Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Н Е О Ф А Т А Л И С Т
Added 21 Sep 2021

Н Е О Ф А Т А Л И С Т

@rlynotanarchist
Number of subscribers: 41
Photos: 18
Videos: 8
Links: 54
Description:
Радощів скупі телеграми Лайв-канал: https://t.me/rlynotanarchistnakd

👥 Number of subscribers

41
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: +1

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 175 22-05-24 00:21
Кожен раз дивувався наближенню цієї дати, але мені здавалося, що це просто через якусь емоційну нестабільність в часи ситуації, що склалася.Тим не менш, сьогодні, 24 травня 2022, триденній спеціальній операції, котра є прямою ескалацією восьмирічного "локалізованого" конфлікту, що йому передувала чотирьохсотрічна війна, виповнюється три місяці.Дуже шкода, що ми все ще не перемогли і вимушені чекати так довго. Можливо ще довше, ніж ми думаємо зараз.Вся увага прикута до України, з'явилася не тільки підтримка, але противники подібного. Ваша ж увага має бути прикута до ситуації десь поруч, бо для багатьох не тільки громадян, але і, наприклад, медіа в нашій країні, це було реально "десь поруч, не моє". Як кажуть, де вони були 8 років🤡?Мені дуже імпонують успіхи ЗСУ на Херсонському напрямку, мене справді надихає помірний успіх на Слобожанській частині фронту. Але я все ще переживаю за свій рідний Донбабве. Про який, на мою думку, знову замовчують. Я не знаю, що це за проклятий регіон такий, може то реально zxcursed. Я розумію, що зараз не 2014, але мені реально неприємно від думок про заворушку, яка наближається на мою малу батьківщину. Я втратив достатньо друзів, побратимів і просто гарних знайомих на цій війні. Я втратив дім вдруге в житті. Я не хочу вірити в це до останнього, але треба якомога сильніше казати про ситуацію.Не будьте байдужими. Згадайте лише яких зусиль нам вартувало організувати екстракцію (котра межує з добровільним полоном) для Азовсталі. Але уявіть, що буде, як з'явиться другий або третій подібний випадок. Я ще раз наголошу, що Азовсталі могло не бути, якби всі міста чинили гідний, чи принаймні достатньо можливий опір. Цікавий сайт ілюструє, що в середині червня щось таки та буде. Я дуже на це сподіваюся. Правда.Українське сонце зійде. Зійде високо. Тільки від нас це залежить.[я тут запостив пхонк едіт так що заходьте подивитись може хто теж вірить, що вони наближують до перемоги, сподіваюся Вам сподобається відео перш ніж його видалять за хейтспіч]Слава нації! ꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭꑭ