Source
Саакян 🇺🇦 | Друзі, дякую вам за підтримку і довіру, але йти у владу найближчим час...
6 060 Views/Reach
2025-11-10 20:48
Message №1376
Друзі, дякую вам за підтримку і довіру, але йти у владу найближчим часом не планую, бо це не питання поганих замінити хорошими. В коментарях пишуть про те, кого варто було би підтримувати й що підтримують мене. Мені приємно, але це не про мене.Якби, наприклад, я пішов у владу зараз чи раніше, то мав би 3 варіанти - скурвитись, стати міським божевільним (маргіналом) або бути героїчно похованим революціонером. Бо зараз, як і вчора, умов для зміни системи ще немає. Але вони з'являться в горизонті наступних 4-8 років. Ось тоді, чи то мені, чи то іншим, ваша допомога і підтримка дуже знадобиться. Головне не люди (хоча роль особистості важлива) але ідеї. Вони ключове, а ті, хто може їх втілити - це дуже важливий, але інструмент.Я двічі відмовлявся від гарантованого депутатства. Мав змогу стати наймолодшим нардепом в історії України (а може й не тільки 😅), але це був би максимум чим запам'ятався би - наймолодший, бо умови ще не склалися тоді. Це було би ганебно для мене.Не суть поміняти одних на інших. Пробували, не працює. Важливо не інших, а інакших. З іншими підходами.