Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - rozvidnuk_2
Added 06 Dec 2025

rozvidnuk_2

@rozvidnuk_2
Number of subscribers: 109
Photos: 1,860
Videos: 2,290
Links: 688
Description:
You can view and join @rozvidnuk_2 right away.
Source

rozvidnuk_2 | Воюємо аби депутатам було куди тратити гроші»Якщо без жартів ,ця ситуа...

Telegram community logo - Розвідник ✙ rozvidnuk_2 @rozvidnuk_2
25 100 Views/Reach 2025-12-23 12:18 Message №7156
«Воюємо аби депутатам було куди тратити гроші»Якщо без жартів ,ця ситуація з підняттям зарплат для депутатів ,багато чого знову доказала .Справа не в тому ,що ми «ноємо» за свою зарплату .Ти просто бачиш ,як основний Кістяк Країни ,котрий кожен день помирає -залишається в сторонці цього всього.Ніяка зарплата військовослужбовця , в Країні де йде війна ,не замінить життя.Не замінить здоровʼя .Але вона точно допоможе покращити свою боєздатність .Ця зарплата дасть змогу краще рухатись ,добиратись до позицій .Покращить свої навички стрільби .Дасть змогу краще грітись в бліндажі .Краще бачити .Ця зарплата покращить становище життя військовослужбовця ,котрий не знає скільки йому залишилось .Так що ,справа в грошах ?Далеко справа не в грошах .Справа у відношенні.Справа у пріоритеті людей ,які в управлінні Країни .Країни котра веде багаторічний супротив ,проти піда*асів.Немає грошей ,за які хочеш йти помирати .Є Ідея .Нація.Відданість Країні в якій народився .Яку полюбляєш.Яку борониш.Є своя справедливість .Думки.Оточення . Але ніяк ні гроші .Чому сімʼя з низьким рівнем життя,робить все для того ,щоб її Син,Батько був в кращому спорядженні?В боргах ,постійних пошуках , але з спорядженням.Чому управління країни цього не робить ?Чому вона не стала на «військові рейки»?Як піхотинець ,котрий пробув на позиції місяць ,буде реагувати на цю новину ?Як розвідник ,після операції буде це читати ?Як на це буде реагувати любий військовослужбовець,котрий знаходиться на «БР-ці»?Завжди в шоці з таких новин ,казусів яку роблять в цій Країні.Але ми робимо свою справу .Ми памʼятаємо наших Побратимів ,Братів які віддали своє життя .Ніщо не може зупинити бажання ,знищити країну ,яка не має права на існування.Справа не в грошах .Справа у відношенні.Пріоритетів.🇺🇦🫡P.S. Ви найбільша втрата для нас .Сумуємо .Мстимося.🛡