Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Сповідь книгоманки
Added 14 Jul 2024

Сповідь книгоманки

@salonaya_books
Number of subscribers: 393
Photos: 669
Videos: 31
Links: 157
Description:
Фанатка фантастики та котиків. Амбасадор сучачної української літератури. Для зв'язку @alona_salona https://www.instagram.com/alona.salona https://rewish.io/BDkAAA https://www.goodreads.com/alonasalona
Source

Сповідь книгоманки | Мої враження від Bookforum Lviv 2025 - гарно, але мало 🤭І погодка така...

Telegram community logo - Сповідь книгоманки Сповідь книгоманки @salonaya_books
136 Views/Reach 2025-10-07 10:09 Message №727
Мої враження від Bookforum Lviv 2025 - гарно, але мало 🤭І погодка така собі була. Холодно. Я вже звикла що саме в той час коли я приїжджаю до Львова то псується погода 😁 Нічо з цим не поробиш бо жовтень.Минулого року не було величезного ярмарку, але було дуже багато класних локальних заходів і було прям дуже затишно так, по-домашньому 🐈 А цього року була прям неймовірно насичена програма, настільки переповнена всілякими подіями що складно навіть то все було осягнути 😅Тож я просто гуляла по ярмарку, гуляла містом і відвідувала книжкові події коли був на то настрій. А коли настрою не було сиділа відігрівалася в апартаментах з чаєм та книжечкою, загалом неймовірно чудово провела час! Не дивлячись на те, що трохи прихворіла 😉Сподобалися події від Жупанського, нажаль не до усіх дійшла бо перетиналися по часу з іншими подіями. Дуже сподобалося спілкуватися з видавництвами, це прям класно коли можна почути трохи про книжки, видавничі плани та просто якісь цікаві історії "з перших рук" )Вцілому я бачу що видавництва задоволені форумом, автори не задоволені здебільшого, бо декому участь у форумі і не окупилась навіть. Чому так, на мою думку дуже незручний час, за тиждень після Книжкової Країни, тож не у всіх були можливість і гроші відвідувати два книжкові фестивалі поспіль, ну і погода була фігова і обстріли... Тому, наступного року Букфорум відбудеться 10-13 вересня!!! Я вважаю це ідеальні дати і вже планую їх в моєму календарі бо звісно ж я поїду, куди я дінуся ))Потрошку щє хочу пізніше розповісти що за книги я купила і чому саме ці книги. Дякую за увагу, всім гарного дня 🐱