Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Видавництво РМ 📚
Added 14 Jul 2024

Видавництво РМ 📚

@rm_publisher
Number of subscribers: 20 127
Photos: 14,500
Videos: 2,029
Links: 5,030
Description:
Найкращі книжки для дорослих 🥰📚 Усе про комікси: @rm_comics Питання з приводу замовлень: https://www.instagram.com/rm_customer_service/ TikTok: https://www.tiktok.com/@rm_publisher
Source

Видавництво РМ 📚 | рецензія на "Темний спадок. Братство" — Марина НіцельРМ🌙Ада скрізь поч...

Telegram community logo - Видавництво РМ 📚 Видавництво РМ 📚 @rm_publisher
2 140 Views/Reach 2025-12-10 14:12 Message №12861
#рецензія на "Темний спадок. Братство" — Марина НіцельРМ🌙Ада скрізь почувалась чужою. Ніде їй по-справжньому не було місця аж доки низка невипадкових подій приводить її в Альма-матер батьків — університетське містечко серед Карпат, де навіть стіни випромінюють загадковість. Дівчина будь-що планує докопатися до секретів минулого і зрозуміти де і чому її відносини з батьками звернули не туди, а натомість вступає в братство, яке саме оповите таємницями та знаходить друзів з якими Ада починає себе нарешті почувати собою. 🕯Отооож, все як нам і обіцяли — дарк-академія яскраво виражена, правда менше як академія і більше в темних істотах, балансі сил, жертвам і жертовності, магічних символах та кривавих ритуалах. Фентезійною складовою теж задоволена — від мітологічних істот до сил, які не беруться нізвідки, як буває, а чітко пояснено на яких умовах і хто їх отримує. 🌿Подобається як спрацював троп знайденої сім'ї, а також те, що Ада не така обрана без якої нічого не тримається купи — вона потрібна своїм друзям, але й вони потрібні їй. Герої не шаблонні, кожен зі своєю родзинкою, але мені найбільше сподобався Фелікс — така вже булочка🙂 ну люблю я кумедних, нічого тут не вдієш.🌿В захваті від плейліста, атмосфери Карпат, дотепних реплік і лайки — нам треба ще більше лайки.🗝Любовна лінія — оце єдиний момент, який не дуже сподобався мені, бо особисто я дуже не люблю цей троп, хоча зроблено непогано.(як же мене збісив момент у фіналі — ви б тільки знали).💍А ще мені здається, що першою частиною циклу нас лише готують до чогось масштабнішого, тому, підсумовуючи — мені сподобалось, читатиму далі.Міністерство Читацьких Справ 📖