Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Сахновщинська громада
Added 14 Jul 2024

Сахновщинська громада

@sakhnovshchynagr
Number of subscribers: 904
Photos: 12,700
Videos: 136
Links: 449
Description:
Офіційний телеграм-канал Сахновщинської громади

👥 Number of subscribers

904
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: +28

👁️ Average views per message

299
Average/Day:: 290
Average/Week:: 310
ERR: 33.08%

📊 Messages per Day

2
Last day: 6
Week average: 2.7
Average per day: 2

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Обдарованих дітей та їхніх педагогів громади нагородили преміями12 червня у Сахновщинській селищній раді відбулася урочиста церемонія вручення грошових сертифікатів учням-переможцям ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та ІІІ (обласного) етапу ХХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2024/2025 навчальному році.Цього року, за ініціативи селищного голови, відділу освіти, культури, молоді та спорту, а також за підтримки депутатського корпусу, було переглянуто та збільшено розміри грошових премій для учнів-призерів та їх вчителів. Тепер за І місце передбачено винагороду в розмірі 5 тисяч гривень, за ІІ місце — 4 тисячі гривень, за ІІІ місце — 3 тисячі гривень. Згідно з чинним положенням, педагоги, які забезпечили високий рівень підготовки учнів, також отримали грошову відзнаку — премію в розмірі посадового окладу.Приємним доповненням до грошових сертифікатів стали солодкі подарунки для школярів та їхніх педагогів.Серед обдарованих учнів-призерів такі представники закладів освіти нашої громади:- Шпак Анастасія, учениця 8 класу КЗ «Сахновщинський ліцей № 2», виборола ІІІ місце з математики (вчитель Шпак Валентина Михайлівна), ІІІ місце з історії (вчитель Грицай Тетяна Анатоліївна) та ІІІ місце з хімії (вчитель Сараєва Валентина Миколаївна). Також вона посіла ІІ місце в обласному етапі конкурсу імені Петра Яцика (вчитель Грузіна Віра Анатоліївна).- Пожарова Діана, учениця 9 класу КЗ «Сахновщинський ліцей № 2», здобула ІІІ місце з української мови та літератури (вчитель Каніболоцька Ольга Юріївна).- Голікова Поліна, учениця 9 класу КЗ «Сахновщинський ліцей № 1», посіла ІІІ місце з правознавства (вчитель Перкіна Світлана Федорівна).- Краснокуцька Валерія, учениця 9 класу КЗ «Мотузівська гімназія», стала призеркою ІІІ ступеня з правознавства (вчитель Шеремет Людмила Петрівна).- Зайцева Дар’я, учениця 10 класу КЗ «Сахновщинський ліцей № 1», виборола ІІІ місце з історії (вчитель Гунько Світлана Юріївна) та ІІ місце з української мови та літератури (вчитель Кизима Людмила Іванівна).- Костишак Богдан, учень 10 класу КЗ «Сахновщинський ліцей № 1», здобув ІІ місце з біології (вчитель Жемна Ірина Леонідівна).- Подобіна Поліна, учениця КЗ «Новоолександрівський ліцей», отримала ІІ місце з правознавства (вчитель Савельєва Анна Василівна).- Калініна Дар’я, учениця 11 класу КЗ «Огіївський ліцей», посіла ІІІ місце з фізики (вчитель Жага Наталія Володимирівна).- Харченко Дар’я, учениця 11 класу КЗ «Сахновщинський ліцей № 1», здобула ІІІ місце з історії (вчитель Гунько Світлана Юріївна).- Лихобаба Ілля, учень 11 класу КЗ «Сахновщинський ліцей № 1», виборов ІІ місце з інформаційних технологій (вчитель Чумак Вікторія Володимирівна).- Бабакін Володимир, учень 11 класу КЗ «Сахновщинський ліцей № 1», став призером ІІІ ступеня у секції «Програмна інженерія» на ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту МАН (вчитель Чумак Вікторія Володимирівна).- Штефа Олександра, учениця 7 класу КЗ «Сахновщинський ліцей № 2», здобула І місце в обласному етапі конкурсу імені Петра Яцика (вчитель Каніболоцька Ольга Юріївна).- Гончарук Анастасія, учениця 9 класу КЗ «Сахновщинський ліцей № 2», отримала ІІІ місце у тому ж конкурсі (вчитель Каніболоцька Ольга Юріївна). Щиро вітаємо всіх переможців та їхніх наставників! Бажаємо нових звершень і подальших успіхів!
📢 Офісом Програм розвитку ООН (далі – ПРООН) в рамках комплексної «Програми зміцнення стійкості та відновлення України» оголошено тендер на проведення нетехнічного обстеження (НТО) територій Харківської області та інформування населення щодо ризиків мінної безпеки (ІНРМ).❗️Державне підприємство «Укроборонсервіс» як провідного оператора протимінної діяльності запрошено взяти в ньому участь. Проект передбачає надання послуг в Харківській області із залученням 10 команд проведення НТО та ІНРМ сформованих з ветеранів війни.☝️Окрім задач сприяння поточним заходам НТО / ІНРМ в Харківській області проект, у першу чергу, спрямований на реінтеграцію ветеранів війни в цивільне життя шляхом їх залучення до гуманітарного розмінування. Задля виконання цієї задачі ДП «Укроборонсервіс» планує сформувати команди НТО / ІНРМ виключно з ветеранів війни, що мають статус відповідно до статті 4. Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального статусу».Згідно з вимогами ПРООН буде залучено понад 60 ветеранів війни у якості учасників за наступним розподілом:🔴 30% (20 осіб) ветерани – жінки;🔵 30% (20 осіб) ветерани війни з інвалідністю II або III категорії відповідно до чинного законодавства.👉 ДП «Укроборонсервіс» залучить ветеранів війни до виконання цього проекту в Харківській області, проведе їх навчання, забезпечить їх обладнанням та екіпіруванням, укладе угоди цивільно-правового характеру.📌 Контактна особа:Іванченко Олександр Васильович 📩[email protected]📞 тел. +38050-718-30-35
🔍 АНОНС: Масштабний захід «Пошук безвісти зниклих: знання, дія, співпраця»📅 24 червня 2025 року 9:30 – реєстрація | 10:00 – старт📍 Гібридний формат (офлайн у Харкові + онлайн-трансляція)🙏 Захід став можливим завдяки фінансовій підтримці Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти осіб (МКЗБ) International Commission on Missing Persons - ICMP коштом Норвезького агентства з розвитку та співробітництва Norad ☝️Об'єднаємо зусилля громадянського суспільства, правоохоронних та державних органів для:• Підвищення ефективності пошуку зниклих безвісти• Підсвічення найболючіших питань• Пошуку ефективних механізмів співпраці• Розширення обізнаності в методах пошукуСпікери:🔹 представник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими🔹 представник уповноваженого Верховної Ради України з прав людини🔹 регіональний представник (координатор) Секретаріату Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин🔹 представники громадського сектору, що опікуються питанням зниклих безвістиЯк долучитись?👉 Офлайн (Харків, обмежена кількість)👉 Онлайн (трансляція + записи)🔗 Реєстрація: https://forms.gle/q74HtxX85zDY3Xd96
31 травня 2025 року на стадіоні Миколо-Комишуватського старостинського округу відбувся Кубок з футболу присвячений воїнам Збройних Сил УкраїниПодякувати своєю грою за доблесну службу всім військовим, ветеранам війни, воїнам запасу зібралися три футбольні команди:⚽️ФК "ПІЩАНКА "Піщанський СО;⚽️ФК"КОЛОС" Сахновщинська ТГ;⚽️ФК"ЗОРЯ" Миколо-Комишуватський СО.💬З вітальним словом до присутніх звернулись староста Миколо-Комишуватського СО Ольга ВІТЕР та директор ПАОП "Зоря" Олександр КАРПЕНКО.В результаті зіграних матчів визначились переможці та призери:🏆🥇ФК"КОЛОС" Сахновщинська ТГ;🥈ФК"ЗОРЯ" Миколо-Комишуватський СО;🥉ФК"ПІЩАНКА" Піщанський СО .💥Кращий воротар - Владислав СОЛОДОВНИК (ФК "КОЛОС");💥Кращий бомбардир - Анатолій ТЕРЕЩЕНКО (ФК "КОЛОС").💥Кращим гравцем став Віктор ТИМУЖ (ФК "ЗОРЯ").🤝Дякуємо суддівській колегії:головний суддя Олександр ШАТОХІН;судді Володимир ЯЦИНА та Артем ТАБАЧНИК. 🙏Дякуємо організаторам за запрошення та теплий прийом!🙏Дякуємо селищному голові Володимиру СУЄЦЬКОМУ та депутату Олександру ЧЕРКАСУ за допомогу в організації поїздки на турнір!🙏Не перестаємо дякувати нашим ЗСУ за можливість займатися спортом!Слава кожному українському герою!💙💛Слава Україні!!!🇺🇦
Залиш ці гроші для себе: енергоефективність допомагає економити щодняЩодня ми витрачаємо гроші на електроенергію, навіть не замислюючись, що можемо суттєво зменшити ці витрати. Просте рішення — замінити звичайну лампу на енергоефективну — вже дозволяє зекономити до 1000 грн на рік. Але це лише один із багатьох способів зберегти ваші кошти.Підвищена температура бойлера? Часто це не про комфорт, а про перевитрати. Налаштування водонагрівача на комфортні 55 °C замість звичних 70 °C не лише зменшить споживання електроенергії, а й допоможе заощадити до 1000 грн щороку. А якщо ви користуєтесь старою пральною машиною — саме час подумати про заміну: техніка класу енергоефективності «А» споживає вдвічі менше електроенергії, ніж пристрої з рейтингами D–G.Важливо не лише використовувати енергоефективні прилади, а й змінити свою поведінку — економія починається з ваших дій.У відео детальніше про прості, але дієві кроки, які дозволяють розумно споживати та економити щодня. Це не про складні ремонти чи дорогі інвестиції — це про маленькі зміни, що дають результати. Почніть уже сьогодні — і залиште ці гроші для себе.Дізнайтесь більше про енергоефективні рішення: https://www.eeua.org.uaІніціатива реалізована Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України у партнерстві з Міністерством розвитку громад та територій України й Данським енергетичним агентством.
У закладах освіти громади пролунав останній дзвоникЦими днями у закладах освіти нашої громади пролунав останній дзвоник — символ завершення навчального року та початку нових життєвих шляхів для випускників. До частини урочистостей доєдналися селищний голова Володимир СУЄЦЬКИЙ, заступники селищного голови Олександр КОБА та Максим КАРПЛЮК, секретар селищної ради Віталій ЯКОВЕНКО, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Григорій ПЕРКІН, депутат селищної ради Володимир ЯЦИНА та почесний громадянин Сахновщинської громади Микола ТІТОВ. Вони привітали школярів, педагогів і батьків, побажали випускникам впевненості у власних силах, щасливої дороги в доросле життя та зберегти в серці любов до рідної громади.Шановні вчителі! Дякуємо вам за мудрість, витримку й невтомну працю. Ваш внесок у формування нового покоління — особливо цінний у непрості часи.Любі випускники! Нехай знання, які ви здобули, стануть надійною опорою для всіх майбутніх звершень, а мрії — впевнено ведуть уперед.Дорогі учні! Попереду канікули — час для відпочинку, нових вражень і яскравих емоцій. Набирайтеся сил і повертайтеся восени з новими прагненнями до знань.Навіть у складні часи ми тримаємо освітній фронт і зберігаємо найцінніше — прагнення до розвитку, єдність і віру в майбутнє.Разом — сильні! Разом — до Перемоги!
Відбувся футбольний турнір присвячений завершенню 2024–2025 навчального року31 травня на стадіоні «Колос» у селищі Сахновщина відбувся дитячий футбольний турнір серед юнаків 2013–2014 років народження. Окрім команди господарів — вихованців КЗ ДЮКФП «Олімп» (керівник гуртка Роман Какадій), у змаганнях взяли участь юні спортсмени Старовірівського ЦДЮТ «Шанс» та вихованці Харківського фахового коледжу спорту.У першому матчі команда Сахновщини здобула перемогу над суперниками зі Старовірівки з рахунком 5:3. У другій грі турніру господарі поступилися команді з Харкова з рахунком 0:9. Також харківські футболісти впевнено перемогли команду ЦДЮТ «Шанс» — 9:0, що дозволило їм беззаперечно посісти перше місце за підсумками турніру. Друге місце дісталося команді КЗ ДЮКФП «Олімп», а третє — юнакам із ЦДЮТ «Шанс».Захід було проведено за підтримки депутатської групи «Відновлення України». У церемонії нагородження взяли участь секретар Сахновщинської селищної ради Віталій ЯКОВЕНКО, депутат селищної ради Карен ГЕВОРКЯН та керівниця благодійної організації «Фенікс – сильні духом» Алла МІЛЕВСЬКА.Переможці та призери турніру були нагороджені кубками, медалями та дипломами. Крім того, індивідуальні відзнаки отримали кращі гравці команд: - МОЗОЛЬ Назар у команді господарів;- КУБРАК Дмитро у команді ХФКС; - ГОЛОВІНОВ Ілля у команді «Шанс».Окрім того всі учасники змагань отримали в подарунок морозиво та пам’ятні сувеніри від Сахновщинської селищної ради та благодійної організації «Фенікс – сильні духом».Турнір став яскравим стартом літніх канікул, подарувавши юним футболістам емоції радості, спортивного азарту та справжнього командного єднання!
Трагічна звістка знову надійшла до Сахновщинської громади З глибоким сумом та щирим співчуттям повідомляємо про загибель захисника України, командира штурмової роти, штаб-сержанта ЩЕРБИ Михайла Івановича, 1978 року народження.Михайло Іванович загинув 19.05.2025 року у населеному пункті Луганської області, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України.Доземний уклін захиснику України за його відвагу та мужність! Вічна слава і світла пам’ять Герою! Дякуємо за захист України та українського народу!Селищний голова, депутатський корпус та виконавчий комітет Сахновщинської селищної ради висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким, друзям та побратимам з приводу смерті загиблого Героя. У цю гірку мить поділяємо ваше горе та схиляємо голови в глибокій скорботі.Помолімося за Царство Небесне душі нашого захисника, загиблого воїна, новопреставленого раба Божого Михайла!Прощання з воїном відбудеться 30 травня об 11:00 у селі Шевченкове (Шевченківський старостинський округ).Закликаємо всіх жителів гідно провести в останню путь воїна та з усіма почестями вшанувати полеглого за наші з вами життя Героя! Герої не вмирають! Слава Україні!
Сахновщинська селищна територіальна громада долучилась до «Форуму громад: Стратегія та Відновлення»15-го травня 2025 року Сахновщинська селищна територіальна громада взяла участь у «Форумі громад: Стратегія та Відновлення», організованому в межах проєкту «Трансформаційне відновлення задля людської безпеки в Україні».На Форумі були представлені досягнення 20 партнерських громад, які працювали над розробкою та оновленням стратегій розвитку. Учасники та учасниці обговорили ключові виклики, з якими громади зіткнулися в процесі підготовки документів і обмінялися практиками реалізації проєктів та залучення фінансування. Крім того, громади представили свої власні проєкти відновлення та розвитку.Ініціатива з підтримки інклюзивного та прозорого планування відновлення і стратегічного розвитку громад реалізується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах проєкту «Трансформаційне відновлення задля людської безпеки в Україні», за фінансової підтримки уряду Японії, у партнерстві з Міністерством розвитку громад та територій України та у співпраці з PwC Україна та ГО «Інститут розвитку суспільних інновацій».Презентація Сахновщинської громади
28 травня – День поліцейського офіцера громадиСьогодні, 28 травня, Україна відзначає День поліцейського офіцера громади — нове професійне свято, офіційно встановлене у 2023 році.Програма «Поліцейський офіцер громади» була започаткована Міністерством внутрішніх справ України в рамках реформи децентралізації та реформування правоохоронної системи. Її головна мета — створення ефективної моделі забезпечення безпеки, де поліцейський офіцер стає безпосереднім зв’язком між громадою та поліцією.Поліцейські офіцери громади — це фахівці, які працюють безпосередньо в населених пунктах, здійснюють превентивну діяльність, сприяють запобіганню злочинам і правопорушенням, взаємодіють із жителями, органами місцевого самоврядування та соціальними службами.З 2024 року Сахновщинська селищна рада успішно впроваджує дану програму. Наразі в громаді працюють два поліцейські офіцери — Андрій ГРЕШ та Іван БЕСПАЛИЙ. З нагоди професійного свята селищний голова Володимир СУЄЦЬКИЙ разом із секретарем селищної ради Віталієм ЯКОВЕНКОМ привітали наших офіцерів, вручивши їм грамоти селищної ради за сумлінне виконання службових обов’язків.На зустрічі також був присутній начальник Сахновщинського відділку поліції №1 Максим ЖУК. Представники влади та правоохоронних органів обговорили результати реалізації програми, поточну роботу та подальші плани розвитку цієї важливої ініціативи.Щиро вітаємо наших офіцерів із професійним святом! Дякуємо за вашу мужню, самовіддану працю. Бажаємо, щоб ваша служба була наповнена вдячними посмішками та теплими словами від тих, кому ви допомогли, а небезпеки в роботі були мінімальними. Нехай цей день додасть вам натхнення і невичерпної наснаги у почесній правоохоронній діяльності на благо нашої громади!