Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - рома гній
Added 06 Jan 2025

рома гній

@romaheniy
Number of subscribers: 3 658
Photos: 381
Videos: 118
Links: 464
Description:
Канал роми генія
Source

рома гній | Я давно помітив що я не чекаю хороших ігор на State of play. Коли я чу...

Telegram community logo - рома гній рома гній @romaheniy
2 030 Views/Reach 2026-01-17 21:41 Message №1070
Я давно помітив що я не чекаю хороших ігор на State of play. Коли я чую що буде нова презентація плейстейшен, я прямо знаю, що зараз я побачу купу посереднього лайна яке не просто мені не цікаво. У мене враження наче от прямо ЩИРО це нікого не цікавить. Просто купа другорядного, однакового порожняка. Я як людина яка нещодавно став ще й власником нінтнендо, відчуваю себе наче я знайшов собі нормального партнера після абʼюзивних стосунків. Не ідеального звичайно, але! Нінтендо регулярно робить свої презентації, випускаючи ексклюзиви з високим кваліті контррлем, і цікаво воно мені чи ні це друге питання, але у мене не має (частіше) враження що це посередність. А стейт оф плей рідкісні і ніякі. І от показали на одному з них SAROS, це гра яку я чекаю, але вона була цікава суто мені і певній ніші гравців, це був найжирніший анонс (показали останнім в низці, значить ставили на нього та і решта ігор слабенькі) а хочеться щоб в цей же вечір ще показали Анчартед, Літл Біг пленет, щось нове від Санта Моніка, і Джека і Декстера. Хочу любого, різного, хочу сильних потужних персонажів, ТАЙТЛИ, щось нове. Плейстейшен я люблю, але це стало запускалкою. У Світча є індивідуальність, свій вайб, а пс це такий самий запускач всіх ігор як і ПК