Source
східний | Розслідування щодо Старобільська – це, звісно, дуже цікаво… Але я так ...
6 090 Views/Reach
2026-05-30 19:52
Message №6776
Розслідування щодо Старобільська – це, звісно, дуже цікаво… Але я так і не зрозумів з чого такий резонанс… я б краще почитав розслідування про «хімарси», які роками раніше інколи прилітали в порожні будівлі, з яких за день (а то й за годину) до удару виїжджали росіяни. На війні взагалі багато тем для розслідувань, але ще ж треба якось встигати й воюватиОдне можу сказати точно: сотні, якщо не тисячі, росіян вижили на нашій землі лише тому, що під час підготовки до удару виявлялися дві бабусі, які жили за триста метрів від їхнього місця розташуванняАле ти ніяк не можеш бути застрахований від смерті, коли живеш у регіоні, який росіяни планомірно, рік за роком, перетворюють на суцільний військовий хабУ 2015 році російські «Гради» щодня працювали за 500 метрів від мого дому в окупованому Стаханові. Я жив удома з батьками, постійно передаючи координати цих російських «Градів» нашим силам. Звісно, я розумів, що в разі «отвєткі» такими ж «Градами» по вогневих позиціях росіян розліт снарядів цілком міг зачепити мене або моїх батьківКого б я звинувачував у такій ситуації? Звісно, росіян. До їхнього приходу ніхто нікуди зі Стаханова не стріляв, а по самому Стаханову - тим паче. Відповідальність за будь-які смерті в цій війні насамперед лежить на руках Росії, яка цю війну розв’язала і принесла її на нашу землю