Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Роман Бутурлакін ⚡️
Added 06 Dec 2025

Роман Бутурлакін ⚡️

@roman_buturlakin
Number of subscribers: 1 254
Photos: 3,030
Videos: 956
Links: 1,080
Description:
Ютубер, музичний оглядач, Цезар. Автор проєкту «МУЗИЧНІ НОВИНИ»⚡️ YouTube – 7M 👀, 16K 👥 Співпраця ➡️ [email protected] Реклама, промо релізів, подякувати за роботу: https://fanlink.tv/MrRoman

👥 Number of subscribers

1 254
Average/Day:: -1
Average/Week:: +1
Average/Month:: -14

👁️ Average views per message

680
Average/Day:: 658
Average/Week:: 694
ERR: 54.23%

📊 Messages per Day

3.1
Last day: 0
Week average: 2.9
Average per day: 3.1

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

📱Новий випуск YouTube-проєкту "МУЗИЧНІ НОВИНИ" вже на каналі ⚡️Ностальгія вже тут! Одні з найбільш популярних артистів 2000-х Міка Ньютон, Алібі, Альона Вінницька та Євгенія Власова повертаються в шоу-бізнес! І до чого тут Jerry Heil зі своїм лейблом? Зібрав всю наявну актуальну інформацію аби ваші серденька наповнились теплом з дитинства.Знову хайпує чи каже правду? MELOVIN масово скасовує свої концерти через акції протесту проти ЛГБТ. Розбираємо ситуацію з коментарями артиста та організаторів з одного боку та директора майданчика та поліції з іншого. І просимо проаналізувати кейс зовнішнього PR-менеджера з індустрії.Також говоримо про черговий невдалий старт премії YUNA-2026, останні події Євробачення та слухаємо нові релізи від Jamala, Klavdia Petrivna & PROBASS ∆ HARDI, Matsustka, Друга Ріка, я зак, sexnesc, не настане & DAMNITSKYI та ADAM.Як бачите, обговорити є що! Полетіли? ДИВИТИСЬ: https://youtu.be/NmzYm_8kWxEПОДЯКУВАТИ ЗА ВІДЕО ДОНАТОМ: https://send.monobank.ua/jar/4ZXDVpmyv1 💳 PayPal : [email protected]РЕКЛАМА ТА ПРОМО РЕЛІЗІВ: https://fanlink.tv/MrRoman
Звернувся за коментарем та поясненням до організаторів концерту та менеджменту MELOVIN. Публікую пряму мову:Будь ласка, не треба обезцінювати безпековий стан глядачів, говорячи про "купку підлітків". Ця купка була направлена на майданчик - частина з місцевих. Частина приїхала автобусом не місцевих. Ми не можемо зараз передбачити, які їх дії могли б бути, якби ми намагалися далі продовжити проведення заходу. Адже метою було саме скасування. Далі ми почали отримувати інформацію з різних міст про загрози таких ж провокацій. Оцінивши всю інформацію, яка в нас є - було прийнято рішення скасувати концерти в деяких містах а в інших намагатися провести. Але буквально, поки я вам писала це повідомлення, мені повідомили з Тернополя, що також рекомендують утриматись від проведення заходу. Я розумію розпач всіх шанувальників, які хотіли потрапити на концерт. Нам теж не дуже прикольно відміняти заходи день в день. Це великі фінансові втрати. Але ми, як організатор, який несе відповідальність за всіх учасників концерту - не можемо ігнорувати ці попередження. Це все, що я можу сказати, щоб не провокувати нічого зайвого. Стосовно співпадіння початку промо-кампанії нової пісні у балаклавах з акцією протесту:Це вже притягнуто за вуха. Бо танцівники в балаклаві - це частина шоу-програми Меловіна в Стерео Плазі і воно ніяк не пов'язане з ситуацією, яка склалася.Чесно, якби ми хотіли скасувати чи перенести якісь заходи з інших причин - ми б це зробили до виїзду в тур, щоб не втрачати кошти. В Рівному в нас стояла повністю готова сцена, пройшов саунд-чек, зал вже був заповнений на 80-85%. Це просто не логічно. Дуже дорога б піар кампанія вийшла.Бо кошти за всі квитки ми повертаємо. Ті, хто купували квитки - отримають від квиткових операторів всі інструкції, як це зробити. ❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки
«Я вважаю, що спихувати невпевнений виступ артиста, недопрацьовану постановку від команди артиста на продакшн-команду шоу — це не припустимо та не по-християнськи», — Герман Нєнов.Креативний продюсер Нацвідбору додатково видав ще і 30-хвилинну промову у відповідь на звинувачення Jerry Heil.Можете послухати повний варіант, але якщо коротко, то всі правки внесли, а співачку та її команду попереджали, що номер не працює, що є великий ризик технічних складнощів реалізації зйомки однієї секунди спецефекту чорного кольору на чорному фоні далеко від співачки, але йому коротко дали зрозуміти, що поради їм не особливо потрібні.Я вважаю неприйнятним перекладати відповідальність з рішення менеджменту про залучення до реалізації ідеї номеру закордонного режисера на майданчику у Києві режисером, який не має жодного досвіду в зйомках телевізійних перформансів в режимі прямого ефіру, — резюмував Герман.Як людина, яка була наживо у залі скажу, що і там на ці придали особисто я не звернув увагу, бо вони падали раптово і сильно збоку, поза основною дією. Це дійсно всього секунда. Я знімав якраз і у мене теж у кадр не особливо потрапило, бо дивився на артиста та балет, тому на відео у ТікТоці та Інстаграмі я взагалі цей момент обрізав. Прилади були ніби окремо від номеру і одразу не зрозуміло чи це частина номеру, чи просто щось на майданчику відвалилось. Взагалі всі злякались від цього звуку, бо ми добре знаємо подібні звуки та небезпеку, які вони можуть нести.Тож мені виглядає як невдале втілення ідеї. І тут вже питання хто насправді відповідальний за це, бо якщо неможливо якісно втілити на майданчику — майданчик не винний.❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки
Вже вкотре дивуюсь, що глядацькій залі сидять чи не всі світові артисти, бо це ж престижно прийти на музичну премію! Тут і нові артисти, і суперзірки, які перебувають у великих світових турах (але все-одно приїхали), і номінанти, і вже переможці.Чи можливо у нас таке, коли на YUNA минулого року більшість нагород артисти навіть не отримували особисто? І не лише там же така ситуація! Памʼятаю, що колись сидів на YUNA у зірковому партері і посеред концерту помітив, що через кілька місць у ряду неочікувано зʼявилась Тіна Кароль. Такий думаю: «Нічого собі! Чому так запізнилась?». І буквально одразу починається номер, де діти співали її пісню, вона одразу ж отримує нагороду і… йде. Таке ж було і на «Золотій жар-птиці» у 2020 році. Вона проходила онлайн у розпал пандемії і на кожну номінацію підключали всіх номінантів. То навіть там Тіна була присутня лише у тій категорії, де перемогла. А далі — вже ні, хоч і була номінована, але програла. І оце скажіть, що наші артисти не знають коли і чим їх будуть нагороджувати 👀
📱Новий випуск YouTube-проєкту "МУЗИЧНІ НОВИНИ" вже на каналі ⚡️Нацвідбір наближається! До вибору представника України на Євробаченні лишається всього кілька тижнів і вже можна послухати всі пісні. Кілька днів тому відбулось жеребкування та фіналісти вперше виконали свої конкурсні заявки наживо. Я там побував і керувався першим враженням саме від живого вокалу, оцінюючи кожен з них.Сьогодні проводимо власне альтернативне голосування, де я буду членом журі, а ваші оцінки в Інстаграмі стали голосами глядачів. Рейтинг вийшов неочікуваним, як і завжди у цьому форматі, тож місце сюрпризу лишилось навіть для мене в моїх же оцінках.Також складно оминути скандал Кажанни та її лейблу NOVA MUSIC з Jerry Heil, тому спробуємо розібратись у цій ситуації ще детальніше: хто правий, а хто лише маніпулює?Як ви вже зрозуміли, то поговорити нам є про що! Полетіли? ДИВИТИСЬ: https://youtu.be/a-8ZK8_3VWgПОДЯКУВАТИ ЗА ВІДЕО ДОНАТОМ: https://send.monobank.ua/jar/4ZXDVpmyv1 РЕКЛАМА ТА ПРОМО РЕЛІЗІВ: https://fanlink.tv/MrRoman
Я не знаю, який лейбл міг так накрутити Аню. Бо знаю, що коли лейбл хантить, він буде страшно котити бочку на той лейбл, на якому знаходиться артист зараз.Якщо Аня дійшла до таких висновків сама — це дуже сумно.Хто знає мою історію хоча б починаючи десь з 2017 року, знає, що я пройшла шлях непростий і ніколи б не вчинила так з будь-яким артистом — а тим більше з дівчиною, якій ми взялися допомогти.Тому:В лейблі ніколи не розповідали Ані, яку музику писати, не стримували її, не забороняли і не змушували щось створювати. Ми були закохані в її талант, унікальність і сміливість пошуку.Навпаки — ми створювали умови, щоб їй було максимально комфортно працюватиМені як дуже спокійній людині, яка не вміє агресивно реагувати, супер дивно це читати і якщо чесно, то піпєц боляче. Мало хто стає дуже великим миттєво. Це шлях. Я сама вийшла з боргів лише кілька років тому — це попри досить великі цифри на стрімах вже на той час.Для мене кожен трек Ані — навіть ті, що залітали трошки менше — це прорив.Це щоб ви розуміли моє ставлення до її музики.Усі авторські права належать Ані.Бо вже пишуть щось типу «ми забираємо права» — і думки такої не було.Ало… ми ж не в 90-х.Так само абсурдно звучать твердження про те, що ми нібито забороняли Ані брати участь у Нацвідборі чи подавляли релізи.. Що це за маячня?!Я ПРОПОНУВАЛА Ані і навіть ділилася з командою, що сама не піду, щоб повністю її підтримувати.Детальніше щодо фінансових питань, навколо яких уже зʼявилися якісь теорії змов у тредсах, краще читати у повному зверненні лейблу.
Всі, хто мріяв побачити голого Володимира Дантеса — готуйтесь йти у кіно на фільм «Всі відтінки спокуси», де він зіграв одну з головних ролей 💗Презентували перший трейлер всього за кілька тижнів до виходу фільму — 5 лютого допремʼєрні покази, прокат — з 12 лютого.Складно не помітити алюзію на всім відомі «П’ятдесят відтінків сірого» вже у назві, то у фільмі копіпаст 100% можна чекати (навіть у трейлері це вже видно). Фільм називають першим еротично-історичним трилером (оце так закрутили), то хлилинка легкої еротики там точно буде. Або не легкої, бо вже у трейлері показали сідниці Володимира Дантеса. Але кого цим здивуєш в епоху серіалів Netflix та HBO? От якби вони надихнулися фінальною сценою фільму «Солтберн» — ось це я би здивувася 🤌А взагалі складно серйозно сприймати фільм у силу слабкої акторської гри у тизері навіть у акторів. Вже не кажу про Володимира Дантеса, але він співак, то пробачимо 👀Сподіваюсь, історічного аспекту Львову кінця XIX століття дотримались добре, бо дивлячись на сучасну Олену Лавренюк з трендовими бровами та всім іншим — поки складно повірити. Але це ж і не документальний фільм. Та і кому там історія у розрізі еротики цікава? Будемо відвертими 😅❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки
Почитав що написала Кажанна про Ваню Рассела та зробив наступні висновки: для того, щоб знімати відео про музику на Ютуб треба:— бути артистом;— мати 5 октав;— мати мільйони стрімів пісень (бо ж почнеться оце «Досягни того, що досяг/ла я — тоді будеш говорити», якщо це молодий артист скаже критику);— збирати НСК «Олімпійський»;— перемогти на Євробаченні, бо лише тоді ти розумієш контекст конкурсу.Ну, ок 🫠Кажанна, для того, щоб критикувати ютуберів, які говорять про музику треба:— створити YouTube-проєкт;— зняти 100+ великих відео;— бути автором, ведучим, сценаристом, оператором, режисером, монтажером, гафером, звукорежисером, дизайнером, SMM-ником в одному обличчі і не випадати з контексту;— аби цей контент мав сотні тисяч/мільйони переглядів;— бути членом журі музичних премій та конкурсів;— не бути лицемірним.«була б там аудиторія 300k — ви б навіть рота публічно не відкрили, бо страшно». Ой, насмішила цим реченням особливо. Здається, ми це робимо ледь не постійно… Читаємо останній пункт.Робити огляди — нормально. Не обов’язково для цього бути дипломованим музикантом. Артистам просто треба вміти сприймати критику та бути готовим чути щось, окрім компліментів. У всіх оглядачів своя манера (у Вані розважальна), але зверхньості ні за ким не помічав.Треба нам з Ванею та Максом Нагорняком створити гурт та почати співати, так зрозумів (Олексію Бондаренко та Владу Лагоді пощастило більше, бо вони вже музиканти. Юля Ткакуч, пробач, у нас буде чоловіче тріо). Тоді Кажанна нас верифікує у музичні оглядачі/критики. Пропонуйте назви у коментарях 🤌❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки
Я не хотів слухати ці пісні, але ви вмовили 😅KHAYAT — «Герци»KHAYAT — ветеран Нацвідбору і очевидний фаворит цього списку. Проте послухав пісню і зрозумів чому він не пройшов до фіналу одразу: це найслабша його заявка з усіх. От не чіпляє зовсім. Абсолютно прохідна пісня і я не бачу її на сцені Євробачення. Вона його не розкриває зовсім і, мені здається, танцювальний трек презентував би Андрія краще. Тоді він може видати правильну енергію і у загальній картинці це виглядає класно. Але це не той варіант.Karyotype — «DNA»Звучить, ніби саундтрек на титрах якогось мультфільму. Коли всі встають зі своїх місць та йдуть додому, а пісня грає фоном. Але така позитивна енергетика у пісні, що одразу ніби гріє, бо уявляєш сонячний день… і Сімбу, який біжить серед зебр 🦓🦁 MON FIA — «Do You Her Me?»Я вже не згадаю попередню пісню MON FIA, але памʼятаю, що там був непоганий вокальний хук. Тут пісні міг би допомогти яскравий номер з класною зйомкою, але ось це «А хто мене чує» повторюється стільки разів, що складається враження, ніби не вистачило фантазії на інший текст. Хуком це не назвеш, проте зробили акцент саме на цьому... Пісня така на трієчку, але переслухати другий раз бажання виникло. Щоправда не настільки аби це зробити зараз.ANSTAY — «by the way»Коли почалась ця пісня, то у мене було враження, що все ще тривають попередні. Вона щось сильно нагадує, але не можу зрозуміти що саме. На приспіві забагато бек-вокалу/даблів та всього іншого. Тут хотілось би бачити виконавця на сцені, бо стало цікаво почути як це звучить наживо. Щось мені здається, що, на жаль, виступ сильним було би назвати складно. Проте можу помилятись. От ніби є в ній дрібка індивідуальності, але все-одно сприймається як частина однієї великої пісні.Марта Адамчук — «Silvered Pines»Тут вийшла типова євросонг, яких щороку на Євробаченні більше половини зазвичай. Але в цьому немає якоїсь індивідуальності чи що? Слухав пісню і взагалі не розумів співає її Марта або якась співачка з Франції/Бельгії/Ізраїлю. Досить передбачувано побудована, бо сто разів чули такі пісні до цього. Загубиться серед інших на конкурсі, але вокал красивий, звісно, та радий, що Марта пробує себе у цьому конкурсі!OKS — «SAY IT ALL»OKS — ніби темний кінь цього списку, бо на фоні інших звучить значно цікавіше. Його пісня якась ніби найбільш цілісна, хоча фінальну частину я не дуже зрозумів і аж злякався, коли вона почалась. Він класний вокаліст, але йому треба більше практики писати саме свої пісні, бо кавери — це сходинка, а не шлях. Вони у нього є, проте на фоні переспівів — ну, таке… Ця пісня непогана, але теж не прям бачу його на Євробаченні. Тим паче, у фіналі з гарним місцем.Загальне враження 🫠Сподіваюсь, пісні фіналістів будуть цікавіші, бо тут часом виникало враження, що слухаю одну велику демку для інтервал-акту забутих хітів Євробачення поки йде реклама. Це саме той варіант, коли, якщо пропустиш — нічого не втратиш. Я не знаю за кого голосувати, бо мені ніхто не сподобався… Обирати сильнішого зі слабших мені не дуже подобається.❤️Роман Бутурлакін🔥🫙 На каву та смаколик кішкам 🪙🔥📱На оновлення техніки
У мене ніколи не було бабусь та дідусів і дитиною я заздрив іншим, коли чув різні розповіді про свята, канікули, подарунки тощо. Але тоді я не задумувався, що у багатьох літніх людей немає дітей та онуків, а самі вони не завжди можуть себе забезпечити, а також, досить часто, потребують догляду. Тому вони потрапляють до будинків для літніх людей з різних причин.Благодійний фонд «Юлині бабусі», який заснувала радіоведуча Юля Карпова, вже кілька років опікується самотніми літніми людьми в притулках по всій Україні, а у грудні вони запустили ініціативу «Таємний Санта для Юлиних Бабусь» — щоб кожна бабуся й дідусь отримали трохи тепла та уваги на свята. Коли мені написали з проханням підтримати ініціативу розповіддю у сторіз, я висловив бажання приєднатись до однієї з таких поїздок. Мене запросили і ось минулої пʼятниці відбулась така поїздка — у Переяслав.З досвіду (двічі їздив у інтернат в Сумській області та один раз в будинок для літніх людей) знав, що емоційно це досить складно, позаяк у кожної бабусі та дідуся є непроста історія потрапляння в установу. Так і сталось. Зустріли колишню вчительку Ольгу Павлівну зі Словʼянська. Вона одразу розплакалась, коли отримала дитячу листівку, адже 40 років працювала в молодшій школі та разом з дітками такі ж листівки і робила. Пані Ольга у цьому будинку лише місяць, а загалом по різним — три місяці. Її евакуювали з Донецької області і свій будинок вона лишила дівчині-військовій та сказала їй куди покласти ключі після перемоги, адже планує повернутись. Коли розповів їй, що минулого року був у Словʼянську, то вона знову заплакала та міцно-міцно мене обійняла та почала розпитувати як там, адже останні роки з дому далеко не ходила.Говорили з нею та показав їй ще коляду у центрі Києва, на якій був напередодні. Ольга Павлівна знову в сльозах, адже стільки людей відновлюють традиції з її дитинства. До слова, як можете почути на відео, вона українськомовна все життя. Пані Ольга вклонилась майже до підлоги (каже, що так прийнято дякувати. Мені би таку розтяжку 😅) та побажала всього найкращого. А також записала моє імʼя та імʼя моєї мами собі у список для щоденної молитви за здоров’я. Це дуже мило, адже я всього з нею поговорив та обійняв — приділив трохи уваги.І це лише одна історія, а таких сотні. Захоплююсь тим, що робить благодійний фонд «Юлині бабусі» та закликаю вас приєднатись донатом на їхню постійну банку: https://send.monobank.ua/jar/867DAMrtxPПіклуйтесь один про одного та людей поруч, бо як би це банально не звучало, але добро врятує цей світ!❤️Роман Бутурлакін