Source
rozvidnuk_2 | Якщо держава все-таки розраховує на нові контракти для військовослужбо...
10 300 Views/Reach
2025-12-03 14:38
Message №7102
Якщо держава все-таки розраховує на нові контракти для військовослужбовців, як механізм утримання особового складу в рядах війська, то раджу запровадити такий цікавий пункт, як «можливість самостійно обирати частину, з якою підписувати контракт або можливість здійснити переведення в таку частину». Питання з переведенням в підрозділах СОУ вирішене поверхнево і фактично не задовольняє потреби більшості військовослужбовців, котрі не бажають проходити службу в своїх частинах, а командування в свою чергу розраховує на них і не готове відпускати, тому маємо таке собі замкнуте коло.Багато хто чекає на демобілізацію, саме через небажання проходити службу в своєму підрозділі, дехто вдається до СЗЧ, через що маємо таку шалену статистику по цьому явищу.Тому дуже сильно сумніваюсь, що люди за власним бажанням захочуть продовжувати службу на декілька років в бригадах/батальйонах, котрі їх не влаштовують і це необхідно 100% змінювати, якщо держава бажає утримати військо до наступної війни, у випадку завершення цієї.Офіцер ✙ | Підписатись