, которые можно считать тенденцией как по типу совершения самоубийства, так и попытками третьих лиц или спецслужб РФ скрыть коррупционные или иные секреты, устранив ключевых игроков, подстроив убийства под суицид. Мы не делаем выводы, а лишь указываем на тенденции, которые в дальнейшем могут быть связаны с другими исследованиями, расследованиями и событиями в Российской Федерации. Для удобства ознакомления со статистикой публикуем инфографику с последующим более детализированным описанием случаев и тенденций.P.S: Интересно, что в 2016 году сообщество InformNapalm публиковало другую интересную статистику и инфографику "Похоронный марш российских генералов". Анализ наочно показал, что наибольшее количество «несчастных случаев» и странных смертей российских генералов приходилось именно на периоды российских военных кампаний. В 2021 году «Роскомнадзор» требовал заблокировать это исследование, потому, что по их мнению оно «несло угрозу нацбезопасности РФ».Поэтому в контексте предыдущего опыта с генералами, наш новый материал о топ-менеджерах также имеет достаточно глубокий смысл, особенно для широкого распространения среди российских чиновников. И кто знает, возможно, тенденции отмеченные в этом анализе побудят кого-то из них принять меры для эвакуации из РФ и пойти на сотрудничество с украинскими или европейскими службами. Это один из способов избежать выпадений из окон, отравлений мухоморами или "семейных драм" с массовыми убийствами и суицидами, которые раз за разом повторяются среди тех, кто занимает высокие должности в России и чем-то не угодил мафии Путина. @informnapalm
👁 8,320 25-06-27 16:50
FCK FAMOUS GROUP - ДОНЬКА ВОЇНА Посилання на трек На цю пісню мене надихнула реальна історія ще з 2019-го року. Коли в зоні відповідальності нашої бригади в Мар'янці, ми дізналися про загибель дівчини-снайпера суміжників, на той момент 101-й президентський полк.‎О після нам козаки розповіли історію цієї дівчини. Що в неї батько ще загинув на початку АТО. А коли вона підросла та стала вже більш дорослою, наскільки я пам'ятаю в неї навіть вже залишилась дитина, вона обрала військо для помсти за свого батька.‎Тому ця пісня уособлює всіх тих сильних дівчат (жінок), які обрали шлях воїна, шлях безмежної боротьби, шлях честі! Чи мало дівчат та жінок у війську є не бутафорією присутності жінок на фронті, а дійсно виконують свою роботу на передовій ризикуючи своїм життям та здоров'ям. Так не повинно бути в 21-му сторіччі! Але нажаль реалії сьогодення України такі, що йде продовження геноциду нашої нації московією. Наші рідні посестри, ми презентуємо Вашій увазі наш трек, котрий присвячуємо Вашій безмежній відданості спільній боротьбі проти російської орди, за Наше спільне майбутнє для Наших з Вами дітей!‎З повагою до Вас Fck Famous Group!Слава Україні!!!Героям Слава!!!‎‎ Честь маю, Сармат.🫡
👁 7,200 25-06-21 10:26
Сьогодні побачили чергове відео з диверсією агентів російських спецслужб, яка є замахом на життя українського військового. Росіяни копіювали ідею з мінуваннями різних побутових приладів чи засобів, які вони продають з рук на різних інтернет-майданчиках  з обіцянкою значної знижки для військових. Ідея не нова і вже неодноразово втілювалась і українськими спецслужбами на російській території. Це війна і не варто недооцінювати рашистів, особливо їх здатність копіювати та модернізувати успішні кейси/операції/диверсії українських спецслужб. І критичне мислення та самодисципліна мають працювати у кожного військового та цивільного, особливо, у волонтера та патріота, який може бути ціллю таких диверсій. Та у тимчасово існуючої Росії, є одна найбільша проблема, яку вони вважають своєю перевагою - це розмір їх території. Хоч при цьому кількість населення для обслуговування цієї території недостатня. І на всю цю територію у рашистів не вистачає людських ресурсів та спецслужбістів, які б не крали, а займались саме контррозвідувальними та контрдиверсійними заходами. Тому потенціал масштабування диверсій в різних точках РФ ще дуже великий, набагато більший ніж російські спецслужби можуть реалізувати в Україні, хоч і дуже намагаються. У цієї формули немає простого рівняння, вона потребує комплексних рішень, успіх яких залежить від синергії багатьох громадян та людей доброї волі. Але інформаційна перевага від акцій прямої дії в тилу ворога має лишатись на боці України, для цього кількість успішних диверсій у РФ має зростати так само як зростає відсоток успішної ліквідації рашистів на полі бою FPV-дронами. P.S: Нагадуємо, що російські пілоти, дані яких давно відомі, - це вичерпний ресурс, який потрібно скорочувати на рівні з російськими літаками. Те саме стосується російських офіцерів, командирів, які є воєнними злочинцями та досі не покарані за злочини на території України, а зараз перебувають далеко від лінії фронта у тилових містах.
👁 8,200 25-06-09 16:03
Вчора, 8 червня, російський регіональний канал м.Іваново "IvanovoNEWS" оприлюднив документальне підтвердження ліквідації російського воєнного злочинця Константіна Нагайко. Інформацію про його смерть 4 місяці тому повідомляли на сайті ГУР МО України, вказуючи, що був ліквідований командир батареї дивізіону 112 ракетної бригади ЗС РФ (в/ч 03333) капітан Константін Нагайко.За даними ГУР,  Константін Нагайко був причетний до ударів балістичними ракетами по території України, зокрема ― вбивства 59-х цивільних українців у селі Гроза на Харківщині."IvanovoNEWS" підкреслює, що Слідчий комітет РФ та російська поліція всіляко затягували з відповіддю на запити журналістів про підрив Нагайко, тому підтвердження було отримане тільки зараз, хоч в даті запиту була вказана дата 19.02.2025. Також видання розкриває, що весь офіцерський склад 112 ракетної бригади ЗС РФ, ймовірно, знаходиться в списках на знищення і підрив Нагайко був тільки "першою ластівкою". Російські офіційні джерела намагаються приховувати та не афішувати випадки успішних диверсій проти російських офіцерів, причетних до воєнних злочинів в Україні. Кремль намагається не допустити панічних настроїв та відмов вузькопрофільних спеціалістів (пілотів, ракетників та інших) від виконання злочинних наказів та спроб втечі за кордон. Але кожна успішна операція, яка знищує не тільки генералів, а і командирів профільних ланок - збільшує тиск на "дамбу замовчування", яка може прорватись у будь-який момент і спричинити втрату керування та подальший колапс в російській системі бойового управління. Підпишись на IN, щоб отримувати ще більше інформації, яка наближає спільну перемогу.
👁 7,800 25-06-02 14:52
Абсолютный хит сегодняшнего дня в z-каналах это обращение военного волонтера к Владимиру Путину с довольно трезвой оценкой сложившейся ситуации. Ниже AI-расшифровка ключевых мыслей «пассионарного патриота» и небольшой комментарий от z-автора Романова: «Итак, дорогие мои друзья, шестичасовой разъеб, как раз нормально себя чувствую, 300 въебал за Российский Союз Боевых Искусств. Первое июня за детвору, блядь, и тут тебе, сука, обстановочка.Владимир Владимирович, докладываю обстановку голосом. Ёбаный в рот, расхуярены наши стратеги, блядь — девяносто пятые, двадцать вторые. Это, сука, к тому, что завтра будут, блядь, ебучие педерастические переговоры. Я так чувствую, что они вам крутят хуй в ухо.Нам не нужны никакие переговоры. Нам дали сегодня в рот, блядь. Нам дали сегодня за щеку, сука, в Иркутске, блядь. Они показали свою силу, они показали свою стратегию, что они работают. Они плюнули, сука, нам очередной раз в лицо. Плюнули — нашей разведке, блядь, в рот им дали, нахуй, сука, потому что мы не работаем.Наши пацаны воюют. Каждый день у нас погибает, сука, по одному полку, нахуй — скорее всего так, блядь. Потому что недавно звонил мой товарищ и говорит, что за четыре дня наш полк лёг. Год назад наш товарищ также сказал, что под Клещами за девять дней лёг их полк. Наши потери несоизмеримы, блядь, ни с чем. Мы, сука, воюем четвёртый год.В правительстве — блядь, да им по хую. Владимир Владимирович, блядь — у Мишустина друг Алиев. Рядом с Белым Домом, сука, Азербайджанский банк, блядь. Они открыто начали помогать Украине. Именно тем людям, которые, сука, воюют против нас. …Многие, блядь, ещё раз повторюсь — многие главы районов, областей, блядь — против СВО.…Но я вам говорю, Владимир Владимирович — пизда. В стране пизда. ……Когда присосался этот зилибобер ебучий, блядь. Посмотрите — рядом с ними молодые. Всех старых, блядь, он уволил нахуй, чтобы не было связи с нашими старыми долбоёбами, с кем, сука, они когда-то спали на одних шконках, блядь. Вот и всё, нахуй. Вот и вся сука. Нас просто сегодня отымели нахуй. Мы все лохи, блядь.…Вы всегда учили нас бить первыми. Мы ударили, блядь. Но нас бьют каждый день, блядь. Ну неужели рядом нету человека, который может сказать вам правду, блядь? Мы, сука, устали. Уже народ всё понимает. Неужели в разведке, блядь, или где-либо ещё не понимаете, сука, что пизда? Нас продают, предают. …Нам показали, что мы беспомощны, нахуй. Именно Силуанов, именно, блядь, Набибулина виноваты.…Владимир Владимирович, там хуярят наших пацанов — полные окопы убитых наших людей, наших бойцов, нашего народа, блядь. Да сколько, сука, можно-то, ебучий ваш в рот, блядь. Пидорасы, геи и хуесосы, блядь, которые сидят в кабинетах и дают ебучие, блядь, приказы нашим командирам. Которые: вот приказ есть — а это говно исполнять не надо, потому что это сука говно ебучее. Владимир Владимирович, услышьте народ. Я — глас народа, я, блядь, я устал, у меня руки опускаются после такого. Что-то, сука, либо делать. Как помогать? Как помогать, если меня считают долбоёбом? Многих волонтёров считают долбоёбами.И тех, сука, людей, которые главы районов, губернаторов за сука справедливость — считают дураками. Вас считает ваше окружение — вот эти старые пидорасы и молодёжь ебаная, которая работает у них, и их, сука, дети. Считают вас — хули там, дед с ума сошёл. Владимир Владимирович — хуярьте их. Владимир Владимирович, услышьте нас. Всё — пизда, кончилось, сука, терпение. Блядь, не могу больше, нахуй».«Автор канала полностью согласен с мнением предыдущего Товарища. НО, даже если Владимир Владимирович прямо сейчас откроет безлимит на FPV - все угандошат делцы типо Судоплатовцев - которые в массе выпускают говно, которое без Кузнечика не летит. И РЭБ, с которым сгорают бойцы. А Судоплатовцев убрать нельзя - у них на связи c Криворучко - именно он решает, кого пускать из производителей дронов. И Криворучко убрать нельзя - он родственник Чемезова. И Чемезова убрать нельзя он друг Президента. Чуешь Женя, где подстава?», - «Romanov Лайт».
👁 10,700 25-05-19 07:55
Сьогодні один бородатий хом'ячок, який далекий від війни і фізично і ментально запитав у хлопців з околонапалма, чи вірять вони, що завтра у Стамбулі щось вирішиться і будуть якісь мирні перемовини?Хлопці йому відповіли лаконічно, що з 2014 року вони вже бачили багато "мирних перемовин", і завжди перемовини з росіянами завершуються брехнею росіян та ще більшою війною. Звісно, політика та дипломатія - це дуже складна штука, а війна - це загалом шлях омани та брехні. Це щодо того, що не варто плекати жодних ілюзій про мир, навіть якщо будуть якісь "перемир'я". То це не шлях до завершення війни, а тільки перегрупування. Мир прийде виключно тоді, коли буде перемога, повна і беззаперечна, з процесами дерашизації, спокутуванням росіянами воєнних злочинів і репараціями на сотню років. А цього поки не проглядається. Тому спокійно ставимось до політичних ігор та спроб перетягнути увагу Трампа на бік України і посилити тиск на РФ. І при цьому розуміємо, що війна буде продовжуватись, неможна розслаблятись і потрібно мобілізувати всі сили. А мріями про Стамбул хай живуть бородаті хом'ячки, які що в 2014, що в 2025 ментально і фізично далекі від війни, яка триває 11 років і не зупиняється ні Мінськими і ні Стамбульськими перемовинами.