Source
Дивідендний інвестор 🇺🇦 | Щодо резервного кешу Як інвестор, я вірю у просту, але не завжди легку...
2 620 Views/Reach
2025-11-12 07:00
Message №546
Щодо резервного кешу Як інвестор, я вірю у просту, але не завжди легку ідею: купуй частку у чудовому бізнесі за справедливу ціну — або не купуй взагалі.Мене надихає підхід Воррена Баффета, який говорить про те, що якість бізнесу важить більше, ніж спроби вгадати ринок. Але навіть найкраща компанія може бути поганою інвестицією, якщо ціна занадто висока. Його цитата: «Якщо ви купуєте чудову компанію, але сплачуєте занадто високу ціну, ви можете не побачити прибутку протягом дуже тривалого часу».Я не хочу поспішати з купівлею на всі кошти, коли ринок на хаях. Але й тримати кеш під матрацом — це теж не рішення. Тому частину ліквідності я буду розміщувати в ETF на короткострокові казначейські облігації (#SGOV).SGOV дає можливість:- отримувати дохідність близьку до ставки ФРС;- зберігати ліквідність, тобто я можу швидко перевести кошти у дію, коли з’явиться можливість;- мінімізувати ризик волатильності, на відміну від довгострокових бондів.Таким чином, SGOV для мене — це «тимчасова гавань», де капітал працює, але залишається готовим для дій. Він дозволяє мені залишатися раціональним, не бігти за ринком і не приймати рішення з емоцій. Головне в інвестуванні — не бути постійно зайнятим, а бути постійно готовим. Ще цитата Воррена Баффета: «Можливості з’являються нечасто. Коли йде дощ із золота — виставляй відро, а не наперсток».